Jaką bruzdownicę wybrać w 2024 – Nasze Opinie oraz Ranking

by


Bruzdownica ranking na rok 2024 – dowiedz się jak wybrać idealną opcję do wycinania rowków!

Hydraulicy, elektrycy, a także ogólnie budowlańcy bardzo często korzystają z pomocy bruzdownicy ręcznej. To elektronarzędzie pozwala skutecznie i bardzo szybko wyciąć rowki, które zostaną później wykorzystane na przewody elektryczne (profesjonalne wykrywacze przewodów elektrycznych), rury bądź do każdego innego powodu. Jeśli dodatkowo zakupimy bruzdownicę z profesjonalnym odkurzaczem przemysłowym, to cały ten proces jest przy okazji stosunkowo klarowny i nie kończy się zakurzeniem i zabrudzeniem całego miejsca pracy. 

Oczywiście problem pojawia się wtedy, kiedy nie wiemy czy chcemy kupić bruzdownicę do styropianu, do drewna, czy może do o wiele twardszego materiału jakim jest, na przykład, beton. Samo zastosowanie to jednak tylko jedna kwestia sporna, a nie możemy przecież zapomnieć o takich kluczowych elementach jak, na przykład, parametry cięcia, parametry silnika czy też niezawodność i bezawaryjność.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

BLACK DECKER 3000

9.9

Tania

BOSCH GNF35C

9.8

Droga


WUBER WR-WC-3100L

9.6

Tania

POWERMAT

9.6

Tania

GRAPHITE 59G370

9.5

Średnia


FERM

9.4

Tania

EINHELL TC-MA1300

9.3

Tania


Aby uniknąć nieporozumień i dostarczyć listę bruzdownic ręcznych o wysokiej skuteczności, powstał dzisiejszy ranking 2024. Przedstawia on aż 7 ciekawych produktów, które przystosowane zostały do różnych zadań. Każdy jednak produkt cechuje się wysoką mocą oraz sporą możliwością regulacji głębokości i szerokości cięcia. Ponadto pamiętaliśmy, aby wybrana oferta charakteryzowała się wysoką funkcjonalnością oraz dużym komfortem używania. Oprócz tego, kluczowe okazały się zastosowanie technologie wpływające na niezawodność i bezawaryjność, a także gratisy i akcesoria dodatkowe.


BRUZDOWNICA ELEKTRYCZNA BETONU 3000W+2 TARCZE 150

bruzdownica ręczna

Bruzdownica elektryczna marki Black oferuje użytkownikowi optymalne warunki do pracy w różnych warunkach. O tym fakcie świadczą wysokie parametry techniczne, a także solidna konstrukcja, wpływająca na żywotność urządzenia. Bruzdownica z 2 tarczami oraz dodatkowymi tarczami 150 MM w zestawie gwarantuje doskonałą pracę w warunkach profesjonalnych.

Urządzenie w przystępnej cenie zostało wykonane z dbałością o wszelkie szczegóły, przy wykorzystaniu wysokiej klasy materiałów.  Moc maksymalna na poziomie 3000W oraz prędkość obrotowa bez obciążenia do 4000 min gwarantuje świetną jakość wykonywania czynności.

Bruzdownica elektryczna to idealne urządzenie do cięć czystych kanałów w tynku, cegle, pustaku i betonie. Obecność adaptera do odprowadzania pyłu pozwala na zachowanie czystości na stanowisku pracy.

Choć produkt waży 4,8 kg, co może być problematyczne przy dłuższym użytkowaniu, jednocześnie wysoka prędkość obrotowa gwarantuje szybkie i bezproblemowe wykonywanie czynności. Pamiętajmy natomiast, że tego typu urządzenia mogą ważyć nawet i 10 kg, więc jest to stosunkowo dobry parametr na tle rywali.

Urządzenie objęte 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym sprzedawane jest w zestawie z dodatkowymi tarczami. Dzięki temu praca z produktem może zacząć się już od otwarcia pudełka.

