Jaki kompresor samochodowy 230v 12v wybrać w 2024 – Nasze Opinie oraz Ranking

by


Kompresor samochodowy 230v 12v ranking ofert – sprawdź co 2024 ma nam do zaoferowania i ciesz się z właściwego zakupu!

Nieraz zdarzyć się może, że nasze auto złapie przysłowiowego kapcia. Może to być spowodowane nieszczelnością zaworu, złym przyleganiem zaworu do felgi bądź też innymi drobnymi nieszczelności koła. W takiej sytuacji warto jak najszybciej rozwiązać ten problem. Jeśli jednak znajdziemy się w sytuacji, gdzie nasza opona nie ma powietrza, to przed ruszeniem pojazdu należy je uzupełnić. W ten właśnie sposób kompresor do samochodu staje się nieodzownym elementem każdego domostwa.

Co ciekawe, w dzisiejszych czasach kompresory samochodowe są bardzo tanie i kompaktowe, a także ważą niewiele. To oznacza, że można wykorzystywać je praktycznie zawsze i wszędzie. Co więcej, nieraz sprężarki te wykorzystujemy do pompowania innych przedmiotów z uwagi na możliwość kupna produktu z wtyczką dostosowaną do zasilania zapalniczkowego. Jednakże, różnica pomiędzy jednym kompresorem samochodowym 12v a drugim w podobnym zakresie cenowym może być znacząca.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

Kompresor Amio

9.9

Tania

Kompresor Carsun

9.8

Droga

Kompresor Sthor

9.7

Tania

Kompresor Yato

9.6

Droga


Dlatego właśnie powstała dzisiejsza lista. Nasi eksperci upewnili się, że w dzisiejszym rankingu kompresor samochodowy 230v 12v znajdziemy produkty zarówno o bardzo atrakcyjnej charakterystyce z uwagi na swoje parametry, ale także zważywszy na cechy dodatkowe jak, na przykład, kompaktowość sprzętu jak bezprzewodowy kompresor akumulatorowy

KOMPRESOR SPRĘŻARKA SAMOCHODOWA POMPKA 12V 300PSI

kompresor do samochodu ranking

Kompresor marki AMIO to kompaktowe i wydajne urządzenie wysokiej jakości w atrakcyjnej i niezwykle przystępnej cenie. Kompresor jest mały, waży pół kilograma i mierzy 180 milimetrów długości, 110 milimetrów wysokości i 65 milimetrów szerokości. Model jest w zestawie z trzema końcówkami do pompowania i przewodem zasilającym o długości trzech metrów z wtyczką pasującą do zapalniczki samochodowej.

Maksymalne ciśnienie wytwarzane przez sprężarkę wynosi 17 barów. Wąż ciśnieniowy ma 40 centymetrów długości i jest zakończony końcówką z zaciskiem służącą do pompowania opon. Pozostałe końcówki sprawdzą się do pompowania materacy, basenów ogrodowych, zabawek itp. Obudowa urządzenia powstała z mocnego tworzywa i jest czarna. Zlokalizowano w niej miejsce przeznaczone na wtyczkę, dzięki czemu kompresor łatwo przechowywać.

Urządzenie wyposażono w dobry i czytelny manometr. W spodzie sprężarki umiejscowiono antypoślizgowe stopy, które gwarantują odpowiednią stabilizację produktu i czytelny odczyt manometru. Model można przechowywać na stałe w samochodzie, ponieważ zajmuje mało miejsca, a jego kształt zaprojektowano w taki sposób, żeby maksymalnie zaoszczędzić przestrzeń.

 • Przystępna cena;

 • Ładny i praktyczny design;

 • Kompaktowy.

 • Trzeba samodzielnie skalibrować manometr.


KOMPRESOR SAMOCHODOWY Pompka Sprężarka 12V LED LCD 

kompresor do kół opinie

Kolejny kompresor to model marki Carsun, które rozwija moc do 100 Watów i wytwarza ciśnienie równe 10 Barów. Wydajność urządzenia wynosi 35 litrów na minutę. Do sprężarki dołączono przewód zasilający o długości trzech metrów zakończony wtyczką do gniazda zapalniczki samochodowej. Przewód powietrzny ma 40 centymetrów długości. Model może pracować bez przerwy do 30 minut.

Kompresor mierzy 20 centymetrów wysokości, 16 centymetrów szerokości i 6 centymetrów głębokości. Pakiet zawiera zestaw różnych końcówek, w tym do pompowania opon samochodowych i motocyklowych, rowerowych, basenów, materacy, piłek i zabawek plażowych. Urządzenie ma mocną i ergonomiczną, antypoślizgową obudowę. Z tyłu zlokalizowano specjalne zaczepy na przewody. Z przodu natomiast jest wygodny przełącznik oraz wyświetlacz z panelem sterowania złożonym z trzech dotykowych przycisków.

Urządzenie posiada lampę LED, która umożliwia skuteczne doświetlenie koła po zmierzchu lub w ciemnych pomieszczeniach, np. w garażu lub w warsztacie. Do kompresora dołączona jest czytelna instrukcja, która w przystępny sposób opisuje działanie produktu i pokazuje krok po kroku, w jaki sposób prawidłowo go używać.

