Jaki agregat prądotwórczy 2kw wybrać w 2024 – Nasze Opinie oraz Ranking

by


Zastanawiasz się jaka opcja o nieco mniejszej mocy będzie dobra jako alternatywa do zasilania domu czy innego miejsca? W takim razie sprawdź ranking agregatów prądotwórczych 2024 o mocy do 2 kw! 

Znalezienie dodatkowego, alternatywnego zasilania w przypadku, kiedy w całej dzielnicy czy w sąsiedztwie zabraknie prądu, to kwestia nad wyraz kluczowa. W ten sposób możemy zabezpieczyć posiłki znajdujące się w lodówce i zamrażarce, a jeśli trzeba, to uruchomić szereg innych urządzeń bądź też rozpocząć pracę, gdzie nie ma doprowadzonego stałego zasilania. Z tego względu agregat prądotwórczy do domu sprzęt nader istotny ->https://majsterkujsam.pl/agregat-pradotworczy-opinie-ranking/

Co jednak zrobić w przypadku, kiedy nie wiemy który agregat prądotwórczy do domu powinniśmy wybrać? Z pewnością produktów do wyboru jest bardzo dużo. A przecież ilość parametrów i danych technicznych, które obowiązkowo musimy wziąć pod uwagę, jest jeszcze więcej. Z tego względu zadanie nie jest łatwe. Nie oznacza to jednak, że znalezienie rozwiązania idealnego nie jest niemożliwe. Wręcz przeciwnie. Zadanie to znacznie ułatwiają poradniki zakupowe i rankingi agregatów prądotwórczych.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

Agregat Stanley SIG2000-1

9.9

Tani

Agregat FOGO F2001is

9.8

Średnia


 

Agregat Kraft-Dele 2000ix

9.7

Tani

Agregat Schwarzmann SCH-G2500inv

9.5

Średnia

Agregat Kohler SDMO

9.4

Drogi

Agregat MSW-PG2200

9.2

Tani

Agregat Daewoo GDA2500i

9.1

Tani


 

Takie właśnie zestawienie mamy dziś do zaoferowania. To lista aż siedmiu produktów, które charakteryzują się bardzo dobrą specyfikacją i poradzą sobie z większością zadań, jakie moglibyśmy powierzyć danej prądnicy. Rzecz jasna w wyborze rozwiązania idealnego uwzględnione zostały najróżniejsze atrybuty, w tym rodzaj i typ silnika, jego maksymalną moc, zużycie paliwa, czas pracy na zbiorniku, a także kwestie związane z bezpieczeństwem i funkcjonalnością.

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY INWERTOROWY 2KW SIG 2000W

agregat prądotwórczy do domu ranking

Zdecydowanie najlepszym agregatem prądotwórczym, będzie model SIG2000-1 marki Stanley. Model ten został zaopatrzony w inwerter (falownik), który stanowi system stabilizacji powietrza. Tego rodzaju urządzenie jest przeznaczone do zasilania niewielkich urządzeń elektronicznych. Jego dwa gniazda 230V zostały zabezpieczone stalową ramą. Inwerterowy agregat prądotwórczy jest uniwersalny, jednocześnie lekki i wygodny do transportacji, który potrafi zasilać przeróżne sprzęty AGD w czasie przeróżnych prac m.in budowlanych. 

Silnik czterosuwowy 119cm³ (OHV) o mocy 2.4 KM wyposażono w zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe, co pozwoli nam na bezpieczne korzystanie z urządzeń elektrycznych. Jest chłodzony powietrzem, co natomiast przekłada się na długą pracę i zapobiegnie przegrzaniu się

Silnik ma możliwość rozruchu za pomocą linijki, który będzie ostrzegać o niskim poziomie oleju. Jak podaje producent, czas pracy takiego agregatu, gdy jest zatankowany do pełna zapewnia nam nieprzerwanie prąd do 7,5 h, przy połowicznym obciążeniu (ok. 900W). Agregat prądotwórczy marki Stanley dzięki jego poręcznej i praktycznej konstrukcji, urządzenie jest wygodne w transporcie. Urządzenie waży 21 kg.  

 • Posiada inwerter;

 • Niskie spalanie;

 • Bogate wyposażenie.

 • Głośny.

