Jakie biurko elektryczne wybrać w 2024 – Nasze Opinie oraz Ranking

by

Zastanawiasz się jakie wybrać regulowane biurko elektryczne? Sprawdź ranking 2024 i wybierz najwłaściwszą ofertę!

Praca przy biurku bardzo często wiąże się z popularnymi ostatnio chorobami cywilizacyjnymi. Brak ruchu „za biurkiem”, a także chęć odpoczynku w domu sprawia, że rzadko kiedy osoby pracujące w biurze – czy to firmowym czy domowym – mają czas i ochotę na nieco ruchu. To natomiast prowadzi do ogromnej ilości problemów, z jakimi nasze ciała muszą się później mierzyć. 

Na szczęście od pewnego czasu coraz większą popularnością cieszą się biurka, które umożliwiają nam pracę na stojąco. To natomiast przekłada się na znacznie lepszą koncentrację, a także gwarancję, że produkt dostosowany zostanie do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Aczkolwiek własne preferencje to tylko kropla w morzu zalet, jeśli chodzi o biurko elektryczne. Co jednak powinno przykuć naszą uwagę szukając opcji idealnej? Jak sprawdzić i następnie wybrać propozycję idealną, skoro na rynku mamy dostęp do tak ogromnej liczby produktów?

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

Biurko elektryczne Zdesk

9.9

Droga

Biurko gamingowe elektryczne

9.8

Droga

Biurko elektryczne SyDesk

9.7

Tania

Biurko elektryczna regulacja

9.6

Tania

BIURKO ELEKTRYCZNE BIAŁE

9.5

Droga

Pewnym ułatwieniem może okazać się dzisiejszy ranking biurek elektrycznych. To świetne połączenie analizy ciekawych produktów z recenzjami, które punktują zalety czy też wady poszczególnych biurek regulowanych. Ponadto, na liście pojawiły się te biurka regulowane, które charakteryzują się bardzo dobrą specyfikacją. A w tym chodzi o to, aby regulacja wysokości była spora, aby materiał wykonania był trwały, a także aby stelaż i umieszczony na nim blat wytrzymał spore obciążenie.

BIURKO Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI BIURKO ELEKTRYCZNE 

BIURKO Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI BIURKO ELEKTRYCZNE 

Jedną z najciekawszych obecnie ofert jest bez wątpienia produkt przygotowany przez firmę Zdesk. Przygotowany produkt charakteryzuje się dosyć dużym rozmiarem. Ponadto, urządzenie wyposażono w szereg atrakcyjnych funkcjonalności. A przecież sama specyfikacja też jest tutaj bardzo ciekawa. Jedynym problemem może okazać się wysoka cena.

Zacznijmy jednak od najważniejszych kwestii, a mianowicie od tego jak wygląda sprawa z danymi technicznymi stelaża. Otóż maksymalne obciążenie w tym przypadku jest dosyć spore, bo wynosi aż 120 kg. Należy natomiast zauważyć, że to obciążenie dotyczy wyłącznie udźwigu statycznego – kiedy już sprzęt jest ustawiony i systemy odpowiedzialne za regulację wysokości nie działają. Udźwig dynamiczny to maksymalnie 80 kg. Jest to jednak niewątpliwie zaleta i dobry znak, że sam producent nas o tym informuje.

Sama regulacja wysokości jest całkiem spora – wynosi od 71 do 119 cm. Warto zauważyć, że jest to nieznacznie niższa propozycja od innych biurek z elektryczną regulacją wysokości. Produkt wyposażono w parę atrakcyjnych cech, jak chociażby specjalny system antykolizyjny żyroskopowy czy też powolne hamowanie i start mające znacznie wydłużyć żywotność systemów regulujących wysokość. Dodatkowo propozycja wyposażona jest w stopki poziomujące. Sam blat dostępny jest w kolorze Dąb Lancelot i ma grubość 18 mm. 

 • Bardzo cicha praca podnośnika;

 • Duży udźwig statyczny; 

 • Możliwość obsługi wysokości stelaża za pomocą telefonu;

 • Szybka prędkość podnoszenia; 

 • Wysoka trwałość.

 • Dosyć wysoka cena;
 • Nieco niska maksymalna wysokość blatu.
 •  

Biurko Z Regulacją Wysokości Elektryczne Gamingowe

Propozycja od SKX cieszy się bardzo dużą popularnością i zyskuje wysokie oceny. Produkt świetnie się sprawdza zarówno w biurze firmowym jak i prywatnym, a dzięki wielu detalom każdy użytkownik doceni jego cechy i właściwości. Propozycja jest dostosowana do wymagań uczniów, osób pracujących, a także dla graczy. Biurko z regulacją wysokości jest trwałe, solidne, a przy tym blat jest w popularnym kolorze, co niewątpliwie ułatwi dopasowanie biurka do designu pomieszczenia. 

