Jaki agregat prądotwórczy 3kW wybrać w 2024 – Nasze Opinie oraz Ranking

by


Ranking agregatów prądotwórczych o mocy 3 kW 2024– sprawdź która propozycja będzie najlepsza do domu i wybierz właściwą opcję już dziś!

Przerwa w dostawie energii to dla wielu osób kwestia bardzo rzadka. Zdarzyć się może raz na rok, a może rzadziej. Są jednak i takie miejsca, gdzie przerwy w zasilaniu są częstsze. A przecież nieraz nie możemy pozwolić sobie na przerwę w pracy. Jeszcze gorzej gdy przerwa trwa bardzo długo, a w lodówce czy zamrażarce są rzeczy, których nie chcielibyśmy wyrzucić. Co więc zrobić, aby w naszym codziennym życiu awarie sieci czy inne problemy z dostawą energii nie skomplikowały nam naszych obowiązków? 

Rozwiązaniem idealnym wydaje się agregat prądotwórczy do domu. Jeśli wybierzemy takie narzędzie przyglądając się kluczowym parametrom i kwestiom technicznym, to posłuży nam przez wiele lat i zadba o to, aby w każdej sytuacji mieć dostęp do prądu. I choć agregaty to rozwiązanie awaryjne, to nierzadko mogą okazać się ratunkiem. Szczególnie jeśli potrzebujemy energii do zakończenia projektu bądź po prostu chcemy kontynuować prace warsztatowe lub budowlane wokół domu.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

FOGO F3001

9.9

Tani


 

Kraft dele

9.8

Tani


 

Mar-Pol QL3500ig

9.7

Drogi

Konner Sohnen

9.6

Średnia


 

DAEWOO GDA 3500

9.4

Tani


 

PEZAL PGG3100X

9.3

Tani

PRAMAC PMI 3000

9.1

Tani

Jak jednak wybrać idealny agregat prądotwórczy do domu? Co powinno przykuć naszą uwagę? Danych technicznych jest sporo, dlatego zanim podejmiesz ostateczną decyzję, sprawdź dzisiejsze zestawienie. W rankingu agregatów prądotwórczych pojawiły się różnorodne produkty. Aczkolwiek każdy z nich gwarantuje odpowiednią moc i zabezpieczenia do sprawnego i bezproblemowego działania w przeróżnych warunkach. Nasi eksperci mieli na uwadze tak istotne kwestie jak, na przykład, moc znamionowa i prąd znamionowy, spalanie, emisję hałasu, spalanie, wielkość zbiornika (a więc i czas pracy na jednym zbiorniku), a także wagę, rozmiar czy kwestie bezpieczeństwa i funkcje dodatkowe.

F3001 Agregat prądotwórczy FOGO 3,0 kW 230V 11,7A

Pierwsze miejsce w rankingu zajął agregat prądotwórczy marki FOGO. Model F3001 wyróżnia się wysoką mocą silnika (5.7 KM), dzięki czemu agregat będzie mógł zasilić nawet te najbardziej wymagające urządzenia. Jego pojemność baku wynosi 3.6 L. Agregator został zabezpieczony w przeciwprzeciążeniowe zabezpieczenia. Wbudowany czujnik oleju zdecydowanie ułatwi nam sprawdzanie stan i poziom oleju. 

Generator został zaopatrzony w stabilizację napięcia, w której producent zapewnił nam regulację napięcia na wysokim poziomie -10 + 5%. Wbudowane dwa gniazda 230 V 16 A, pozwolą na podłączenie większej ilości urządzeń elektrycznych. Agregat prądotwórczy wyprodukowano z bardzo solidnych materiałów, które pozwolą nam na pracę nawet w najcięższych warunkach. 

Generator jest niewielkich rozmiarów, co za tym idzie jest  on mobilny. Waży on zaledwie 37 kg i posiada uchwyt na ręce, co zdecydowanie ułatwi nam jego przenoszenie i zapewni komfort w pracy. Urządzenie jest wyposażone w chłodzenie powietrzne, co pozwoli nam na długotrwałą pracę bez żadnych przegrzań. Agregat prądotwórczy posiada stopień ochrony prądnicy IP 23.

 • Lekki;

 • Solidny;

 • Dosyć tani;

 • Funkcjonalny.

 • Niska kultura pracy.