 • Wysoka moc maksymalna;

 • Optymalne warunki prędkości obrotowej;

 • Bogaty zestaw akcesoriów;

 • Bardzo przystępna cena zakupu.

 • Urządzenie jest mało poręczne;

BRUZDOWNICA 1400W GNF 35CA BOSCH + 4 TARCZE DIAMEN

bruzdownica cena

Następną propozycją jest bruzdownica od znanej marki Bosch, oferująca moc maksymalną na poziomie 1400 W. Zasilane sieciowo urządzenie oferuje beznarzędziową zmianę głębokości cięcia, co zdecydowanie wpływa na komfort użytkowania w warunkach profesjonalnych. Bruzdownica zdaje egzamin również z powodu innych opcji dodatkowych, poprawiającą zakres funkcjonalności produktu.

Urządzenie oferuje regulowaną głębokość bruzdy od 0 do 35 mm / co 1 mm i szerokość w zakresie od 3 do 39 mm / co 2 mm. Fakt ten ma znaczenie dla zwiększonych możliwości wykorzystania urządzenia w różnych kontekstach.

Średnica tarczy tnącej 150 mm to wymiar standardowy, a długi kabel zasilający 4 metry gwarantuje swobodę w trakcie posługiwania się narzędziem. Przedmiot oferuje zabezpieczenie przed ponownym rozruchem w przypadku awarii zasilania. System ten gwarantuja, iż osoba obsługująca jest chroniona w chwili zaniku i ponownego pojawienia się napięcia zasilającego.

Produkt ułatwia obsługę i skraca czas pracy, dzięki obecności systemu szybkiego przestawiania pokrywy ochronnej. Wysoka cena urządzenia wynika z funkcji dodatkowych a także wielu przydatnych elementów dodatkowych w zestawie. Oczywiście inną jeszcze zaletą jest długi okres ochronny.

 • Mnóstwo dodatkowych elementów w zestawie;

 • Długi okres gwarancyjny;

 • Regulowana głębokość bruzdy;

 • Dodatkowe elementy zabezpieczające;

 • Długi kabel zasilający.

 • Wysoka cena zakupu;

 • Dość przeciętna moc maksymalna.


Graphite PRO 59GP300 BRUZDOWNICA 2400W + TARCZA

bruzdownica

Recenzowany produkt to Graphite 59GP300, który wyróżnia się na tle konkurencji bardzo długą gwarancją oraz sporą moc maksymalną, która jest na poziomie 2400 W. To natomiast przekłada się na optymalne warunki do przeprowadzania prac technicznych. Ważące 6.1 kg urządzenie zapewnia niezawodność potwierdzoną rygorystyczną kontrolą jakości, jak również zapewnia komfort pracy dzięki ergonomicznej konstrukcji.

Dzięki kompatybilności z szeroką gamą akcesoriów, model GRAPHITE gwarantuje wszechstronność zastosowań w wielu kontekstach. Bruzdownica gwarantuje użytkownikowi wytrzymałość, dzięki najwyższej jakości zastosowanych materiałów i podzespołów. Moc znamionowa 2400 W zapewnia profesjonalne warunki techniczne, zaś wytrzymały silnik szczotkowy przedłuża żywotność produktu.

Imponująca maksymalna prędkość obrotowa na poziomie 8000 RPM jest dodatkowym atutem, wynagradzającym dość wysoką cenę nabycia urządzenia. Urządzenie posiada aż 36-miesięczną gwarancję, co jest zabezpieczeniem inwestycji. Służy to też jako zabezpieczenie potwierdzające niezawodność i bezawaryjność przedmiotu.

Bruzdownica jest sprzedawana w zestawie z wygodną walizką, umożliwiającą bezpieczne transportowanie produktu. Profesjonalne elektronarzędzie przeznaczone jest do pracy ciągłej przy dużym obciążeniu. Fakt ten gwarantuje wysoki stopień satysfakcji podczas stosowania w profesjonalnych warunkach. Model ten szczególnie dobrze sprawdza się do cięcia betonu.