Zacznijmy natomiast od podstaw, a więc od specyfikacji. Opisywany model ma 135 centymetrów szerokości, co jest niewiele mniej niż niektóre opcje konkurencyjne. Natomiast to i tak bardzo dużo, szczególnie porównując ten produkt do klasycznych biurek, gdzie szerokość na poziomie 110-120 cm uznawana jest za normę. Pamiętajmy przy tym, że sama wysokość blatu jest regulowana elektrycznie, dzięki czemu możemy dostosować mebel do pozycji siedzącej klasycznej, do pozycji siedzącej w stylu barowym, ale też i do pozycji stojącej.

Zmiana pozycji jest bardzo szybka i nieskomplikowana – wystarczy tylko nacisnąć odpowiedni przycisk i obserwować jak blat ze wszystkimi przedmiotami na swojej powierzchni się podnosi. Dzieje się to dosyć szybko i bez nadmiernego hałasu. Wyżej wspomniany blat jest dostępny w kolorze Dąb Craft, a więc w jednym z najpopularniejszych odcieni ostatnich lat.

 • Atrakcyjny design z możliwością wyboru kolorystyki panelu;

 • Duże możliwości regulacyjne;

 • Wysoki maksymalny poziom stelażu.

 • Dosyć wysoka cena.

Biurko z regulacją wysokości, Biurko elektryczne

Biurko z regulacją wysokości, Biurko elektryczne

Kolejnym wyborem wartym rozważenia będzie biurko przygotowane przez firmę SyDesk. Model Sit-Stand został przygotowany z myślą o osobach, które cenią sobie elastyczność i pragną mieć możliwość zmiany pozycji z siedzącej na stojącą. Produkt charakteryzuje się bardzo dobrym wykonaniem, świetną trwałością, a także nieco niższą ceną niż niejedna konkurencyjna oferta. A to wszystko uzupełnia montaż, który nie należy do najcięższych.

Produkt zasilany jest, podobnie jak i pozostałe meble tego typu, za pomocą klasycznego napięcia 230V z gniazda jednofazowego. Dane techniczne plasują ten produkt dosyć wysoko, aczkolwiek nie jest to opcja najlepsza pod względem nośności. Maksymalne obciążenie wynosi tak naprawdę 70 kg przy dynamicznej pracy, co nie jest dużą wartością jak na dzisiejsze czasy.

Samo działanie stelaża też nie należy do najcichszych, ponieważ silniki emitują hałas na poziomie 50 dB, czyli tyle samo co szum w biurach. Jednakże, istnieją modele, których emisja hałasu jest znacznie niższa – nawet na poziomie 40 dB. Warto natomiast zauważyć, że produkt oferuje całkiem spory zakres regulowanej wysokości – od 71,5 do 121,5 centymetra.

 • Dosyć niska cena;

 • Spore możliwości regulacyjne;

 • Atrakcyjny, nowoczesny design;

 • Wysoki poziom stabilności.

 • Niska prędkość działania stelaża;

 • Przeciętne maksymalne obciążenie.

BIURKO 120x60cm ELEKTRYCZNA REGULACJA BLAT GRATIS

4 Biurko prostokątny Master Home

Bardziej budżetowa opcja przygotowana została przez firmę Hi5. Co ciekawe, budżetowość nie oznacza tutaj gorszego lub mniej trwałego wykonania. Wręcz przeciwnie – blat, który otrzymujemy w gratisie, jest znacznie grubszy niż to, co oferuje konkurencja. Ten fakt, w połączeniu z niską ceną i dobrą regulacją i cichą pracą, gwarantuje wszystko, czego tak naprawdę możemy oczekiwać od elektrycznego biurka z regulacją tego typu.

Przede wszystkim zacznijmy od najistotniejszych danych, a mianowicie od trwałości. Wyżej wspomniany blat ma grubość 25 mm. To znaczy, że produkt jest o wiele trwalszy. Ponadto, narożniki są zaokrąglone specjalnymi ozdobnymi elementami z ABS, dzięki czemu mamy gwarancję trwałości i estetyki. Warto też wspomnieć, że pomimo sporo większej grubości, sam stelaż pracuje na podobnym poziomie co konkurencja. Skoro o stelażu mowa, to warto zauważyć, że maksymalne obciążenie tego produktu wynosi 80 kg, a więc jest to akceptowalna wartość.

Nie zapominajmy też o tym, że dzięki regulowanej wysokości blatu w zakresie od 70 do 118 cm możemy dostosować produkt do naszych własnych, indywidualnych potrzeb. Niestety, zakres ten nie jest tak duży jak u rywali. Nie zmienia to jednak faktu, że to dobre biurko elektryczne – szczególnie, jeśli przede wszystkim zależy nam na trwałości, dobrych parametrach, a także mamy nadzieję na komfort pracy z uwagi na niską emisję hałasu.

