Lodówka turystyczna kompresorowa ranking 2024 – Porównanie

by


Ranking lodówek turystycznych kompresorowych – sprawdź najlepszy produkt w 2024 roku! 

Każdy z nas marzy o zimnym napoju w gorący letni dzień. Oczywiście schłodzenie wody czy soku jest możliwe w naszej domowej lodówce, gdy spędzamy wolny czas w salonie lub w innym pomieszczeniu. Natomiast, jeśli planujemy udać się na piknik lub wyjechać na wakacje, gdzie będziemy spędzać czas głównie na plaży lub na campingu, możemy zaopatrzyć się w lodówkę turystyczną kompresorową. Powoli nam ona na schłodzenie danego napoju niemalże w każdych warunkach.

Jednakże, wybór odpowiedniej lodówki turystycznej nie jest wcale taki łatwy. Każde urządzenie różni się nie tylko mocą, ale przede wszystkim pojemnością oraz różnymi dodatkowymi funkcjami. Na rynku znajdziemy produkty z dotykowym panelem sterowania oraz takie, którymi możemy sterować za pomocą dedykowanej aplikacji na telefon. Ponadto, oprócz standardowej opcji chłodzenia produktów, niektóre lodówki kompresorowe posiadają także funkcje grzania i zamrażania. Oczywiście, musimy także liczyć się z tym, że im bardziej zaawansowane będzie wybrane przez nas urządzenie, tym więcej prawdopodobnie za nie zapłacimy.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

Vigo

9.9

Tania


 

Peme Expedition

9.8

Tania


 

WERTBERG LT 5.40

9.7

Średnia

Yolco BX40

9.6

Średnia


 

TSW60 Meteor

9.5

Droga


 

W poniższym artykule znajdziesz analizę porównawczą aż pięciu atrakcyjnych lodówek turystycznych kompresorowych, które obecnie możemy znaleźć w sklepach. Są to urządzenie elektryczne zasilane sieciowo. W trakcie kompletowania listy produktów nasi eksperci uwzględnili najważniejsze kwestie, takie jak maksymalna moc urządzenia, pojemność lodówki, dodatkowe wyposażenia (koła transportowe, uchwyty, rączka), a także inne udogodnienia (port USB, łączność Bluetooth).

Najlepsza turystyczna lodówka kompresorowa to zdecydowanie Vigo 30l

lodówka sprężarkowa ranking

Zwycięzcą rankingu jest lodówka kompresorowa marki Vigo Cool. Jest to lodówka turystyczna o pojemności równej 20-30 litrów oraz mocy wynoszącej 45 W. Produkt ten idealnie sprawdzi się nie tylko w samochodzie, ale także w biurach i restauracjach. Lodówka jest zasilana sieciowo i posiada dwa gniazda zapalniczki samochodowej kolejno 12 V i 24 V. Warto również wspomnieć, że sprzęt ten posiada liczne udogodnienia, takie jak port USB, moduł Bluetooth oraz wyświetlacz LCD.

Dużym atutem jest także wewnętrzny zbiornik, który zapobiega niepożądanym wyciekom. Jest to produkt łatwy w obsłudze, którym dodatkowo możemy sterować za pomocą dedykowanej aplikacji na smartfon. Dzięki temu nie musimy używać żadnych fizycznych przycisków. Wspomniana aplikacja pozwala nam na ustawienie temperatury urządzenia oraz na sprawdzenie napięcie. Ponadto, zawiera ona szereg ciekawym funkcji.

Co więcej, lodówka turystyczna kompresorowa Vivo Cool została wyposażona w mocny uchwyt, a także w duże solidne kółka. Wszystkie te cechy sprawiają, że urządzenie jest w pełni mobilne.

 • Przystępna cena;
 • Mobilne urządzenie;
 • Moduł Bluetooth;
 • Dedykowana aplikacja Vivo Cool.
 •  
 •  
 •  
 • Nieco mniejsza pojemność lodówki.

Ranking lodówek turystycznych uzupełnia także Peme Expedition 39L

najlepsza lodówka turystyczna kompresorowa

Kolejną ciekawą propozycją jest lodówka turystyczna od producenta Peme. Jest to urządzenie łączące w sobie trzy funkcje. Są nimi grzanie, chłodzenie oraz głębokie mrożenie. Pozwoli nam to dostosować lodówkę do naszych potrzeb i preferencji. Zakres temperatur wynosi od -20 do +20 stopni Celsjusza, niezależnie od warunków panujących na zewnątrz.