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY GENERATOR PRĄDU 3,5KW 230V

agregat prądotwórczy jednofazowy 3kw

Dobrym wyborem agregatu prądotwórczego będzie model KD 149 marki kraft&dele. Ten agregat charakteryzuje się wysoką mocą (5,2kW / 7km), dzięki czemu generator bez problemu poradzi sobie z zasilaniem nawet najbardziej wymagających urządzeń elektrycznych. Idealnie sprawdzi się on w domach, biurach, ciężarówkach czy też w urządzeniach przemysłowych. 

Urządzenie zostało zaopatrzone w wysokiej jakości tłumik, który zdecydowanie wyciszy pracę agregatu podczas jego używania. Pojemność zbiornika na paliwo wynosi 15L, co za tym idzie, generator będzie mógł pracować przez wiele godzin, bez żadnego spadku mocy. Silnik posiada też wskaźnik poziomu paliwa.

Agregat prądotwórczy jest wyposażony w zmniejszenie zużycia silnika, co zdecydowanie wydłuży żywotność urządzenia. Generator jest lekki, ponieważ waży on zaledwie 37 kg, dzięki czemu łatwo będzie można go przemieszczać. Konstrukcja posiada też wbudowane uchwyty na ręce, które ułatwią nam jego przenoszenie. 

Agregat jest osadzony na poduszkach amortyzujących, co będzie dobrym zabezpieczeniem przed wszelkimi uszkodzeniami. Urządzenie jest wykonane z solidnych materiałów takich jak: stal nierdzewna, aluminium oraz tworzywa.

 • Ergonomiczny;

 • Ekologiczny;

 • Cichy.

 • Bardzo podstawowe wyposażenie.


CICHY AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY INWERTOROWY 3,5 kW

agregat prądotwórczy ranking

Wyposażony w gaźnik sterowany elektrycznie ten dobry agregat prądotwórczy inwertorowy jest naprawdę dobrym wyborem, nawet dla tych najbardziej wymagających użytkowników. Urządzenie posiada przetwornicę, która sprawdza z częstotliwością setek Hz napięcie, prąd czy też częstotliwość, przy czym dbając o bezpieczeństwo i sprawność zasilających odbiorników. 

Sprzęt wyposażony jest w czujnik niskiego poziomu oleju, co zapobiegnie przed uszkodzeniami silnika. Model QL3500ig idealnie się sprawdzi się na łodziach, firmach budowlanych jak i gospodarstwach domowych. Praktyczny i wygodny panel sterowania, zdecydowanie ułatwi nam obsługę całej maszyny, w dodatku na panelu znajduję się przycisk, który włącza oszczędny tryb pracy, co spodoba się wielu kupującym. 

W razie jakichkolwiek przeciążeń  czy niekontrolowanym zwarciu prąd znika, jest to zabezpieczenie elektroniczne przed uszkodzeniem gniazd 230V. Nowoczesny gaźnik elektryczny, który jest wbudowany w model QL3500ig, zdecydowanie przyspieszy szybkość działania agregatu prądotwórczego. Dużo szybciej reaguje na sterowanie dzięki układowi elektrycznemu, niż klasyczny gaźnik, który jest na cięgna. Pojemność baku na benzynę wynosi 210 L, co za tym idzie będziemy mogli pozwolić sobie na dłuższą i efektywniejszą pracę.

 • Innowacyjny;

 • Cichy;

 • Mobilny.

 • Wysoka cena.

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY LPG/benzynowy K&S 3kW

agregat prądotwórczy 3kw ranking

Następnym w rankingu 2024 będzie agregat prądotwórczy marki Könner & Söhnen. Generatory z serii Dual Fuel mogą pracować na benzynie jak i na LPG. Takie rozwiązanie wydłuża nam żywotność niezawodnego silnika. Chłodzonym powietrzem zapewnia stabilną i bez  przeciążeń pracę agregatu. Urządzenie ma wszechstronne w zastosowania, takie jak: możliwość podłączenia z przenośną butlą gazową jak i stacjonarnym zbiornikiem gazu. 

Generator jest ekonomiczny, gdyż używając gazu jako paliwa LPG obniżają się wtedy koszty samego użytkowania urządzenia. Agregat prądotwórczy marki Könner & Söhnen nie zagraża przede wszystkim środowisku, jest dla niego przyjazny. Używanie gazu jako paliwa przyczyni się do wydzielania mniejszej ilość szkodliwych/niebezpiecznych spalin do atmosfery.  

