Najlepsza niewidzialna wycieraczka – ranking produktów 2024 – Nasze Opinie oraz Ranking

by

Niewidzialna wycieraczka ranking ofert 2024 – dowiedz się którą opcję powinniśmy wybrać i ciesz się z dostępnej oferty!

Nikt nie ma wątpliwości, że wycieraczka samochodowa to bardzo ważna część akcesoryjna, bez której niemożliwe byłoby bezpiecznie poruszanie się podczas złych warunków atmosferycznych. Właściwa przejrzystość i widoczność na najwyższym poziomie liczy się dla każdego kierowcy. Często jednak nasza przednia szyba staje się miejscem, gdzie podczas podróży lądują owady i wszelkiego rodzaju robaki, a także inne zanieczyszczenia. Jeśli często jeździmy w trasy, to wiemy jak ciężko takich zabrudzeń się pozbyć rozwiązaniem, które może znacząco ułatwić utrzymanie szyby przedniej w nieskazitelnym stanie jest tak zwana niewidzialna wycieraczka.

Nie jest to, rzecz jasna, żadna wariacja klasycznych wycieraczek, a specjalny preparat. Ma on za zadanie zabezpieczyć szybę i skutecznie chronić ją przed zanieczyszczeniami i niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Co ciekawe, nadaje ona szybie też właściwości hydrofobowym, a także zmniejsza ryzyko jej zarysowania. Jednakże, znalezienie idealnej najlepszej niewidzialnej wycieraczki nie jest zadaniem prostym, o czym mogło się przekonać sporo osób. Dlatego postanowiliśmy dziś przygotować dla was zestawienie, które znacząco ułatwi wam zadanie.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

Soft99 Glaco Roll

9.9

Droga


 

K2 VIZIO PLUS

9.8

Tania


 

RAIN-X W PŁYNIE

9.7

Tania


 

CRYSTAL GLASS

9.6

Średnia

AUTOLAND MIKROFIBRA

9.5

Tania


 

TURTLE WAX

9.4

Średnia


 

Na naszej liście pojawiły się wyłącznie sprawdzone i lubiane przez wiele osób propozycje. Jednakże, nie samą popularnością czy opiniami niewidzialnych wycieraczek się kierowaliśmy. Nasi eksperci mieli na względzie wydajność preparatów, sposób aplikacji i łatwość, zawartość zestawu, a także, rzecz jasna, poszczególne właściwości i cechy szczególne produktu czy też jego wytrzymałość.

Soft99 Glaco Roll On MAX Niewidzialne wycieraczki

 

niewidzialna wycieraczka opinie

Produkt przygotowany przez firmę Soft99 charakteryzuje się bardzo dużym pojemniczkiem, który wystarcza na całkiem sporą liczbę aplikacji. Co więcej, wyjątkowa formuła i świetne właściwości potwierdzone przez ogromną liczbę zadowolonych kupujących sprawiają, że trudno znaleźć lepszą niewidzialną wycieraczkę na lusterka czy też na szyby w aucie. 

W zestawie znajdziemy buteleczkę o pojemności aż 300 ml z Ultra Glaco, który przygotowany został przez Soft99. Producent gwarantuje nadzwyczaj skuteczne właściwości hydrofobowe, dzięki czemu praktycznie zawsze opady atmosferyczne automatycznie znikają z szyb bez, tak naprawdę, naszej ingerencji. Produkt jest bardzo prosty w użyciu. Nie musimy martwić się o skomplikowany proces aplikacji. Przede wszystkim należy szybę odpowiednio wymyć, a następnie odtłuścić. 

Niektórzy producenci zalecają też specjalne preparaty do przygotowania szyby, natomiast Ultra Glaco od Soft99 należy po prostu aplikować na starannie umytą powierzchnię. Rozprowadzamy płyn za pomocą aplikatora w sposób równomierny. Należy pamiętać jednak o tym aby szyba była sucha. Po rozprowadzeniu należy odczekać od 5 do 10 minut aż do wyschnięcia. Czas ten zależny jest od temperatury i stopnia wilgotności w miejscu nakładania. Po tym czasie przecieramy lekko wilgotnym ręcznikiem i voila! 

 • Bardzo prosta aplikacja;

 • Duża pojemność buteleczki;

 • Nadzwyczaj wysoka skuteczność i wydajność preparatu;

 • Miękka mikrofibra w zestawie.

 • Dosyć wysoka cena.