F2001is FOGO Agregat prądotwórczy 2,0kW 230V  

ranking agregatów prądotwórczych

Następnym agregatem prądotwórczym w tym rankingu 2024 jest model F2001is firmy Fogo. Ten Agregat posiada wiele funkcji. Jedną z nich jest jego funkcja łączenia dwóch agregatów F2001is w jeden zespół prądotwórczy, jest to dodatkowa opcja po dokupieniu przewodów. Urządzenie zostało wyposażone w automatyczną redukcję obrotów wraz ze spadkiem obciążenia. 

Dzięki tej funkcji, będziemy mogli łatwo oszczędzać paliwo. Ponadto silnik osiąga moc do 2000 W, co idealnie jest przystosowane do zasilania drobnych urządzeń elektrycznych. Waży zaledwie 25kg, co za tym idzie przedmiot jest lekki i łatwy do przenoszenia, za pomocą wbudowanego uchwytu. Cały agregat jest zabezpieczony przed przeciążeniem. Sam silnik posiada lampkę niskiego poziom oleju, dzięk, której będziemy wiedzieli kiedy uzupełnić brakujący olej.

Urządzenie jest ultra ciche, ponieważ jego poziom głośności osiąga jedyne 89 dB(A). Agregat prądotwórczy marki Fogo został zaopatrzony w nowoczesną technologię interveterową, co za tym idzie umożliwi to agregatowi prądotwórczemu płynną zmianę prędkości obrotowej silnika. Posiada on stabilną częstotliwość 50 Hz. 

 • Posiada funkcję łączenia dwóch agregatów w jeden zespół prądotwórczy;

 • Ciche;

 • Mobilny.

 • Brak wskaźniku poziomu paliwa.

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY GENERATOR INWERTOROWY 2KW

cichy agregat prądotwórczy do domu

2000ix jest to model marki Kraft&Dele. Agregat prądotwórczy został przeznaczony do: domu, przeróżnych pojazdów czy też samego biura. Jest on bardzo prosty w obsłudze. To urządzenie zostało wyposażone w innowacyjny mikroprocesor, który jest kontrolowany technologią inteligentnej przepustnicy.

Jego zadaniem jest dostosowanie prędkości silnika tak, aby dokładnie sprostać obciążeniu. Generator pracuję na wolniejszych obrotach, gdy nie zasila wielu urządzeń. Dzięki tej funkcji agregator zmniejsza zużycie paliwa, co za tym idzie będziemy mogli pracować dłużej i wydłuży nam to żywotność silnika. Obudowa została wykonana z: aluminium, stali nierdzewnej i tworzywa.

Dzięki takiej starannej konstrukcji z generatora będziemy mogli korzystać na długie lata. Sam agregat prądotwórczy jest łatwy w obsłudze. Wbudowany uchwyt na rękę ułatwi nam przenoszenie tego 23 kg urządzenia. Posiada on wskaźnik poziomu paliwa. Dzięki funkcji zmiany prędkości zastosowania w generatorze, nasz Agregat prądotwórczy będzie zabezpieczony przed możliwymi awariami, czy też uszkodzeniami. Wytwarza on prąd elektryczny z czystą, wygładzoną sinusoidą. Urządzenie jest bezpieczne dla środowiska.

 • Łatwy w obsłudze;

 • Posiada wskaźnik poziomu paliwa;

 • Jest ekonomiczny.

 • Brak 3 gniazd fazowych.

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY INWERTOROWY 2,2kW AVR CICHY

agregat prądotwórczy 2kw

Marka Schwarzmann wyprodukowała model SCH-G2500inv. Rzecz jasna, to agregat prądotwórczy inwerterowy. Przeznaczony został on do generowania prądu w trudnych warunkach takich jak, na przykład, place budowy, domy czy też podczas remontów. Agregat generuje prąd o mocy 230V – 50 Hz oraz moc osiągającą max. 2500W. To natomiast oznacza, że jest bezpieczny dla wrażliwych urządzeń.

Generator pracuje cicho, a więc nie będzie jego praca przeszkadzała w lokalu gastronomicznym. Sam agregat inwertorowy pełni też funkcję zabezpieczenia w razie wypadku zaniku prądu. Dzięki stabilizacji prądu, generator nie ma skoków napięcia, czyli bezpiecznie będzie można podłączyć do niego telewizor, komputer, szlifierkę kątową lub wiertarkę.