Długoterminową niezawodną pracę agregatu prądotwórczego gwarantuje nam alternator z 100% uzwojeniem miedzianym. Wytrzymuje ono maksymalne obciążenie bez żadnych uszkodzeń. Wygodny i mobilny, dzięki swoim uchwytom na ręce, zdecydowanie pomoże nam w przenoszeniu generatora, który waży zaledwie 45 kg. Jego prosty, a zarazem ergonomiczny panel sterowania ułatwi nam obsługę całego tego urządzenia i nie będzie wymagało to od nas dodatkowych umiejętności. 

 • Długi czas pracy na zbiorniku;

 • Podwójny system antywibracyjny;

 • Praca na benzynie i gazie;

 • Dosyć niskie zużycie paliwa.

 • Niska kultura pracy.


Agregat prądotwórczy DAEWOO GDA 3500 3,2kW AVR

agregat prądotwórczy inwertorowy 3 kw

Agregat prądotwórczy marki DAEWOO idealnie będzie się sprawował w budownictwie, rolnictwie, przemyśle czy też wszędzie gdzie będzie brakowało prądu. Urządzenie waży 43 kg. Nie jest to najniższa wartość w rankingu 2024, ale wciąż pozwoli to nam na swobodne i komfortowe przenoszenie całego agregatu. 

Łatwiejsze przenoszenie ułatwi tutaj przede wszystkim wbudowane uchwyty na ręce, które zdecydowanie sprawdzą w się w cięższych warunkach. Jeżeli to jednak nam nie będzie wystarczało producent dał nam możliwość zamontowania zestawu transportowego, który jeszcze bardziej ułatwi cały transport. Generator został stworzony z mocnych i wytrzymałych materiałów, co za tym idzie, solidna rama w urządzeniu będzie wytrzymalsza i bardziej długotrwała. 

Agregat prądotwórczy DAEWOO jest wyposażony w AVR, który pomoże ustabilizować napięcie przy zmienny obciążeniu. Mocny silnik czterosuwowy 210 series DAEWOO, wraz z powiększonym zbiornikiem paliwa, pozwoli nam na: zasilanie bardzo wymagających urządzeń elektrycznych, korzystanie z urządzenia na wysokich możliwościach oraz pracę długotrwałą bez spadku mocy. Generator nie produkuję dużego poziomu hałasu i wibracji.

 • Bardzo duża pojemność baku na benzynę;

 • Długi czas pracy na jednym zbiorniku;

 • Trzy różne wyjścia – 2x 16A i 1x 12V;

 • Niska cena.

 • Duża waga;
 • Brak możliwości podłączenia modułu SZR (ATS).
 •  

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY PEZAL PGG3100X 3,3kW AVR 

agregat prądotwórczy 3kw opinie

Niezawodny i bezawaryjny silnik benzynowy gwarantuje nam agregat prądotwórczy marki Pezal. Model PGG3100X charakteryzuje się solidną oraz niepowtarzalną obudową, która swoją konstrukcją zdecydowanie ułatwi nam transport urządzenia i zabezpieczy przed wszelkimi uszkodzeniami. Wysoce wydajny generator pozwoli nam zasilać wymagające urządzenia elektryczne. 

Cały agregat jest zabezpieczony przed przeciążeniem, dzięki wyłącznikowi napięcia. Jest on zaopatrzony w wibroizolację, która zdecydowanie wydłuży jego żywotność oraz sprawi, że urządzenie będzie cichsze i będzie miało dobrze wytłumione drgania. Silnik posiada 9 L bak na benzynę, co za tym idzie, maszyna będzie mogła pracować przez wiele długich godzin, bez żadnych zakłóceń.  

Generator jest wyposażony w system stabilizacji AVR, który wyklucza wszelkie wahania napięcia, które mogą się zdarzać podczas wytwarzania energii elektrycznej, zapewniając pewne zasilanie wszystkich urządzeń. Agregat jest łatwy w obsłudze, co zdecydowanie ważne jest w sytuacjach awaryjnych. Urządzenie jest mobilne, ponieważ waży 40 kg  ma wbudowane uchwyty na ręce, które zdecydowanie ułatwią nam transport i komfort przenoszenia.   

 • Wysoki stosunek jakości do ceny;

 • System stabilizacji AVR;

 • Dosyć niska waga;

 • Dodatkowe akcesoria w zestawie.

 • Krótki czas pracy na zbiorniku.