A może bardziej interesuje cię niewidzialna wycieraczka k2? W takim razie sprawdź K2 NIEWIDZIALNA WYCIERACZKA – VIZIO PLUS – 200 ml

niewidzialna wycieraczka k2

K2 przygotowało dla nas preparat o równie wysokiej skuteczności, co poprzednia firma. co ciekawe, otrzymujemy tutaj także dosyć sporą pojemność. A z uwagi na o wiele atrakcyjniejszą cenę, produkt ten nadzwyczaj często jest wybierany przez niemal każdego użytkownika. Co więcej, marka K2 znana jest na polskim rynku i często właśnie preparaty samochodowe tej firmy polecane są przez wielu użytkowników. 

W przypadku modelu VIZIO PLUS mamy do dyspozycji nanocząsteczkową kompozycję, która przede wszystkim gwarantuje nam hydrofobową warstwę. Ta jest w stanie odprowadzać wodę z szyb jadąc autem prędkością wynoszącą 60 km/h i więcej. Co ciekawe, K2 jest też w stanie ochronić przed osadzaniem się kurzu i przed innymi zanieczyszczeniami drogowymi. Warto też zauważyć, że ta niewidzialna wycieraczka k2 pomaga w oczyszczaniu szyb i lusterek z lodu. 

Sam sposób użycia jest równie prosty, co w przypadku numeru jeden dzisiejszego rankingu. Przede wszystkim musimy wyczyścić powierzchnię, którą będziemy zabezpieczać i dodatkowo ją wysuszyć. K2 zaleca wykorzystanie specjalnego płynu do mycia szyb ich autorstwa. Natomiast bez mniejszych problemów preparat poradzi sobie też każdy inny. Rzecz jasna nie zapomnijmy o odtłuszczeniu powierzchni! Musimy jednak pamiętać, że niewidzialna wycieraczka na lusterka od K2 nie jest tak żywotna – należy powtarzać aplikację co 3-4 miesiące.

 • Bardzo prosta aplikacja;

 • Dosyć duża buteleczka;

 • Niska cena;

 • Szereg właściwości zabezpieczających.

 • Przeciętna wytrzymałość powłoki.

Jeśli zależy nam na nadzwyczaj wysokiej skuteczności, to sprawdź RAIN-X NIEWIDZIALNA WYCIERACZKA W PŁYNIE – 200ML

najlepsza niewidzialna wycieraczka

Następna propozycja warta rozważenia przygotowana została przez firmę Rain-X. To świetne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie cieszyć się nadzwyczaj wysoką skutecznością, a przy tym poszukuje preparatu ze średniej półki cenowej. Jak sama nazwa wskazuje, ten specyfik tworzy niewidzialną powłokę na elementach szklanych auta. Oznacza to, że można z powodzeniem stosować tę opcję do szyb samochodu, ale też do lusterek czy reflektorów.

Zadaniem specyfiku jest odpychanie kropel deszczu, ale też i ułatwienie w pozbywaniu się z szyby deszczu ze śniegiem czy nawet i śniegu. Rzecz jasna nałożone zabezpieczenie zdecydowanie ułatwia późniejsze czyszczenie auta zarówno z lodu, jak i z zabrudzeń drogowych w postaci resztek owadów, błota, ale też i soli drogowej.

Produkt testowany był wielokrotnie w różnorodnych warunkach i dzięki temu Rain-X może pochwalić się gwarancją poprawienia widoczności na drodze. Jedyną problematyczną kwestią wydaje się żywotność nakładanej powłoki. Rain-X starcza, przy odpowiednim użytkowaniu, na 3 miesiące. A to oznacza, że należy pamiętać o powtórnym zabezpieczeniu auta. 

 • Dosyć niska cena w stosunku do ilości produktu;

 • Potwierdzone działanie testami laboratoryjnymi;

 • Łatwa aplikacja;

 • Spora pojemność.

 • Powłoka wytrzymuje do 3 miesięcy.
 •  

A może powłoka ceramiczna na szyby? CRYSTAL GLASS HYDROFOBOWA POWŁOKA CERAMICZNA SZYB będzie idealny! 

niewidzialna wycieraczka cena

Znalezienie odpowiedniego zabezpieczenia na nasze auto nie jest łatwe. Standardowe niewidzialne wycieraczki są w stanie wytrzymać od 2-5 czy też 6 miesięcy, a to dla wielu użytkowników stanowczo za krótki okres. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że po połowie tego czasu efekty działania już zaczynają słabnąć. Dlatego rozwiązaniem idealnym może wydawać się zakupienie powłoki ceramicznej dostosowanej do powierzchni szklanych, mianowicie Crystal Glass.