Ponadto, lodówka kompresorowa posiada specjalną izolację, która pozwala na utrzymywanie pożądanej temperatury przez długi czas. Pojemność urządzenia wynosi prawie 40 litrów, natomiast jego moc wynosi 60 W. Co więcej, jest to produkt elektryczny o zasilaniu sieciowym. Co więcej, został on wyposażony w dwa gniazdka zapalniczki samochodowej 12 V i 24 V.

Na dodatkowe wyposażenie lodówki turystycznej składają się ergonomiczne uchwyty, kółka transportowe oraz teleskopowa rączka. W praktyce oznacza to, że urządzenie to jest w pełni mobilne. Na dodatek, posiada ono specjalną komorę z korkiem odprowadzającym wodę, a także pokrywę z wgłębieniami na szklanki. Producent umożliwia nam również sterowanie lodówką za pomocą dedykowanej aplikacji.

 • Nieco większa pojemność lodówki;
 • Wyższa moc urządzenia;
 • Produkt łatwy w transporcie;
 • Dedykowana aplikacja.
 •  
 •  
 •  
 • Nieco wyższa cena.

Najlepsza lodówka turystyczna nie patrząc na cenę czy pobór prądu? WERTBERG LT może okazać się strzałem w dziesiątkę  

Lodówka turystyczna kompresorowa opinie

Warto również rozważyć zakup lodówki turystycznej marki Wertberg. Jest to to prawda nieco droższy produkt, jednakże posiada wiele przydatnych funkcji. W lodówce możemy schłodzić nie tylko napoje, ale także żywność, lody i medykamenty. Ma więc ona szerokie zastosowanie. Moc urządzenia wynosi 40 W, natomiast jego pojemność waha się od 30 do 40 litrów.

Urządzenie zostało wykonany w oparciu o technologię kompresorową. Oznacza to, że temperatura otoczenia w żaden sposób nie wpływa na tą w lodówce. Ponadto, charakteryzuje się ona solidną obudową oraz skuteczną izolacją. Dużym plusem jest również możliwość sterowania lodówką za pomocą panelu dotykowego lub dedykowanej aplikacji. Wszystkie te cechy sprawiają, że sprzęt jest wyjątkowo wydajny, łatwy w obsłudze oraz bezproblemowy. Co więcej, bardzo cicho pracuje.

Warto również wspomnieć o trzystopniowej ochronie akumulatora przed rozładowaniem oraz o odporności na różnego rodzaju wstrząsy i przechyły. Dodatkowo, lodówka kompresorowa została wyposażona w dwa tryby pracy. Są nimi ECO, czyli tryb ekonomiczny, oraz MAX, czyli tryb intensywnego chłodzenia. Urządzenie jest również zintegrowane z panelem gniazda USB, co pozwoli nam podłączyć głośnik lub naładować telefon.

 • Dwa tryby pracy;
 • Skuteczna izolacja;
 • Cicha praca urządzenia.
 •  
 •  
 •  
 • Mniejsza moc sprzętu.

Jeśli dalej masz problem z podjęciem ostatecznej decyzji o wyborze najlepszej lodówki turystycznej – ranking poleca dodatkowo Yolco BX40

lodówki kompresorowe

Marka Yolco oferuje nam lodówkę turystyczną kompresorową o pojemności 30-40 litrów oraz o mocy 60 W. Produkt ten bez problemu pozwoli nam na przechowanie dużej ilości żywności oraz napojów. Ponadto, jest to także idealne miejsce do przechowywania różnego rodzaju medykamentów.

Dodatkowo, urządzenie posiada wbudowany panel sterowania z bardzo czytelnym ekranem, za pomocą którego możemy intuicyjnie sterować lodówką. Dużą zaletą jest również łączność Bluetooth 5.0, która pozwoli nam na sterowanie ustawieniami z pozycji telefonu komórkowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy też monitorować temperaturę lub stopień naładowania sprzętu.

Produkt pozwala nam dostosowanie odpowiedniej temperatury w zakresie od -20 do +20 stopni Celsjusza. Zastosowane materiał izolacyjny wysokiej jakości oraz wydajna sprężarka sprawiają, że wybrana przed temperatura zostanie osiągnięta bardzo szybko. Warto również wspomnieć o ergonomicznych uchwytach, kołach transportowych oraz teleskopowej rączce. Dzięki tym udogodnieniem transport urządzenia nie jest skomplikowany i męczący. Inną ciekawą opcją jest wbudowany port usb, który z kolei pozwoli nam na naładowanie dowolnego urządzenia mobilnego, takiego jak smartfon, smartwatch czy tablet.

 • Duża moc urządzenia;
 • Bluetooth 5.0;
 • Solidne wykonanie.
 •  
 •  
 •  
 • Wysoka cena produktu.