Agregat prądotwórczy 3kW PMI 3000 INWERTER PRAMAC 

ranking agregatów prądotwórczych

Agregat prądotwórczy z nowoczesną technologią inwerterową zapewnia nam producent marki Pramac. Funkcja ta pozwoli nam na stabilną moc, bezpieczną pracę dla delikatnej elektroniki. Wiele zastosowań urządzenia zapewnia nam silnik OHV o stałej mocy. Model PMI 3000 jest mobilny i łatwy w transporcie umożliwia mu to wbudowany uchwyt na ręce oraz dwa kółka po obu stronach, co za tym idzie jest mobilny i łatwy w transporcie. 

Generator posiada funkcję wyłączania przy niskim poziomie oleju, aby zapobiec przed wszelkimi uszkodzeniami/awariami silnika. Urządzenie wyposażone w wielofunkcyjny panel, który posiada lampkę kontrolną zużycia paliwa. Jest on łatwy w obsłudze i przystosowany dla każdego użytkownika. 

Jedną z przydatnych funkcji tego agregatu prądotwórczego jest jego tryb ekonomiczny, który umożliwi automatycznie dostosowanie prędkości obrotowej silnika do optymalnego poziomu, przy czym zapewni nam oszczędność paliwa. Ta funkcja również redukuje poziom hałasu. Niska waga produktu w połączeniu z atrakcyjną technologią sprawia, że model PR282SX1000 to jedna z najciekawszych propozycji obecnie dostępnych na rynku w 2024 roku.

 • Bardzo niska waga;

 • Wielofunkcyjny panel przedni;

 • Wysoka jakość wykonania.

 • Niska kultura pracy.

Artykuły

Dalej nie wiesz który agregat prądotwórczy 3kw będzie najwłaściwszy? W takim razie sprawdź poradnik zakupowy 2024! 

Ciekawych agregatów prądotwórczych 3kw jest bardzo wiele. Obecnie rynek jest przesycony dostępnymi produktami i nikogo nie powinno dziwić to, że producenci walczą o każdego klienta. A to oznacza, że spośród ogromnego katalogu bez najmniejszego problemu uda nam się znaleźć produkt idealny. Jeśli więc zależy ci na tym, aby znaleźć cichy agregat prądotwórczy do domu bądź po prostu myślisz nad tym, aby wybrać agregat prądotwórczy jednofazowy 3kw charakteryzujący się niskim zużyciem paliwa, to jak najbardziej masz taką możliwość.

Musimy natomiast pamiętać, że przed podjęciem ostatecznej decyzji istotne jest uwzględnienie różnych parametrów i czynników. Bo to one ostatecznie wpływają na to z jakim produktem mamy do czynienia. Rzecz jasna pamiętajmy o tym, że produkt idealny to taki, który będzie oferował nam najwłaściwsze parametry i pozwoli dostarczyć sprzęt najwyższej klasy. Agregat 3kw bez ryzyka zawodności i bez ryzyka, że w przypadku awarii prądu nasz generator prądotwórczy zawiedzie.

Dlatego w poniższym poradniku zakupowym pojawiły się wskazówki, które powinny pomóc w wybraniu cichego agregatu prądotwórczego do domu, a także propozycji zachwycających nas swoją trwałością, funkcjonalnością, niskim zużyciem paliwa, długim czasem pracy na jednym zbiorniku, a także wysokiej kultury pracy. Więcej ciekawych informacji udzieli szczegółowy opis poszczególnych wskazówek, a także poniższy artykuł: https://www.fachowyelektryk.pl/warsztat/2774-wybieramy-agregat-pradotworczy-na-co-zwrocic-uwage.html

agregat prądotwórczy 5kw cena

Agregat prądotwórczy jednofazowy 3kw musi być przede wszystkim funkcjonalny

Decydując się na agregat 3kw, mamy za sobą najtrudniejszą decyzję, a mianowicie moc. Skoro wiemy, że 3 kW mocy nominalnej będzie dla nas wystarczające, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zająć się innymi kwestiami. A zaraz po mocy musimy przyjrzeć się funkcjonalności. Przecież nikt nie chce, aby wybrany przez nas produkt oferował tylko jedno gniazdko 12V. Takie rozwiązanie będzie mocno niefunkcjonalne i ograniczy to, co będziemy mogli podłączyć do generatora prądotwórczego. 