 • Wysoka moc znamionowa i obrotowa;

 • Duża prędkość obrotowa bez obciążenia;

 • Długi okres gwarancyjny;

 • Walizka transportowa w zestawie.

 • Dość wysoki koszt zakupu.


BRUZDOWNICA ELEKTRYCZNA 3000W LASER+WALIZKA

bruzdownica z odkurzaczem

Bruzdownica Powermat to następna propozycja, obok której trudno jest przejść obojętnie. Wynika to nie tylko z wysokich parametrów technicznych, ale także z dobrej jakości wykonania przy jednocześnie niskiej cenie zakupu. Urządzenie o mocy znamionowej 3000 W gwarantuje imponujące warunki do przeprowadzania różnych prac, nawet w najbardziej wymagającym materiale.

Powermat postanowił stworzyć urządzenie w dobrej cenie, zapewniające bardzo dobre warunki do pracy w różnych sytuacjach. Przede wszystkim sprawdźmy parametry podstawowe. Oferowana prędkość obrotowa to 4000 RPM, co pozwala w spokoju pracować w sposób wydajny. Obecność wydajnego silnika szczotkowego to atut dodatkowy, wpływający na zwiększoną żywotność produktu.

Urządzenie ważące około 6 kg może być niewygodne przy dłuższym stosowaniu. Fakt ten wynagradza nie tylko niska cena, ale przede wszystkim bardzo wysokie parametry techniczne, jakie można w ramach zakupu uzyskać.

Konstrukcja bruzdownicy umożliwia regulację, zarówno głębokości cięcia (10-40mm), jak również szerokości bruzdy 14/19/29mm. Ma to znaczenie szczególnie dla osób zainteresowanych wykonywaniem różnych czynności przy użyciu jednego narzędzia.

Bruzdownica objęta gwarancją do 24 miesięcy, co jest standardowym okresem w przypadku takich urządzeń.

 • Bardzo niska cena zakupu;

 • Wysokie parametry techniczne;

 • Płynna regulacja głębokości cięcia.

 • Dość ciężka konstrukcja.BRUZDOWNICA 1320W WALIZKA GRAPHITE 59G370 +2TARCZE

bruzdownica do drewna

Następna oferta, czyli Graphite 59G370 to produkt w świetnej cenie. Co prawda oferujący moc znamionową na poziomie 1320 W, lecz warto pamiętać o kompaktowości oraz o ogromnej prędkości obrotowej. W połączeniu z tym parametrem, który jest na poziomie 9000 RPM, użytkownik ma możliwość przeprowadzenia wielu prac przy użyciu zaledwie jednego produktu.

Urządzenie ważące 4,2 kg z przewodem 3-metrowym zapewnia każdemu wysoką ergonomię pracy. Bruzdownica posiada elektroniczny system stabilizacji obrotów, który zapewnia stałą moc, bez względu na stopień obciążenia. Ergonomiczny uchwyt, jak również łatwe i precyzyjne prowadzenie wpływają na komfort codziennego stosowania urządzenia.

Na komfort pracy w produktem wpływa też zintegrowany system odprowadzania pyłu. Wszystkie te elementy wynagradzają moc maksymalną na dość przeciętnym poziomie. Urządzenie o wymiarach 350 x 195 mm jest wygodne w stosowaniu, a dodatkowym atutem jest również 36 miesięcy gwarancji od producenta.

W wyposażeniu, nie licząc bruzdownicy, można znaleźć walizkę transportową, dwie tarcze tnące, adapter przyłączeniowy do odkurzacza, klucz do wymiany tarcz czy też dodatkowe dłuto.

 • Lekka i niewielka konstrukcja;

 • Długi okres gwarancyjny;

 • Bogaty zestaw dodatkowy;

 • Przystępna cena zakupu.

 • Niska moc maksymalna.