Nowoczesna technologia pozwala nam podłączyć dwa te same modele (SCH-G2500inv) równolegle. Opcja ta pozwala zwiększyć dwukrotnie moc sprzętu. Samo urządzenie pracuje bezawaryjnie, nawet w najcięższych warunkach. Silnik o mocy 2,27KM umożliwia nam działanie przez wiele godzin, przy najwyższych obrotach. Agregator marki Schwarzmann posiada wymagane certyfikacje, które da nam bezpieczeństwo pracy (CE). Dzięki jego lekkiej wadze (22 kg netto), transport jest bezproblemowy i komfortowy. Agregat prądotwórczy SCH-G2500inv jest również prosty w obsłudze.

 • Jest bezpieczny dla wrażliwych urządzeń;

 • Praca bezawaryjna;

 • Prosty w obsłudze.

 • Wysoka cena.

Kohler SDMO AGREGAT INWERTEROWY WALIZKOW 1850W 2Kw

agregat prądotwórczy ranking

Model VARIO 2000I marki Kohler SDMO jest wyposażony w nowoczesną technologię inwerterową gwarantującą stabilność napięcia i częstotliwości generatora. Urządzenie jest ergonomiczne z uwagi na to, że jest lekkie i niewielkie. Agregat prądotwórczy z racji tego, że jego moc wynosi max. 1850 W. To oznacza, że bez problemu będzie dawał sobie radę z najbardziej wymagającymi urządzeniami bez żadnego ryzyka.

Generator został wyposażony 4-suwowy silnik cieplny.  Jego pojemność wynosi 3,4l, dzięki czemu agregat będzie mógł działać przez kilka godzin. Agregat prądotwórczy VARIO 2000I jest mobilny i komfortowy w transporcie. To wszystko umożliwia mu wbudowany uchwyt na rękę. Poziom hałasu nie przekracza 66dB. 

Urządzenie marki Kohler SDMO został wyposażony w 3 wyjścia i 3 gniazda. Dzięki temu do naszego agregatu będziemy mogli podłączyć dużą ilość urządzeń elektronicznych. Obudowa jest wykonana z dobrej jakości tworzywa i jest przeważnie koloru szarego. Generator jest bardzo prosty w obsłudze, ponieważ ma zaledwie kilka przycisków, z czego jeden to włącznik. 

 • Mobilny;

 • Zapewnia komfort pracy;

 • Pracuje przez wiele godzin.

 • Mało funkcji.

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY 2,2kW GENERATOR PRĄDU MOBILNY

agregat prądotwórczy 2kw

Benzynowy silnik agregatu prądotwórczego marki MSW generuje moc 2200W. Model MSW-PG2200 poradzi sobie z wymagającymi urządzeniami elektronicznymi bez żadnego problemu. Wytwarza on prąd o mocy 230V, przez co agregat nadaje się do użytku w każdym miejscu. Jego zbiornik paliwa pomieści, aż 15l, co umożliwi nam długi czas pracy bez przerwy. Silnik ma rozruch ręczny. 

Generator jest łatwy w transporcie, z uwagi na jego wbudowany uchwyt na ręce i jego kompaktową konstrukcję. Agregat prądotwórczy marki MSW jest specjalnie stworzony do prac na budowie, remontach lub też podobnych miejscach. Warto zwrócić uwagę na solidną ramę wykonaną ze stali, która zapewni nam wygodę w obsłudze. 

Do tego generatora prądu możemy podłączyć urządzenia nawet o napięciu 230V np. wiertarki elektryczne, sprzęty kuchenne. Dzięki dwóm połączeniom nasze źródło prądu może być używane w jednym czasie do kilku innych urządzeń. Agregat prądotwórczy został zabezpieczony przeciwko zwarciu oraz przeciążeniu, zapewnia nam to bezpieczną pracę. Przenośny agregat prądotwórczy do kampera wytwarza stabilną moc wyjściową bez dużych wahań napięcia. 

 • Można go używać w każdym miejscu;

 • Solidna konstrukcja;

 • Zabezpieczony przed wszelkimi niebezpieczeństwami.

 • Brak czujniku oleju.

DAEWOO AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY INWERTOROWY 2kW HONDA

agregat prądotwórczy opinie

Dobrym agregatem prądotwórczym inwerterowym będzie model GDA 2500i marki DAEWOO. Agregat jest wyposażony w czujnik poziomu olej, który będzie nas informował o każdym problemie związanym z olejem. Prądnica została wykonana z dobrego materiału jakim jest miedź. 