Produkt ten, w porównaniu do innych ofert, jest najdroższy pod względem ilości preparatu do jego ceny. Jednakże, sposób aplikacji jest tutaj inny. Mocno skoncentrowany specyfik nakłada się za pomocą specjalnego aplikatora, dzięki czemu nawet tak mała ilość preparatu (buteleczka ma 30 ml pojemności) z całą pewnością wystarczy na zabezpieczenie wszystkich szyb i lusterek w aucie.

Produkt cechuje się pełną ochroną przeciw czynnikom atmosferycznym. Co więcej, jest w stanie też ochronić szyby przed drobnymi zarysowaniami czy nawet przed piaskowaniem spowodowanym przez kamienie. Nie mniej istotną rolę odgrywa też, rzecz jasna, hydrofobowość. Jest to więc pełnoprawna niewidzialna wycieraczka.

 • Bardzo wysoka odporność;

 • Szereg właściwości chroniących i zabezpieczających;

 • Długa żywotność powłoki.

 • Czasochłonna aplikacja – brak atomizera.

Rzecz jasna niewidzialna wycieraczka Autoland także zasługuje na uznanie, a mianowicie mowa tu o AUTOLAND Niewidzialna wycieraczka+ MIKROFIBRA 250g

niewidzialna wycieraczka autoland

Propozycja przygotowana przez firmę Autoland to z pewnością jedna z bardziej budżetowych propozycji. Charakteryzuje się ona przede wszystkim bardzo ciekawym wykonaniem i świetnie obmyśloną formułą. To właśnie dzięki niej pojawiło się wiele pozytywnych opinii niewidzialnej wycieraczki tego producenta. 

Zacznijmy jednak od podstaw, a mianowicie od konstrukcji. Propozycja dostępna jest w buteleczce 300 ml, co w tej cenie oznacza niezwykle atrakcyjną ofertę. Sprzęt radzi sobie bardzo dobrze podczas opadów atmosferycznych. Co ciekawe, przy prędkości powyżej 70 km/h nałożony specyfik eliminuje konieczność używania wycieraczek, a przynajmniej znacząco go redukuje. Należy zauważyć, że produkt działa zarówno latem jak i zimą. 

Podczas ciepłych dni znacząco ułatwia czyszczenie elementów szklanych – szyb, lusterek czy reflektorów. Natomiast przy zimowej aurze usuwanie lodu jest znacznie przyjemniejsze i szybsze. Zastosowano tutaj bardzo ciekawy aplikator w postaci mgiełki. Dzięki temu nakładanie niewidzialnej wycieraczki Autoland jest niezwykle proste. Musimy przy tym zauważyć, że bardzo ważne jest nałożenie drugiej warstwy w celu uzyskania właściwego efektu.

 • Bardzo przyjemny sposób aplikacji;

 • Spora pojemność buteleczki;

 • Dosyć niska cena;

 • Pomaga zimą jak i latem.

 • Należy nałożyć dwie warstwy.
 •  

Ponadto, TURTLE WAX NIEWIDZIALNA WYCIERACZKA 300ml to także świetna propozycja 

niewidzialna wycieraczka ranking

Marka Turtle Wax to kolejna ciekawa propozycja, którą postanowiliśmy zrecenzować na potrzeby tego zestawienia. Produkt dostępny jest w też całkiem sporej buteleczce, bo ma ona 300 ml pojemności. Jest to niewidzialna wycieraczka dostępna w postaci płynu do rozprowadzenia po powierzchni szklanej. Podobnie jak i poprzednie produkty, tak ten i charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami hydrofobowymi, a także ochronnymi.

Podobnie jak w poprzednich preparatach, tak samo i w tym przypadku przed rozpoczęciem pracy ze specyfikiem istotne jest prawidłowe przygotowanie podłoża. A to oznacza wyczyszczenie i odtłuszczenie szyb czy lusterek, a następnie wytarcie do sucha. Co więcej, trzeba pamiętać o tym, że produkt marki Turtle Wax dostępny jest bez żadnych dodatków. A to oznacza, że w celu prawidłowego nałożenia należy wyposażyć się w odpowiedni aplikator. Następnie musimy też mieć dostęp do ściereczki potrzebnej do późniejszego wytarcia powierzchni do sucha. 