FERM BRUZDOWNICA 150mm 1600W + ZESTAW

bruzdownica do betonu

Kolejna propozycja, czyli bruzdownica Ferm WSM 100 zasilana sieciowo oferuje maksymalną prędkość obrotową 6000 RPM oraz moc na poziomie 1600 W. Klasyczna bruzdownica w dobrej cenie obsługuje tarcze o średnicy 150 mm, co czyni z niej produkt uniwersalny dla wielu zadań.

Bardzo solidna konstrukcja oraz regulacja szerokości i głębokości bruzdy są dodatkowymi atutami urządzenia. Bruzdownica Ferm WSM 100 została umiejscowiona na stalowych, łożyskowanych rolkach, co jest gwarantem większej mobilności produktu. Minimalna szerokość bruzdy od 8mm stanowi o jeszcze bardziej uniwersalnym charakterze produktu.

Długi 3-metrowy kabel zasilający zapewnia użytkownikowi swobodę podczas wykonywania czynności. Zastosowanie adaptera do odprowadzania kurzu pozwala zachować czystość na stanowisku pracy.

Urządzenie sprawdza się na takich materiałach jak beton, cegła, glazura, beton komórkowy czy też płyty karton-gips. Uniwersalny charakter bruzdownicy wynagradza ciężką, bo około 9-kilogramową konstrukcję urządzenia. Pomimo tej wady, pamiętać należy o wprowadzeniu lasera prowadzącego, co ma niebagatelny wpływ na precyzję działania.

Tryb beznarzędziowej zmiany głębokości cięcia zapewnia użytkownikowi wyższy poziom bezpieczeństwa oraz podniesiony komfort. Dodatkowym atutem produktu jest również niska cena oraz 36 miesięcy okresu gwarancyjnego.

 • Bruzdownica do różnych materiałów;

 • Optymalne parametry techniczne;

 • Sporo funkcjonalności i udogodnień;

 • Beznarzędziowa zmiana głębokości cięcia.

 • Urządzenie jest dość ciężkie.

BRUZDOWNICA EINHELL TC-MA 1300 + WALIZKA I TARCZE

bruzdownica do styropianu

Nasz ranking został także uzupełniony produktem marki Einhell, o parametrach technicznych zapewniających swobodne stosowanie w warunkach amatorskich i półprofesjonalnych. Nie otrzymamy tutaj dużej średnicy tarczy ani sporej mocy, lecz bardzo niska waga oraz szereg dodatków i akcesoriów zapewnia możliwość bezproblemowego uruchomienia i działania produktu przez wiele lat.

Niewielkie urządzenie ważące 4.85 kg posiada płynną regulację rozruchu, jak również blokadę wrzeciona, która ułatwia bezpieczną wymianę narzędzi. Niepozorna bruzdownica w dobrej cenie to wybór idealny, zarówno dla fachowca, jak i amatora. 

Urządzenie posiada silnik zabezpieczony przed przeciążeniem, oferujący moc maksymalną na poziomie 1300 W. Choć parametr ten nie jest najwyższym, w połączeniu z wysokim parametrem obrotowym (9000 RPM) fakt ten staje się mniej istotny. 

Lekka konstrukcja sprawia, iż użytkowanie produktu przez dłuższy czas staje się jeszcze łatwiejsze. Duża rękojeść zapewnia łatwą i bezpieczną obsługę a odkurzacz z bagnetowym zamknięciem zapewnia czystość na stanowisku pracy.

W zestawie z urządzeniem znajdują się również dodatkowe elementy: walizka transportowa, 2 tarcze, końcówka do odkurzacza oraz niezbędny dowód zakupu i karta gwarancyjna. Dodatkowe elementy znacząco wpływają na szybkość rozpoczęcia pracy z produktem.

 • Wygodne gabaryty;

 • Wysoka maksymalna prędkość obrotowa;

 • Bogaty zestaw;

 • Przystępna cena zakupu.

 • Niska moc maksymalna.

Artykuły

Na co powinniśmy zwrócić uwagę kupując bruzdownicę?