Dlatego znalezienie sprzętu oferujące przynajmniej 3 różne wyjścia to podstawa. Mogą to być 2 x 230V z jednym 12V, ale mogą to też być inne konfiguracje. Tutaj pamiętajmy o naszych potrzebach. Kolejną kluczową rzeczą jest uwzględnienie czy mają to być tylko jednofazowe generatory czy też trójfazowe. Przy tej mocy ciężko liczyć na siłę. Aczkolwiek warto przejrzeć dostępne opcje przed podjęciem ostatecznej decyzji.

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY GENERATOR PRĄDU 3,5KW 230V
agregat prądotwórczy jednofazowy 3kw

Agregat prądotwórczy DAEWOO GDA 3500 3,2kW AVR
agregat prądotwórczy inwertorowy 3 kw

Bezpieczeństwo kluczowe

Kolejnym czynnikiem wpływającym na to czy mamy do czynienia z produktem wysokiej klasy czy też z rozwiązaniem mało atrakcyjnym jest bezpieczeństwo. Jak dobrze wiemy, korzystanie z agregatów ma swoje zalety, ale też niesie ze sobą pewne niebezpieczeństwo. Wytwarzanie energii i podłączanie urządzeń elektrycznych do agregatu może bardzo szybko doprowadzić do zwarcia czy przegrzania lub po prostu uszkodzenia – czy to samego generatora czy podłączonego urządzenia.

A nie jest to trudne do uzyskania głównie ze względu na to, że zapotrzebowanie na energię elektryczną może być różne i jeśli agregat nie będzie wystarczająco szybko dostosowywał prędkości obrotowej silnika i ilości generowanej energii do zapotrzebowania, to może dojść do awarii. Na szczęście nowoczesne agregaty prądotwórcze inwertorowe 3 kw mają nowoczesne technologie, które temu zapobiegają.

Jednym z bardziej podstawowych elementów jest system AVR, czyli tak zwany stabilizator napięcia. Dba on o to, aby nie dochodziło do przepięć. Tym samym obniżamy ryzyko uszkodzenia podłączonego do generatora prądotwórczego urządzenia.

Nie mniej istotną kwestią jest kultura pracy

Dalej, warto przyjrzeć się kulturze pracy. To nic innego jak hałas, jaki agregat emituje podczas pracy. Niektórzy z was będą chcieli używać tego sprzętu w “zaciszu domowym”. A to oznacza, że jak najcichsza praca będzie wskazana. Dlatego warto sprawdzić jakie podaje producent wartości i czy nie są one zbyt wysokie.

Oczywistą kwestią jest to, że agregat w sam sobie jest głośny, bo to jednak silnik spalinowy. Zajrzyj do naszego poradnika jak zmniejszyć głośność pracy agregatu prądotwórczego. Co więcej, jego elementy izolacyjne czy też ilość materiałów wykorzystanych do redukcji poziomu hałasu jest na bardzo niskim poziomie. Warto jednak szukać sprzętu o hałasie pracy nie wyższym niż 80 dB.

CICHY AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY INWERTOROWY 3,5 kW
agregat prądotwórczy ranking
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY Könner & Söhnen
agregat prądotwórczy 3kw ranking

Rzecz jasna pamiętajmy o parametrach roboczych

Nie mniej ważnym elementem przy wyborze idealnego agregatu prądotwórczego jest, oczywiście, sprawdzenie parametrów roboczych. A przez to rozumiemy wszystkie dodatkowe dane, które mogą okazać się kluczowe podczas porównywania kilku równie atrakcyjnych ofert. Przez parametry robocze mamy na myśli moc znamionową i prąd znamionowy, pojemność silnika, miska oleju i pojemność zbiornika, a także spalanie przy określonej mocy. Da nam to też wgląd w to jak długo dany agregat może pracować na jednym zbiorniku. 

Oprócz tego, pamiętajmy o tym, że przy wyborze kierujemy się też stopniem ochrony prądnicy. Ta powinna być na poziomie nie mniejszym niż IP 23. Z innych kluczowych kwestii sprawdźmy też czy produkt zasilać można benzyną bezołowiową 95 lub 98 czy też innym paliwem. Coraz częściej pojawiają się modele zasilane gazem. A to, rzecz jasna, oferuje nam mniejsze koszty eksploatacyjne.