Z właściwości produktu rzecz jasna trzeba wspomnieć o skutecznym odpychaniu wody, ale nie tylko. Produkt gwarantuje też łatwiejsze zmywanie szyb, lusterek czy też reflektorów lub innych zabezpieczonych szklanych powierzchni z uwagi na swoją wyporność i zmniejszone przyklejanie się zabrudzeń. Co więcej, preparat ułatwia też pozbywanie się śniegu z szyb. Miłym dodatkiem jest też efekt diamentowego połysku. Niestety, brak aplikatora znacząco utrudnia nakładanie produktu.

 • Bardzo dużo właściwości;

 • Nadaje efekt połysku;

 • Duża butelka;

 • Niska cena.

 • Utrudniona aplikacja przez brak atomizera czy aplikatora w zestawie.
 •  
 •  

Artykuły

Dalej nie wiesz jaka będzie najlepsza niewidzialna wycieraczka dla ciebie? sprawdź poniższe zestawienie i wybierz właściwą propozycję!

Wybranie produktu charakteryzującego się najlepszymi parametrami to zadanie dosyć trudne. Istotnych kwestii, o których nie możemy nikt z nas zapomnieć, jest bardzo wiele. Co więcej, każdy chce wybrać produkt charakteryzujący się jak najniższą ceną, ale przy okazji dający nam jak najlepsze efekty i niesamowite właściwości. Nie powinno więc nikogo dziwić to, że znalezienie produktu idealnego wymaga całkiem sporej wiedzy i doświadczenia z użytkowania danego sprzętu.

To właśnie dlatego dobrym rozwiązaniem, które zalecamy dla każdego zainteresowanego zakupem specyfiku tego rodzaju, jest przyjrzenie się wskazówkom, które dziś przygotowali dla was eksperci w poniższym poradniku. Są to informacje, dzięki którym będziemy mogli bez najmniejszego problemu poradzić sobie z wyborem produktu dostosowanego do naszych wymagań i oczekiwań.

Rzecz jasna bardzo ważną rzeczą było przyjrzenie się kompozycji, bo każdy preparat może znacząco się różnić pod względem składu, a to przełoży się też na jakość i trwałość powłoki czy jej odporność na warunki atmosferyczne, zabrudzenia czy też inne niedogodności. Aby więc cieszyć się z jak najlepszej niewidzialnej wycieraczki, przygotowaliśmy poniższe zestawienie:

https://www.autocentrum.pl/publikacje/naszym-zdaniem/niewidzialna-wycieraczka-czy-to-naprawde-dziala/

 

ranking niewidzialnych wycieraczek

Najpierw sprawdź skład i żywotność powłoki

Pierwszą sprawą przy szukaniu rozwiązania idealnego to, rzecz jasna, wybranie sprzętu charakteryzującego się jak najlepszym składem. To czy w danym preparacie znalazło się miejsce na szybko wiążące substancje aktywne czy też produkt wymaga dłuższego schnięcia będzie istotne dla całego procesu nakładania, ale też i dla późniejszych efektów. 

Co więcej, właściwa powłoka musi mieć kompozycję składającą się przeważnie z nanocząsteczek i elementów bezpiecznych dla powłok szklanych po to, aby oferować jak największą wszechstronność w aplikacji. Przecież zabezpieczenie szyb to jedno, ale możliwość upewnienia się, że też i lusterka czy reflektory będą charakteryzować się atrakcyjnymi dla nas właściwościami powinno być dla nas szczególnie istotne.

Rzecz jasna nie możemy też zapomnieć o tym, że właściwy skład wpływa na konsystencję i na trwałość nakładanej powłoki. Te, w zależności od formy aplikacji, mogą wytrzymać od dwóch miesięcy do 12 czy, w ekstremalnych przypadkach, nawet i 24 miesięcy. My zachęcamy do korzystania z powłok oferujących żywotność nie krótsza niż 4 miesiące.

CRYSTAL GLASS HYDROFOBOWA POWŁOKA CERAMICZNA SZYB
niewidzialna wycieraczka cena

K2 NIEWIDZIALNA WYCIERACZKA – VIZIO PLUS – 200 ml
niewidzialna wycieraczka k2

Dalej, uwzględnij właściwości i cechy dodatkowe

Kolejna zaraz po składzie istotna sprawa przy wyborze idealnej wycieraczki niewidzialnej to jej właściwości. Rzecz jasna bardzo duży wpływ na to ma sam skład, aczkolwiek warto zauważyć, że nie wszyscy muszą zdawać sobie co konkretne substancje chemiczne robią i na co wpływają. Dlatego tak ważne jest znalezienie opcji oferującej nam jak najlepiej opisane i dostosowane do naszych wymagań właściwości. 