Powyższy ranking 2024 przedstawił 7 różnych produktów i jak możecie się domyślać, każdy z nich ma coś ciekawego, co pewnie przykuło waszą uwagę. Jednakże, z uwagi na rosnącą ilość producentów oferujących swoje produkty, warto wiedzieć których bruzdownic unikać, a na których się skupiać. Warto zatem sprawdzić wszystkie parametry i porównać dostępne produkty w naszym budżecie cenowym, bo wtedy będziemy mogli cieszyć się z właściwie wybranego urządzenia dostosowanego do naszych preferencji i celów.

Pierwszym punktem podczas poszukiwań będzie sprawdzenie mocy urządzenia. To właśnie montaż silnego motoru odpornego na przegrzania i umożliwiającego nam pracę w bardzo trudnych warunkach jest podstawą. Oczywiście nie możemy zapomnieć o parametrach tnących i o regulacji bruzdownicy. Dodatkowo sprawdźmy pozostały atrybuty.

Nie inaczej sytuacja wygląda z komfortem użytkowania produktu, a więc i z funkcjonalnością. Pamiętajmy także o niezawodności i okresie gwarancyjnym. Równie istotne będą gratisy w zestawie czy akcesoria. Ponadto sprawdź opinie bruzdownic, a także stosunek jakości do ceny. To wszystko pozwoli nam wybrać idealny gadżet. Miejmy natomiast na uwadze fakt, że więcej informacji na temat tych elektronarzędzi znajdziemy tutaj: https://mobilserwis.com.pl/blog-mobilserwis/profesjonalna-bruzdownica-na-co-zwracac-uwage-przy-wyborze/

bruzdownica opinie

Moc urządzenia to podstawa

Motor w elektronarzędziach to tak naprawdę serce sprzętu, które odpowiedzialne jest za wydajność oraz za wiele innych parametrów. W przypadku bruzdownic elektrycznych, silnik wpływa na maksymalną wydajność pracy, a także na prędkość obrotową oraz, oczywiście, na szybkość i dokładność pracy. Im większa moc, tym większa pewność, że nawet w najbardziej trudnych warunkach produkt nie odmówi nam posłuszeństwa. 

W zależności od projektów oraz materiału, w jakim zamierzamy wykorzystywać bruzdownicę, moc powinna znajdować się w zakresie od 1500 W do nawet 3000 – 3500 W. Zagwarantuje to wystarczającą niezawodność, aby w pełni skutecznie poradzić sobie przez wiele lat z najróżniejszymi projektami.

BRUZDOWNICA ELEKTRYCZNA BETONU 3000W+2 TARCZE 150
bruzdownica ręczna

FERM BRUZDOWNICA 150mm 1600W
bruzdownica do betonu

Opcje regulacyjne, czyli sprawdź głębokość i szerokość cięcia

Możliwość przygotowania odpowiednio dużego wcięcia w ścianie, podłodze czy w każdej innej powierzchni jest kluczowa. To właśnie dlatego trzeba zapoznać się z oficjalnymi, deklarowanymi przez producenta danego modelu maksymalnymi i minimalnymi parametrami cięcia. 

Rozróżniamy tutaj dwa parametry, a mianowicie szerokość i głębokość cięcia. Szerokość to, jak sama nazwa wskazuje, szerokość powstałej wyrwy. Głębokość pozwala ocenić na ile w głąb ściany czy innego obiektu uda się wyżłobić rowek, co jest całkiem istotne podczas montażu hydrauliki w łazience czy nawet podczas prac elektrycznych. 

Zakres wartości jest bardzo zróżnicowany i wynosi od nawet 3 mm szerokości cięcia (minimalna wartość) do nawet 30-35 mm. Jeśli chodzi o głębokość, to ta wynosi od 5-10 mm do 40-45 mm. Kluczowe więc jest podjęcie decyzji czy zależy nam na bardzo cienkich i płytkich pracach, czy może wolimy wyższe wartości.