Komfort obsługi, waga i rozmiar

Choć agregat prądotwórczy inwertorowy 3 kw musi swoje ważyć z uwagi na większą pojemność silnika do wyprodukowania atrakcyjnej mocy znamionowej, to nie możemy zapomnieć o tym, że od czasu do czasu będziemy maszynę prądotwórczą przenosić z miejsca na miejsce. I wtedy docenimy szereg atrakcyjnych dodatków ułatwiających przenoszenie urządzenia z jednego miejsca na drugie. 

Dlatego ciężar agregatu 3kW nie powinien przekraczać 40 kilogramów. Jeśli do tego dodamy koła transportowe i uchwyty ułatwiające transport sprzętu z jednego miejsca w drugie, to będziemy z pewnością zadowoleni tym, co produkt może nam zaoferować. Oprócz tego, bardzo ważne jest też przyjrzenie się rozmiarowi. Kompaktowość będzie z pewnością zadowalającym atrybutem.

Agregat prądotwórczy 3kW PMI 3000 INWERTER PRAMAC
ranking agregatów prądotwórczych

Agregat prądotwórczy opinie i ceny

Pozytywny feedback podczas szukania idealnego rozwiązania to jak najbardziej dobry sposób na rozpoczęcie czy też zakończenie poszukiwań. Pamiętajmy jednak, że opinie agregatu prądotwórczego mogą być mocno zależne od danego użytkownika. Jeśli więc doświadczenia z użytkowania danego generatora będą przeważnie negatywne, to takie będą też uwagi. A przecież subiektywne odczucia nie powinny przekreślać czy też skłaniać nas ku konkretnej opcji.

Z tego powodu warto mieć opinie na uwadze, ale patrzeć tylko na te pochodzące od zweryfikowanych użytkowników. Innym sposobem na przefiltrowanie nieprzydatnych informacji jest uwzględnienie tylko tych, które często się powtarzają. Jeśli co druga osoba narzeka na sposób uruchamiania agregatu czy też wychwala cichą pracę, to można uznać dany aspekt za zaletę. 

Cena to kolejny istotny punkt, którego nie możemy przeoczyć. Aczkolwiek nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o samą cenę, ale o wartość produktu (sprawdź nasze zestawienie najlepszych agregatów do 1000 złotych). Stosunek jakości i ilości oferowanych funkcji do ceny będzie tu najważniejsza. Ponieważ lepiej dopłacić paręset złotych i kupić propozycję o świetnych parametrach niż nieco oszczędzić i męczyć się z produktem, który nam nie odpowiada.

Agregat prądotwóczy 3kw – podsumowanie ranking 2024

Zwycięzcą dzisiejszego rankingu jest bez wątpienia F3001 Agregat prądotwórczy FOGO 3,0 kW 230V 11,7A. To opcja charakteryzująca się nadzwyczaj dobrymi parametrami i dosyć dobrą ceną. I choć nie jest najcichszym generatorem prądotwórczym na rynku, to bez wątpienia propozycja ta przypadnie do gustu niejednej osobie z uwagi na funkcjonalność, lekkość, a także dobrą cenę.

Jeśli jednak potrzebujemy urządzenia o znacznie niższym poziomie hałasu podczas pracy czy też zależy nam na większym zbiorniku i mniejszym spalaniu, to możemy zapoznać się z ofertami dostępnymi w powyższej analizie porównawczej. Znajdziemy tam wiele ciekawych produktów, które mogą okazać się jeszcze lepsze niż dzisiejszy numer jeden. Alternatywnie zachęcamy do własnych poszukiwań – pod warunkiem, że odbywają się one mając na względzie wskazówki i porady. 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jaki agregat prądotwórczy 3kW wybrać
Average rating:  
 5 reviews
 by BMM

Kupiliśmy DAEWO, duży i ciężki za co minus. Plus za cichą i dobrą pracę.

 by dziniuu

Na podstawie waszego artykułu zamówiłem FOGO. Na razie jeszcze nie testowałem, ale wizualnie i gabarytowo na plus.

 by blue

A już bylam o krok kupna agregatu 5kw, ale podpowidział mi się ten artykuł. Myślę, że 3 kw będzie spokojnie wystarczał.

 by wacław l.

Kraft to urządzenie raczej podstawowe, ale na podtrzymanie prądu w domu wystarcza. U mnie się sprawdza.

 by kon.78

Agragty 3 kw są idealne, nie za słabe, nie za mocne. Nie żrą za dużo prądu. Polecam.