Ponadto zbiornik paliwa wyprodukowano z metalu, co na pewno wydłuży żywotność naszego zbiornika, czy też samego silnika. W dodatku generator marki DAEWOO oferuje nam zabezpieczenie przed wszelkimi przeciążeniami. Moc silnika sięga 3.5 KM, co za tym idzie agregat prądotwórczy, będzie idealnie się nadawał do zasilania wysoce potrzebnych urządzeń elektrycznych. Rzecz jasna propozycja ta również nada się do prac budowlanych czy też remontowych. 

Silnik jest wyposażony w zbiornik mieszczący 10l, dzięki takiej pojemności agregat będzie mógł pracować przez wiele godzin w stałej mocy. Nowoczesna technologia inwerterowa gwarantuje nam stabilność napięcia i częstotliwości generatora. Urządzenie wydaje z siebie niski poziom hałasu. Agregat jest mobilny z racji tego, że waży zaledwie 21kg. Ponadto agregat ma wbudowane uchwyty na ręce, co w dodatku pomoże nam przenosić go w komforcie. 

 • Wyposażony w czujnik oleju;

 • Generuje niski poziom hałasu;

 • Stabilne napięcie i częstotliwość generatora.

 • Mała pojemność silnika.

Artykuły

Jeśli wciąż nie zdecydowaliśmy się na konkretny agregat prądotwórczy 2kw, to warto zapoznać się z poniższymi poradami zakupowymi 2024!

Jak dobrze wiemy, wybór idealnego produktu nie zawsze wiąże się z wyborem sprzętu rekomendowanego w zestawieniach. Co więcej, bardzo często lepiej wyjdziemy gdy poświęcimy nieco swojego czasu i zyskamy wiedzę na temat danego urządzenia. W ten sposób dostosujemy produkt do naszych oczekiwań i preferencji. A to natomiast oznacza, że nie musimy godzić się na żadne kompromisy i wybieramy sprzęt idealny dla naszego użytku.

Jak jednak mieć pewność, że to właśnie ten agregat prądotwórczy 2kw okaże się najlepszy? Jakimi parametrami powinniśmy się kierować w pierwszej kolejności? Istotnych spraw, dzięki którym uda się wybrać właściwe rozwiązanie jest całkiem sporo. A to oznacza, że produkt gwarantujący nam musi wyróżnić się na tle konkurencji, między innymi, mocą, spalaniem, komfortem obsługi i wieloma dodatkowymi kwestiami.

Nie mniej istotne będą funkcjonalności czy właściwości danego agregatu prądotwórczego 2000w. Chodzi tutaj przede wszystkim o to, aby wybrać propozycję działającą schludnie i gwarantującą nam komfort. A przecież kwestie bezpieczeństwa i możliwości użytkowe też odgrywają niemałą rolę. Niektórzy powiedzą też, że wysokie opinie agregatów prądotwórczych będą kluczowe i, w niemałym stopniu, będą mieć rację. Rzecz jasna w celu wybrania propozycji najlepszej warto dowiedzieć się co nieco o cichych agregatach prądotwórczych do domu, ale też o dokładnej specyfikacji, którą trzeba wziąć pod uwagę. A to wszystko umieszczone zostało w poniższym poradniku zakupowym. Co więcej, warto też sprawdzić poniższe źródło w celu zyskania jeszcze innych informacji: 

https://www.elektroinzynieria.pl/wiadomosci-i-komunikaty/na-co-zwracac-uwage-dokonujac-zakupu-agregatu-pradotworczego-stacjonarnego–142546-10

agregat prądotwórczy 2000w

Generator prądotwórczy musi być przede wszystkim wydajny

Szukając agregatu prądotwórczego 2000w nie powinniśmy z góry określać, że każda opcja o takiej mocy będzie równie wydajna i dostarczy nam takiej samej ilości energii. Jak dobrze wiemy, czym innym jest maksymalna moc urządzenia (https://majsterkujsam.pl/agregat-pradotworczy-5kw-opinie-ranking/), czym innym moc nominalna prądnicy, a jeszcze czym innym moc silnika. Warto zapoznać się z każdą z tych wartości i porównywać parametry zgodnie z ich nazewnictwem.