Pozostałe parametry także są ważne

Oprócz wyżej wspomnianych parametrów, bardzo ważne jest też sprawdzenie średnicy tarczy. Bardzo często mamy do dyspozycji tarcze 150 i 125 mm. Te pierwsze są popularniejsze, a więc zakup takiego urządzenia pozwoli osiągnąć większą kompatybilność. Natomiast do prac mniej wymagających i do tworzenia bardzo płytkich i wąskich rowków tarcza o średnicy 125 mm będzie lepszym rozwiązaniem.

Prędkość obrotowa jest następnym parametrem mającym wpływ na klasę produktu oraz jego jakość. Im wyższa maksymalna prędkość obrotowa, tym szybsza praca i możliwość ukończenia zadania w krótszym czasie. Oczywiście jest to bezpośrednio zależne od mocy. Bez mniejszych problemów znajdziemy bruzdownice o prędkości obrotowej wynoszącej nawet do 9000 RPM, lecz mniejsze wartości (5000-8000) są również akceptowalne.

BRUZDOWNICA 1400W GNF 35CA BOSCH
bruzdownica cena
BRUZDOWNICA EINHELL TC-MA 1300
bruzdownica do styropianu

Bruzdownica z odkurzaczem i adapter na wiertarkę – funkcjonalność kluczowa 

Funkcjonalność to w skrócie możliwość szybszego, precyzyjniejszego i bardziej komfortowego użycia produktu. Prawdą jest to, że bardziej zaawansowane opcje mogą wywindować cenę przedmiotu w górę. Jednakże, ich dostępność jest kluczowa w wielu przypadkach, szczególnie kiedy mamy do czynienia z bardziej wymagającymi pracami.

Warto zapoznać się z opcjami niezbędnymi, jak na przykład możliwość podłączenia odkurzacza (zestawienie popularnych odkurzaczy wykorzystywanych przemysłowo). To przekłada się na czystą powierzchnię pracy. Innym dodatkiem będzie funkcja Soft Start, która to zagwarantuje bezpieczną pracę i pozytywnie wpłynie na niezawodność urządzenia. Pamiętajmy także o tym, że są specjalne blokady wrzeciona, dzięki czemu wymiana komponentów jest prostsza.

Ciekawym rozwiązaniem jest też zakupienie adaptera, co pozwoli zamienić wiertarkę w bardzo podstawową i prostą w obsłudze bruzdownicę. Nawet jeśli zdecydujemy się zakupić specjalny adapter i mieć bruzdownicę na wiertarkę, to jest to rozwiązanie przewidziane wyłącznie dla amatorów i osób, które planują raz czy dwa skorzystać z funkcjonalności bruzdownicy.

Technologie zainstalowane w urządzeniu, a niezawodność

Większość z nas słyszała o tym jak Soft Start, czyli powolny rozruch, wpływa na nasze bezpieczeństwo i podnosi komfort korzystania. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że tego typu rozwiązania zmniejsza również moment obrotowy, jaki działa na komponenty, a więc i gwarantuje dłuższe ich życie.

Oprócz powolnego rozruchu, warto również upewnić się, że interesująca nas opcja charakteryzuje się specjalnymi zabezpieczeniami przed przegrzaniem się. Automatycznie wyłączają one urządzenie, gdy silnik zanadto się nagrzeje. Inne nowinki technologiczne to, między innymi, specjalny system uszczelniający.

Jeśli do tego dodamy okres ochronny trwający dłużej niż 2 lata, to będziemy mogli cieszyć się z niezwykle dobrze opracowanego systemu, który jest bezawaryjny. Sam producent potwierdza to oferując serwisowanie przez długi czas.

Graphite PRO 59GP300 BRUZDOWNICA 2400W
bruzdownica

BRUZDOWNIC POWERMAT 3000W

bruzdownica z odkurzaczem

Bruzdownica cena oraz opinie innych użytkowników

Wysoki koszt bruzdownicy nie oznacza, że wybieramy najlepszą opcję na rynku. Bardzo często przychodzi nam płacić dodatkowo za renomę producenta. Musimy natomiast pamiętać, że wartość określamy po zweryfikowaniu nie tylko parametrów, ale także i okresu ochronnego czy też dodatkowych akcesoriów znajdujących się w zestawie. To najlepszy sposób, aby otrzymać rzetelny stosunek jakości do ceny.