 • Bardzo mocna i ergonomiczna obudowa;

 • Ładny design;

 • Wyświetlacz.

 • Brak funkcji automatycznego wyłączania.


KOMPRESOR SAMOCHODOWY 12V POMPKA SPRĘŻARKA 120W  

kompresor samochodowy 12v 230v

Urządzenie Sthor to kompresor samochodowy osiągający moc do 120 Watów. Jest to nieduży, kompaktowy model przeznaczony do przechowywania w samochodzie. Zestaw zawiera sprężarkę, trzy różne końcówki do pompowania, przewód powietrzny o długości 46 centymetrów oraz przewód zasilający długi na 3 metry i zakończony wtyczką pasującą do zapalniczki samochodowej. Wydajność urządzenia wynosi 25 litrów powietrza na minutę.

Obudowa jest czarno-szara i ma wbudowany manometr. Dzięki temu, że jest on odpowiednio obudowany, nie ma ryzyka stłuczenia go podczas transportu i przechowywania. Pod manometrem znajduje się pomarańczowy przycisk włączający i wyłączający sprężarkę. Obudowa powstała z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Produkt ma dwa profilowane uchwyty po bokach i cztery antypoślizgowe nóżki od spodu.

Niewątpliwym udogodnieniem jest obecność małej ledowej latarki, dzięki której można wygodnie pompować opony również w ciemnych pomieszczeniach i w nocy. Końcówki oznaczono kolorami – srebrna służy do pompowania piłek, a niebieska i czerwona nadają się do dmuchania materacy, pontonów, mebli i zabawek plażowych oraz basenów ogrodowych.

 • Ergonomiczna obudowa;

 • Kompaktowy;

 • Wysokie ciśnienie.

 • Stosunkowo wolno pompuje.


KOMPRESOR SAMOCHODOWY 12V POMPKA SPRĘŻARKA 180W

kompresor samochodowy 12v

Kompresor marki Yato to mocne urządzenie dostępne w zestawie z wygodną tekstylną torbą transportową. Model rozwija moc do 180 Watów i generuje ciśnienie równe 10 Barów. Sprężarka ma solidną obudowę z szarym kolorze oraz dwa elementy wzmacniające i stabilizujące urządzenie – powstały one z tworzywa i są czarne. Ich spód stanowi podstawę wyposażoną w dodatkowe, gumowe i antypoślizgowe nóżki.

Sprężarka posiada duży manometr oraz dużą lampę LED. Dzięki niej można oświetlić teren i obszar pracy; istnieje możliwość ustawienia światła stałego oraz pulsacyjnego. Urządzenie wyposażono w trzymetrowy przewód zasilający, który można podłączyć do zapalniczki samochodowej oraz w metrowy wężyk powietrzny. Pakiet zawiera trzy różne końcówki przeznaczone do pompowania różnych przedmiotów, w tym opon samochodowych i motocyklowych.

Produkt jest duży i należy przechowywać go w bagażniku, ponieważ nie zmieści się do schowka wewnątrz auta. Torba transportowa ułatwia przechowywanie i zapobiega gubieniu poszczególnych elementów zestawu. Kompresor posiada wygodny uchwyt transportowy ze specjalną, antypoślizgową okładziną.

 • Duży manometr;

 • Wysoka moc;

 • Torba transportowa.

 • Urządzenie jest duże.

Artykuły

Nie wiesz które kompresory samochodowe będą najwłaściwsze i najwydajniejsze? Nic straconego! Sprawdź poniższe porady!

Z uwagi na to, że każdy kompresor samochodowy 12v jest inny, a różnice cenowe mogą wprowadzić w błąd osoby pragnące kupić sprzęt porządny bądź też budżetowy i wystarczająco dobry do poradzenia sobie z podstawowymi zadaniami, jakim bez wątpienia jest napompowanie opony samochodu osobowego. Z uwagi na tak dużą różnorodność w oczekiwaniach i wymaganiach, postanowiliśmy przygotować dzisiejszy zestaw porad, dzięki któremu uda wam się znaleźć rozwiązanie idealne.

Aby mieć gwarancję, że każdy z was wie co jest ważne, a co ważniejsze, postanowiliśmy zebrać najistotniejsze informacje i umieścić je w poniższej części artykułu. W tym właśnie poradniku zakupowym omówiono wiele szczegółów, ale także i podstaw związanych z zakupem sprężarki samochodowej.

W tym celu przedstawiliśmy najważniejsze informacje związane z zakupem urządzenia, w tym maksymalne ciśnienie urządzenia, a także przepływ powietrza. Co więcej, uwzględniliśmy też funkcjonalność sprzętu i kompaktowość. Nie bez znaczenia były elementy konstrukcyjne pozytywnie wpływające na łatwość użytkowania sprzętu. Kluczowych informacji udzielić nam może także poniższy artykuł:

Pierwsza kluczowa kwestia to ciśnienie

Wybierając sprzęt wydajny i skuteczny, bardzo ważną kwestią jest uwzględnienie ciśnienia maksymalnego. Wyrażane jest ono w barach bądź funtach na dal kwadratowy, jednostka lepiej znana jako PSI. Im wyższe ciśnienie, tym sprzęt oferuje wydajniejszą pracę i szybsze pompowanie.