 • Niski poziom emisji hałasu;

 • Bardzo duża grubość blatu, co przekłada się na dobrą wytrzymałość;

 • Stosunkowo niska cena.

 • Dosyć niewielka regulacja wysokości.

BIURKO 120x60cm ELEKTRYCZNA REGULACJA BLAT GRATIS

BIURKO 120x60cm ELEKTRYCZNA REGULACJA BLAT GRATIS

Podobna propozycja do tej poprzedniej, biurko tej firmy oferuje nam bardzo dużą grubość blatu, który dostępny jest, rzecz jasna, razem ze stelażem. Nierzadko zdarza się, że producenci wymagają dopłaty do blatu i mylnie prezentują w swojej ofercie biurka jako sam stelaż. Tutaj natomiast w bardzo niskiej cenie otrzymujemy zarówno stelaż z elektryczną regulacją, jak i blat. 

Jeśli chodzi o samą powierzchnię, na której umieszczać będziemy monitor, laptopa, klawiaturę czy też myszkę, to jest ona wykonana z trwałej płyty meblowej. Jej grubość to aż 25 m, a więc to znacznie grubsza propozycja od konkurencji. A w tym przypadku dobrze to świadczy o produkcie, bo znacznie poprawia jego jakość. Warto zauważyć, że sprzęt charakteryzuje się bardzo niskim poziomem hałasu. Podnoszenie i opuszczanie blatu jest bardzo ciche, bo odbywa się przy hałasie nieprzekraczającym 45 dB.

Co ciekawe, produkt wyposażony jest w specjalny system antykolizyjny, dzięki czemu zabezpieczony jest przed przypadkowym uszkodzeniem. Sam stelaż jest dosyć trwały, bo jego wytrzymałość określona jest na poziomie 80 kg. Ponadto, na solidność wykonania wpływa też materiał, z jakiej wykonana została rama. To stal węglowa, która dodatkowo walcowana była na zimno. Niestety, regulacja wysokości biurka nie jest fascynująca – wynosi tylko 48 centymetrów i odbywa się w zakresie od 70 do 118 cm. 

 • Bardzo wysoka kultura pracy;

 • Niska cena;

 • Duża grubość blatu;

 • System zabezpieczający przed przypadkowym uszkodzeniem.

 • Niewielki zakres regulacji wysokości.

Artykuły

Dalej nie wiesz jakie biurko elektryczne będzie najwłaściwsze? W takim razie zweryfikuj poniższe porady i wskazówki!

Jak doskonale wiecie, odpowiednie przygotowanie się do zakupów jakiegokolwiek urządzenia czy mebla jest nadzwyczaj ważne. Bo przecież szybkie podjęcie decyzji i brak sprawdzenia specyfikacji lub danych technicznych i tego jak się mają do konkurencyjnych produktów to najzwyczajniej w świecie błąd, przez który płacimy wiele, a nie jesteśmy zadowoleni z danego sprzętu. Dlatego w każdym przypadku warto wiedzieć nieco więcej przed zakupem – nawet w przypadku elektrycznych biurek z regulacją wysokości. 

Uniwersalność i praktyczność tego sprzętu to bez wątpienia najważniejsze cechy, dzięki którym biurka te cieszą się tak dużą popularnością. Jednakże, musimy zdawać sobie doskonale sprawę z tego, że idealne biurko z regulacją wysokości będzie wytrzymałe i odporne na uszkodzenia czy na duże obciążenie. Dlatego warto przede wszystkim sprawdzić jakość wykorzystanych materiałów do produkcji, a także grubość blatu czy maksymalne obciążenie stelaża deklarowane przez producenta.

Ponadto, warto sprawdzić czy sprzęt pracuje cicho i czy prędkość podnoszenia lub obniżania jest wystarczająco szybka, aby nie dłużyła się regulacja biurka i dostosowanie mebla do naszych preferencji. Nie mniej istotna jest też maksymalna i minimalna wysokość, a także zakres regulacji. Ciekawych informacji udzieli nam także poniższy artykuł:

https://epiotrkow.pl/news/Regulowane-biurka–na-co-zwracac-uwage-przy-ich-zakupie,44442

jakie biurko elektryczne

Najpierw zwróć uwagę na wykonanie

Biurka elektryczne, ze względu na swoje możliwości regulacyjne, są o wiele bardziej narażone na uszkodzenia czy też na awarie systemu podnoszącego blat. Aby więc nie dopuścić do takiej sytuacji, producenci stosują liczne metody mające na celu uchronić systemy odpowiadające za podnoszenie stelaża przed uszkodzeniem. Aczkolwiek sama technologia nie wystarczy.