Podstawą jest, rzecz jasna, odpychanie wody. Tak więc hydrofobowość to cecha kluczowa każdej niewidzialnej wycieraczki. Poza tym nałożona powłoka może też działać jako ochrona przed mikro zarysowaniami czy też chronić nasze powierzchnie szklane przed piaskowaniem spowodowanym małymi kamyczkami na drodze. 

Nie mniej istotną rolę odegra niewidzialna wycieraczka zimą, gdzie nałożone zabezpieczenie znacząco ułatwi usuwanie śniegu czy też szronu z szyb. A jeśli często zdarza ci się podróżować po trasie, to z pewnością docenisz ułatwione czyszczenie szyb z zabrudzeń drogowych czy też owadów.

Rzecz jasna pamiętać też o metodzie aplikacji

Nie mniej istotną rolę w naszych poszukiwaniach produktu idealnego będzie odgrywać sposób aplikacji. Jak dobrze wiemy, wybór niewidzialnej wycieraczki dostosowanej do naszych potrzeb to też upewnienie się, że produkt łatwo aplikować i nie sprawia problemów podczas jego użytkowania. Z tego względu wybranie preparatu z atomizerem czy też innym ułatwieniem aplikacji będzie nad wyraz kluczową kwestią.

Atomizer to jednak jedno z możliwych rozwiązań. Innym jest po prostu zakupienie produktu ze specjalną końcówką, dzięki czemu rozpylamy preparat niczym mgiełkę czy inny perfum. To też świetne rozwiązanie, bo pozwala stosunkowo niewielkie ilości preparatu odpowiednio rozprowadzić po powierzchni utrzymując w miarę równą warstwę.

Najmniej atrakcyjnym sposobem aplikacji produktu tego typu wydaje się zwykła buteleczka i aplikator bądź innego typu gąbeczka. Takie rozwiązanie nie jest zbyt atrakcyjne z uwagi na to, że jest czasochłonne. Ma jednak swoje zalety. Daje to najbardziej precyzyjne nakładanie powłoki.

AUTOLAND Niewidzialna wycieraczka+ MIKROFIBRA 250g
niewidzialna wycieraczka autoland

RAIN-X NIEWIDZIALNA WYCIERACZKA W PŁYNIE
najlepsza niewidzialna wycieraczka

Niewidzialna wycieraczka opinie i cena

Jeszcze innym istotnym elementem wskazującym na to czy produkt poradzi sprawdzi się w naszych rękach czy też nie są subiektywne wypowiedzi użytkowników. Różnorodne wypowiedzi mogą, rzecz jasna, być mocno subiektywne i bazować na doświadczeniach z danym egzemplarzem. A ten może być, wbrew temu co mówi większość korzystających, wadliwy. Dlatego należy najpierw przyjrzeć się ilości opinii i tego które się najczęściej powielają. Te wypowiedzi i te zalety bądź też wady można uznać za najbardziej prawdopodobne.

Rzecz jasna feedback to nie wszystko, bo warto mieć też na uwadze inną kwestię. Mowa tutaj o, cenie za produkt. A dokładniej rzecz biorąc stosunek ilości preparatu jaki otrzymujemy w danej cenie. To prosty sposób na obliczenie wartości – szczególnie jeśli znamy średnie zużycie i zdajemy sobie sprawę na ile aplikacji dany produkt wystarczy.

Najlepsza niewidzialna wycieraczka – podsumowanie rankingu 2024

Zwycięzcą rankingu zostaje propozycja najskuteczniejsza i oferująca najlepsze efekty. Mowa tutaj o Soft99 Glaco Roll On MAX Niewidzialne wycieraczki. Jest to, rzecz jasna, produkt dosyć drogi, ale w tej cenie gwarantuje wyśmienite właściwości hydrofobowe, ale i nie tylko. Produkt świetnie radzi sobie zarówno latem i zimą, kiedy to pomaga w czyszczeniu lodu i zabrudzeń z powierzchni szklanych.

Warto jednak pamiętać, że znalezienie opcji idealnej wymaga przede wszystkim sprawdzenia wszystkich dostępnych produktów i porównanie ich właściwości. Możemy przecież wybrać opcję o wiele trwalszą czy też charakteryzującą się łatwiejszą aplikacją. To wszystko zależy od naszych własnych preferencji. Dlatego sprawdź alternatywy lub też skorzystaj z porad i znajdź swój własny produkt idealny. 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Najlepsza niewidzialna wycieraczka - ranking produktów
Average rating:  
 0 reviews