Jaka lodówka turystyczna o dużym rozmiarze? Jeśli pojemność lodówki jest ważna, sprawdź TSW60 Meteor 60l

lodówka samochodowa kompresorowa

Lodówka kompresorowa marki Meteor to produkt o mocy 60 W oraz o pojemności równej 40 litrów. Decydując się na ten zakup, nie będziemy musieli martwić, że podróżująca z nami żywność ulegnie zepsuciu. Poza funkcją chłodziarki, lodówka ta posiada również opcję zamrażania produktów. Ponadto, możemy dowolnie regulować temperaturę w zakresie od -20 do +20 stopni Celsjusza. Szybki proces chłodzenia jest możliwy dzięki izolacji wysokiej klasy, a także dzięki wydajnemu kompresorowi. Minusem zakupu jest fakt, że akumulator nie jest dostarczony do zestawu.

Na dodatek, urządzenie jest łatwe w transporcie dzięki zastosowaniu ergonomicznego uchwytu, kółek transportowych oraz teleskopowej rączki. Co więcej, lodówka turystyczna Meteor może być sterowana za pomocą dedykowanej aplikacja, którą możemy pobrać na urządzenie mobilne. Dużym atutem jest również tryb ECO – ekologiczny. Urządzenie zostało wyposażona w dwa gniazdka zapalniczki samochodowej 12 V i 24 V, port uSB oraz łączność Bluetooth. Produkt ten cechuje się cichą pracą. Poziom emitowanego hałasu wynosi 45 dB.

 • Wysoka moc urządzenia;
 • Funkcja zamrażania;
 • Tryb ECO;
 • Mobilna lodówka.
 •  
 •  
 •  
 • Bardzo wysoka cena produktu.
 •  

Jeśli dalej nie wiesz co wybrać, warto sprawdzić poniższe wytyczne zanim zdecydujesz się na konkretną lodówkę! 

Odpowiedni wybór narzędzia tego typu nie jest zadaniem łatwym z kilku powodów. Przede wszystkim każdy z nas ma inne wymagania i oczekiwania. Dla jednego pojemność 28 l będzie wystarczająca, a inny uzna to za zdecydowanie za mało. Dodatkowo niektóre lodówki przenośne oferują nam możliwość podłączenia do gniazdka sieciowego 230 V, co jest kluczową sprawą z uwagi na większą wszechstronność. Oczywiście kwestii, na które musimy zwrócić uwagę, jest znacznie więcej. 

Wybór odpowiedniej lodówki turystycznej tylko z pozoru wydaje się łatwy. Jednakże, aby kupić dobry produkt, który nam posłuży na lata, warto wziąć pod uwagę szereg istotnych kwestii. Jedną z nich jest wydajność takiej chłodziarki oraz to czy urządzenie posiada inne przydatne funkcje, takie jak grzanie produktów. Ponadto, warto również wiedzieć, w jaki sposób będziemy mogli naładować zakupiony produkt, a także czym się kierować przy wyborze odpowiedniej pojemności. Co więce, ważne są też opinie innych użytkowników.

Wszystkie te aspekty sprawiają, że wybór opcji idealnej nie jest zadaniem najłatwiejszym. Dlatego aby mieć pewność, że urządzenie nie uszkodzi samochodu czy też sieci elektrycznej, należy przejrzeć porady i wskazówki przygotowane przez ekspertów. Te dostępne są poniżej. Alternatywnym rozwiązaniem jest sprawdzenie co ciekawego na temat lodówek turystycznych kompresorowych ma nam do powiedzenia ten artykuł:

https://yolco.pl/jaka-lodowka-turystyczna-kompresorowa-dla-kierowcy

lodówka turystyczna kompresorowa

Przy wyborze lodówki ważna jest wydajność chłodziarki

Szukając odpowiedniej lodówki turystycznej, koniecznie sprawdź zakres temperatury, a w szczególności, jak niskie temperatury urządzenie będzie w stanie nam zagwarantować. Warto wiedzieć, że niektóre modele, zwłaszcza te wyższej klasy, oferują nam nie tylko funkcję chłodzenia, ale także i funkcję grzania produktów.

Ponadto, musisz się upewnić, czy produkt posiada właściwy przewód zasilający w zestawie. Może on pasować zarówno do gniazdka zapalniczki samochodowej jak i do zwykłego gniazdka elektrycznego w domu. Należy również zwrócić szczególną uwagę na klasę energetyczną lodówki. Pamiętaj, że im wyższa klasa, tym mniejsze zużycie prądu.