Bardzo ważne jest wykorzystanie trwałego materiału, który nawet pod większym obciążeniem nie ulegnie uszkodzeniu. Dobrym przykładem może tutaj być, chociażby, klasyczna stal (o ile konstrukcja wykorzystuje podwójne rury) bądź też stal węglowa. Ta druga może być też walcowana na zimno, dzięki czemu jest o wiele lepiej wykonana bez utraty trwałości.

Pamiętać należy, że odpowiednio zaprojektowane urządzenia będą też charakteryzowały się znacznie większą trwałością niż konkurencja. A najprostszym sposobem na zweryfikowanie tego jest deklarowana przez producenta nośność. Jeśli maksymalne obciążenie wynosi minimum 70-80 kg, to jest to bez wątpienia wystarczająco trwała opcja dla większości z nas. Miejmy natomiast na względzie fakt, że ta nośność powinna dotyczyć udźwigu dynamicznego, czyli w trakcie pracy stelaża. Udźwig statyczny musi być większy – nawet 110 lub 120 kg.

Biurko Z Regulacją Wysokości Elektryczne Gamingowe
Biurko Z Regulacją Wysokości Elektryczne Gamingowe

Biurko z regulacją wysokości, Biurko elektryczne
BIURKO Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI BIURKO ELEKTRYCZNE 

Dalej, przyjrzyj się funkcjonalności

Kolejnym kluczowym sposobem na weryfikację jakości biurka elektrycznego jest jego funkcjonalność. I przede wszystkim chodzi tutaj o możliwość dostosowania wysokości blatu w bardzo dużym zakresie. Niektóre blaty tę regulację mają wręcz bardzo małą, bo tylko na poziomie 25-30 cm. Jednakże, te lepsze pozwalają nam dostosować wysokość blatu w przedziale powyżej 40 cm, czyli, na przykład, od 70 do 110 cm. 

Co ciekawe, te o wiele bardziej zaawansowane urządzenia mają też możliwość regulacji szerokości biurka./ Zazwyczaj jednak odbywa się ona manualnie. Nie jest to dodatkowo zalecane ze względu na to, że ten dodatek znacznie podnosi cenę biurka elektrycznego. Miejmy natomiast na względzie fakt, że odpowiednia funkcjonalność to, na przykład, powolne hamowanie i start poprawiający stabilność blatu i zmniejszający ryzyko przewrócenia zawartości na biurku lub też system antykolizyjny.

Komfort też kluczowy

Dalej, bardzo ważną rzeczą do zrobienia jest uwzględnienie podczas poszukiwań kwestii związanych z komfortem. Może to być, chociażby, niska emisja hałasu podczas obniżania lub podwyższania blatu czy dostosowanie stelaża i blatu dołączonego w zestawie do wielu akcesoriów w postaci multiporta, specjalnej maskownicy na kable, uchwyt na słuchawki cz kubek, a także na podświetlenie led lub inne dodatki w postaci schowka na klawiaturę, kontenerek na dokumenty bądź specjalny uchwyt na monitor.

Wszystkie te rzeczy, w mniejszym bądź większym stopniu, wpływają na to czy produkt jest komfortowy w obsłudze i czy miło przy nim spędzamy czas. Dodatkowo warto mieć na uwadze fakt, że niektóre stelaże możemy kontrolować nie tylko za pomocą przycisków, ale nawet i dedykowanej aplikacji Wi fi.

BIURKO 120x60cm ELEKTRYCZNA REGULACJA BLAT GRATIS
BIURKO 120x60cm ELEKTRYCZNA REGULACJA BLAT GRATIS

Podsumowanie rankingu 2024 – teraz wiesz jakie regulowane biurko elektryczne wybrać!

Zwycięzcą rankingu 2024 został bez wątpienia BIURKO Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI BIURKO ELEKTRYCZNE. Opcja ta to niewątpliwie jedna z najciekawszych ofert przygotowanych przez firmy zajmujące się produkcją stelaży elektrycznych. Sam blat jest też trwały. Warto zauważyć, że biurko charakteryzuje się wysokim stopniem regulacji, bardzo szybką pracą, a także dość cichą pracą.

Jeśli jednak wolimy opcję nieco tańszą bądź też oferującą nieco wyższy maksymalny poziom podniesienia blatu, to w zestawieniu pojawiło się parę ciekawych alternatyw. Jeszcze innym rozwiązaniem będzie zapoznanie się z poradnikiem zakupowym i wykorzystanie zebranych informacji do znalezienia swojego własnego produktu idealnego.

Sprawdź ranking pistoletów do kleju: https://majsterkujsam.pl/pistolet-do-kleju-na-goraco-opinie-ranking/

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jakie biurko elektryczne wybrać
Average rating:  
 0 reviews