Kolejnym kluczowym elementem wskazującym, że mamy do czynienia z ciekawą opcją, są opinie innych. Jeśli zapoznamy się z wypowiedziami innych użytkowników, którzy potwierdzą świetne wykonanie konkretnego modelu, a oceny produktu i jego popularność będą ponadprzeciętne, to będziemy mieć kolejny powód, aby wybrać tę właśnie bruzdownicę.

Gratisy i wyposażenie akcesoryjne

Jeśli nie jesteśmy pewni który z dwóch lub trzech podobnych do siebie narzędzi wybrać, to warto sprawdzić też czy wraz z zakupem bruzdownicy otrzymamy jakieś ciekawe dodatki. Najważniejszym komponentem jest oczywiście tarcza, która to styka się z powierzchnią roboczą. Po pewnym czasie tarcze zużywają się i jak każdy inny element eksploatacyjny, należy je wymienić.

Warto zatem upewnić się, że wybrana bruzdownica ma w miarę uniwersalne tarcze, a w zestawie otrzymamy kilka zamienników. W ten sposób ograniczymy przyszłe wydatki i nie będziemy musieli martwić się o zakup kolejnych przez pewien czas.

Oprócz tarcz, upewnijmy się, że zestaw wyposażony został też w walizkę. Nawet jeśli będzie ona miernej jakości, wciąż jest to dedykowany pojemnik do przenoszenia, a więc o wiele lepsze rozwiązanie niż papierowy karton, w którym produkt otrzymujemy. Z uwagi na charakterystykę pracy, przydałby się również laser.

BRUZDOWNICA 1400W GNF 35CA BOSCH
bruzdownica cena

Bruzdownica – podsumowanie rankingu 2024

Zwycięzcą w dzisiejszym rankingu 2024 zostaje bruzdownica, która pomimo niskiej ceny charakteryzuje się ogromną mocą, dodatkowymi tarczami, a także świetną wydajnością pozwalającą na bezproblemową pracę nawet w betonie. BRUZDOWNICA ELEKTRYCZNA BETONU 3000W+2 TARCZE 150 to także akceptowalne parametry tnące, które nie zawiodą początkujących elektryków i hydraulików.

Jeśli jednak pragniemy kupić bruzdownicę do drewna lub po prostu nie jesteśmy ograniczeni budżetem, to warto zapoznać się z pozostałą ofertą. Wyższa cena bruzdownicy pozwoli na jeszcze bardziej zaawansowane funkcje, a dodatkowo upewnimy się, że opcja ta jest bezpieczna i niezawodna, co potwierdzi nam dłuższy okres gwarancyjny. Oczywiście pamiętajmy też o tym, że w celu weryfikacji przedstawionych produktów, musimy porównać ich wszystkie parametry oraz dodatkowe akcesoria. 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jaką bruzdownicę wybrać
Average rating:  
 4 reviews
 by KAROL

Dla mnie też najlepsza jest ta Black. Sprawdzę, czy będzie nieporęczna. Parametrowo dla mnie wygrywa.

 by kowalenko

Mam bruzdownice ferm. Rzeczywiście lekka nie jest, ale wykonanie solidne. Konkretny sprzęt. Myśle ze starczy na długo.

 by 05ziem

Nie wiedziałem, że można tak dużo napisać o bruzdownicach. Nie no fajnie, dużo pomocnych rzeczy, a musze kupić nowa. Chyba zamówie Powermata.

 by zyguś

Kurczę, ale macie fajne zestawienia. Pracuje na budowie i z waszych rankignów podpowiadam szefowi co kupić. Szef zadowolony, a my mamy dobre narzędzia. Będę dalej zaglądać.