Moc silnika to nic innego jak moc, jaką generuje silnik zamontowany w agregatorze. To oznacza, że silnik wytwarza moc mechaniczną, a ta następnie musi zostać zmieniona na moc elektryczną. Jeśli stosunek mocy mechanicznej do mocy elektrycznej jest duży, to mamy do czynienia z silnikiem o wysokiej sprawności.

Innymi słowy, jeśli 2kw jest mocą silnika, to nominalna moc prądnicy może być nawet i dwukrotnie niższa. Dlatego warto patrzeć na moc nominalną i szukać opcji, które charakteryzują się najwyższą możliwą mocą nominalną. Pozwoli to na podłączenie wielu urządzeń o stosunkowo dużej mocy bez martwienia się o zwarcie, przepięcie czy po prostu przegrzanie sprzętu.

Użytkowość, czyli co dokładnie możemy do agregatu prądotwórczego 2kw podłączyć?

Następnym kryterium istotnym podczas przeglądania dostępnych produktów tego typu jest użytkowość. Jak dobrze wiemy, generator prądotwórczy może posłużyć jako źródło energii do standardowych urządzeń wymagających napięcia 230v. Jednakże, niekiedy zdarza się, że będziemy potrzebować generatora, który poradzi sobie z dostarczeniem mocy do urządzenia wymagającego podłączenia do instalacji trójfazowej.

DAEWOO AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY INWERTOROWY 2kW
agregat prądotwórczy opinie

Kohler SDMO AGREGAT INWERTEROWY
agregat prądotwórczy ranking

Tak zwana siła sprawia, że urządzenia generujące prąd muszą być niezwykle wydajne. Co więcej, ich moc powinna być bardzo duża, żeby nie dochodziło do sytuacji, w której pojawią się przepięcia czy przeciążenia. Czy agregat prądotwórczy 2kw będzie w stanie poradzić sobie z instalacją 400v? Szansa na to jest niewielka, gdyż zazwyczaj generatory obsługujące trójfazowe zasilanie mają moc nominalną prądnicy na poziomie 6 kw lub większym.

To nie znaczy jednak, że musimy całkowicie rezygnować z aspektu użytkowości. Jak dobrze wiemy, taki generator może oferować nie jedno, ale dwa standardowe gniazdka 230v bądź też specjalne gniazdo z przewodami do ładowania akumulatorów 12 V. Co ciekawe, są też i propozycje nieco bardziej zaawansowane, gdzie liczba wyjść czy też gniazd wynosi 3 lub więcej. Aczkolwiek musimy pamiętać, aby w przypadku obsługi agregatów o tej mocy nie przedobrzyć i nie doprowadzić do obciążenia urządzenia.

Dodatkową kwestią do uwzględnienia będą właściwości

Następną rzeczą, o jakiej nie sposób zapomnieć podczas przeglądania idealnego agregatu, jest zweryfikowanie cech dodatkowych i właściwości. To one mają niebagatelne znaczenie w przypadku poszukiwania sprzętu jak najlepiej dostosowanego do naszych preferencji. Co więcej, warto też nadmienić, że agregaty różnią się pod względem konstrukcji, przez co jeden generator o mocy 2 Kw może być ciężki i trudny w transporcie, a drugi wręcz przeciwnie – kompaktowy i lekki.

Z tego względu warto sprawdzić dodatkowe parametry i atrybuty, bo może okazać się, że lepiej sprawdzi się w naszym przypadku propozycja o bardzo dużej pojemności zbiornika na benzynę, co pozwoli wydłużyć czas pracy dwukrotnie, a nawet i w niektórych przypadkach trzykrotnie. Oprócz tego, pamiętajmy też o tym, że odpowiednio dobrany sprzęt będzie charakteryzował się bogatym wyposażeniem dodatkowym. Mowa tutaj o, między innymi, przewodach do łączenia agregatów czy też specjalny pakiet serwisowy, w którym znajdą się elementy typu filtr powietrza, świeca zapłonowa, czy po prostu olej silnikowy.

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY 2,2kW GENERATOR
cichy agregat prądotwórczy do domu
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY INWERTOROWY 2,2kW
agregat prądotwórczy opinie

Nasze bezpieczeństwo też jest ważne

Nie możemy zapomnieć o bezpieczeństwie, co tak naprawdę jest sprawą niezwykle kluczową. Przede wszystkim musimy pamiętać o tym, że atrakcyjny produkt to taki, który nie doprowadzi do uszkodzenia podłączonych do agregatu urządzeń. A to oznacza, że nadzwyczaj ważną rolę odgrywać będzie stabilizacja napięcia (tak zwany AVR). 