Lodówka Peme Expedition 39L
najlepsza lodówka turystyczna kompresorowa

Lodówka WERTBERG LT
Lodówka turystyczna kompresorowa opinie

Oczywiście warto sprawdzić każdą lodówkę kompresorową oferującą źródło prądu 12 v, ale też i 24 v

Przed zakupem urządzenia, koniecznie sprawdź czy lodówka turystyczna posiada gniazda zapalniczki samochodowej 12 V lub 24 V. Jednakże, warto mieć na uwadze, że oprócz korzystania z gniazdek samochodowych, możliwe jest także ładowanie lodówek kompresorowych za pomocą klasycznego gniazdka elektrycznego w naszym domu. Dużym atutem sprzętu jest również wyposażenie go w specjalne wkłady chłodzące. Takie rozwiązanie pozwala nam na zabranie urządzenia w teren. Co więcej, wielu producentów korzysta z technologii termoelektrycznej, dzięki której możliwe jest nie tylko chłodzenie dowolnych produktów, ale także ich podgrzewanie. Dlatego też, nie musimy się ograniczać i swobodnie możemy sobie przygotować gorący posiłek lub kawę zarówno w trakcie pikniku jak i podczas podróży. 

To że bierzemy przenośny sprzęt samochodowy na kemping, nie oznacza, że musi mieć małą pojemność

Na rynku znajdziemy bardzo dużo modeli lodówek turystycznych o pojemności około 15 litrów. Musimy jednak pamiętać, że są to urządzenia podstawowe, bowiem możemy również zakupić lodówkę o nieco większej pojemności, takiej jak 25, 30 czy nawet 40 litrów. Pomimo iż jest to atrakcyjne udogodnienie produktu, musimy pamiętać, iż nie oznacza ono, że lodówka turystyczna jest lepsza od tych z mniejszą pojemnością. Warto również podkreślić, że im większa jest pojemność sprzętu, tym większa jest jego waga, a także większa cena. To, co na co koniecznie musimy zwrócić uwagę w trakcie zakupu takiego urządzenia, to przede wszystkim nasze potrzeby oraz preferencje. 

Lodówka TSW60 Meteor 60l
lodówka samochodowa kompresorowa
Lodówka Yolco BX40
lodówki kompresorowe

Wybrana lodówka wydaje się idealna? Sprawdź jeszcze opinie przed zakupem

Przy zakupie odpowiedniej lodówki turystycznej kompresorowej niezwykle istotne są opinie innych użytkowników. W ten sposób upewnimy się, że dany produkt spełni wszystkie nasze oczekiwania. Jednakże, musimy mieć na uwadze, że takie recenzje są obiektywnym źródłem informacji, a to oznacza, że nie możemy traktować wiarygodnie wszystkiego, co przeczytamy w internecie. Pomimo to, warto czytać opinie innych, gdyż powtarzające się zalety lub wady danego urządzenia, mogą nam o nim bardzo dużo powiedzieć.

Kolejną istotną kwestią jest cena lodówki turystycznej. Czasami lepiej jest dopłacić do lepszego modelu, żeby mieć gwarancję, że sprzęt ten posłuży nam nieco dłużej. Ponadto, warto również przejrzeć dodatkowe parametry lodówek, takie jak długa gwarancja, specyfikacja oraz inne parametry, na które akurat my zwracamy uwagę.

Podsumowanie rankingu 2024 – teraz wiesz jakie lodówki samochodowe wybrać, jeśli zależy ci na turystycznej opcji kompresorowej

Trudno jest jednoznacznie wskazać opcję, które oferuje nam najlepsze parametry oraz skuteczność pracy. Jednakże, warto podkreślić, że na rynku istnieje wiele ciekawym lodówek turystycznych kompresorowych, które ze względu na jakość oraz liczne udogodnienia będą bardzo dobrze spełniać swoje zadanie, czy to podczas przydomowego pikniku czy na plaży. Pamiętajmy również, że w trakcie kupowania idealnego urządzenia kierować się najważniejszymi czynnikami, takimi jak pojemność lodówki, moc urządzenia, dodatkowe funkcje oraz opinie użytkowników.

Natomiast, jeśli nie jesteśmy zdecydowani na jeden konkretny produkt, warto rozważyć zakup lodówki turystycznej Vigo 30l. Jest to numer jeden w naszym zestawieniu. Urządzenie to charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami, pozytywnymi opiniami, a także przystępną ceną. Oferuje nam ono port USB, dwa gniazda zapalniczki samochodowej, dedykowaną aplikację, a także pełną mobilność.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Lodówka turystyczna kompresorowa
Average rating:  
 0 reviews