Jeśli chodzi o dokładne liczby, to warto pomyśleć nad sprzętem, którego maksymalne ciśnienie wynosi nie mniej niż 10 barów, czyli 150 PSI. Rzecz jasna jest to minimalna zalecana wartość, a bez problemu uda nam się znaleźć sprężarki o ciśnieniu maksymalnym wynoszącym 17 Bar.

KOMPRESOR SAMOCHODOWY Pompka Sprężarka 12V LED LCD
kompresor do kół opinie

kompresory samochodowe ranking
KOMPRESOR SAMOCHODOWY 12V POMPKA SPRĘŻARKA 180W
kompresor samochodowy 12v

Wydatek powietrza też ważny

Dalej bardzo istotną rolę odegra wydatek powietrza, a więc deklarowana przez producenta ilość powietrza, jaką kompresor jest w stanie tłoczyć przez minutę. Ten parametr jest częściowo zależny od ciśnienie roboczego i maksymalnego, bo im jest ono wyższe, tym więcej powietrza kompresor jest w stanie wprowadzić. 

Interesującą nas liczbą jest 30 litrów na minutę, lecz podobnie jak w przypadku ciśnienia roboczego, jest to absolutne minimum w celu skutecznego i stosunkowo szybkiego pompowania koła czy też innych przedmiotów. Lepiej wybrać urządzenia o wydatku na poziomie 40 l/min.

Dalej, zwróćmy uwagę na komfort obsługi

Kolejną szczególnie ważną rzeczą przy przeglądaniu dostępnych produktów jest komfort obsługi sprzętu, a na tę kwestię bardzo duży wpływ ma wiele różnych czynników – począwszy od funkcjonalnych gadżetów i akcesoriów, a skończywszy na odpowiedniej konstrukcji czy niskiej wadze.

Zacznijmy jednak od podstaw, a więc od kompaktowości. Im mniejszy i lżejszy kompresor, tym rzecz jasna przyjemniej z takiego sprzętu jest korzystać. Zajmuje mniej miejsca, łatwiej go przenosić, a przy okazji jest poręczny. Dlatego poszukiwania kompresora o wadze nie mniejszej niż 1 kg będą dobrym pomysłem.

Ponadto pamiętajmy o funkcjonalności i ciekawych rozwiązaniach, które ułatwiają korzystanie ze sprzętu. Mowa tutaj, chociażby, o wbudowanej lampie LED ułatwiającej korzystanie ze sprzętu czy też zastosowanie wyświetlacza LCD informującego nas o ciśnieniu. Co więcej, niektóre urządzenie wyposażone są w automatyczną pracę, dzięki czemu wystarczy ustawić żądane ciśnienie, a następnie cieszyć się automatycznym pompowaniem i automatycznym wyłączeniem.

KOMPRESOR SAMOCHODOWY 12V POMPKA SPRĘŻARKA 120W
kompresor samochodowy 12v 230v

Dobry kompresor samochodowy 230v 12v 1511 – podsumowanie rankingu 2024

Zwycięzcą rankingu zostaje KOMPRESOR SPRĘŻARKA SAMOCHODOWA POMPKA 12V 300PSI. bo to bez wątpienia jedna z mocniejszych opcji dostępnych na rynku w tym zakresie cenowym. Co więcej, kompresor jest starannie wykonany i gwarantuje nam wiele atrakcyjnych gadżetów. A to wszystko sprawia, że produkt zachwyca swoją charakterystyką.

Jeśli jednak opcja nie przypadła nam do gustu, to warto też sprawdzić pozostałe produkty z rankingu. Alternatywną opcją będzie wykorzystanie poradnika zakupowego i zdobytych w nim informacji do przygotowania najlepszej oferty zgodnie z naszymi własnymi oczekiwaniami i wymaganiami. 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jaki kompresor samochodowy 230v 12v wybrać
Average rating:  
 5 reviews
 by LOLO

Kupiłem carsun i jednak trochę brakuje tej funkcji automatycznego wyłączania. No coż mój błąd, nie doczytałem do końca.

 by mala mi

Ostatnio się przekonałam, że kompresor to niezbędny sprzęt. Ubyło mi powietrza w oponie, musiałam jechać na stacje itp... a teraz wyciągam sprzęt z garażu i pyk - napomnpowane ;D

 by dalas55

Ja to lubie solidny sprzęt, dlatego wybrałem YATO i polecam każdemu!

 by michaił

Pamiętam jak na rynek wchodziły pierwsze kompresory - wielkie, drogie, trudne w obsłudze. Teraz małe, lekkie, wszędzie się zabierze.

 by jor

Amio jest fajny, mały a mocny sprzęt. Szybko napompuje opony samochodowe, rowerowe.