Oprócz tego, bardzo ważne jest też zweryfikowanie czy wybraliśmy produkt wyposażony w technologię inteligentnej przepustnicy. Jest to specjalna funkcja, która dostosowuje prędkość obrotową silnika zamontowanego w agregacie do aktualnego obciążenia. W ten sposób nie tylko zmniejszymy zużycie paliwa, ale też wydłużymy żywotność silnika. Rzecz jasna bardzo ważne będą wskaźniki informujące nas o aktualnym poziomie paliwa. Woltomierz także okaże się pomocnym narzędziem.

Zastanawiasz się jaki będzie cichy agregat prądotwórczy do domu? Sprawdź te wartości!

Rzeczą oczywistą jest też wybranie propozycji, która będzie jak najmniej hałaśliwa. Szczególnie, jeśli zamierzamy wybrać agregat prądotwórczy 2kw do domu. Emisja hałasu zależy przede wszystkim od konstrukcji i od tego jak dużo warstw izolacyjnych zastosowano. Oprócz tego, agregaty mogą też różnić się pod względem użytych materiałów, co znacznie przyczynia się do zwiększenia czy zmniejszenia poziomu hałasu.

Jeśli chodzi o dokładne wartości, to dane w dB mogą się różnić i to dosyć znacznie. Dla przykładu większość agregatów przygotowana przez producentów nie zwracających większej uwagi na hałas może pracować nawet na poziomie 80-90 dB. A to natomiast oznacza, że umieszczając agregat blisko domu godzimy się na ogromny hałas związany z jego pracą. 

Agregat Schwarzmann SCH-G2500inv
agregat prądotwórczy 2kw

Jednakże, cichy agregat prądotwórczy 2kw to także ewentualna możliwość, jaką mamy do wyboru. Najcichsze propozycje są w stanie pracować na poziomie mocy akustycznej wynoszącej 60-70 dB. To oznacza, że taki cichy agregat prądotwórczy 2kw będzie pracować na głośności podobnej do odkurzacza (sprawdź jak można wyciszyć agregat prądotwórczy), co jest z pewnością lepsze niż 90 dB, które porównywać możemy do pracy samochodu ciężarowego.

Agregat prądotwórczy 2kw – podsumowanie rankingu 2024

Zwycięzcą rankingu 2024 zostaje z pewnością AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY INWERTOROWY 2KW SIG 2000W. To opcja charakteryzująca się atrakcyjną cena (jeżeli jednak potrzebujesz tańszej propozycji popatrz na nasz ranking agregatów do 1000 PLN), dobrymi funkcjami, a także akceptowalnym zabezpieczeniem. To wszystko plus pozytywne opinie agregatu prądotwórczego sprawia, że model od firmy Stanley z pewnością przypadnie do gustu niejednej osobie.

Jeśli jednak potrzebujemy opcji o nieco większym zbiorniku, a więc i oferujący dłuższy czas pracy lub po prostu potrzebna jest nam opcja z większą ilością gniazd lub mamy jakiekolwiek inne wymagania, to warto sprawdzić co ciekawego mają do zaoferowania alternatywy. Jeszcze innym wyborem będzie zapoznanie się ze wskazówkami w powyższym poradniku, co ułatwi znalezienie własnego produktu idealnego.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jaki agregat prądotwórczy 2kw wybrać
Average rating:  
 5 reviews
 by BART.

Chcialem wybrać FOGO, ale z uwagi na brak wskaźnika poziomu paliwa od razu odrzuciłem. Dla mnie taki produkt jest bezwartościowy.

 by witkoś

Polecam agregat Kohler. Używam od kilku lat na działce rekreacyjnej.

 by młoda ola

Bardzo fajne zestawienie. Porównalam kilka modeli i już wiem na co zwrócić uwagę.

 by GH

Zamówiłem Fogo. jest niewielki, nie zajmie mi pół garażu a parametry porównywalne do innych modeli.

 by teo22

Agregat Stanley spełnil osttanio swoja role. Mieliśmy w mieście awarię. Stanley spokojnie dał rade w niewielkim domu <100 m2.