Jaką wiertarko wkrętarkę do 500 zł kupić w 2024 – Nasze Opinie oraz Ranking

by


Ranking wiertarko wkrętarki do 500 zł z 2024 roku- sprawdź co wybrać i jaką opcją cieszyć się będziemy najbardziej!

Wybranie właściwego urządzenia do pracy stolarskich i podczas montażu mebli czy też innych elementów w domu to kwestia na tyle istotna, że odpowiednia decyzja może znacznie skrócić czas pracy i przy okazji zadba o to, aby komfort pracy był na jak najwyższym poziomie. I to wszystko jest w stanie zagwarantować nam odpowiednio wybrana, mocna wiertarko wkrętarka

Jak jednak upewnić się, że wybierzemy to najwłaściwsze urządzenie? Jakimi cechami musi się opcja charakteryzować, aby bez najmniejszych problemów poradzić sobie z każdym zadaniem i z każdym projektem? Otóż decydując się na wiertarko wkrętarkę do 500 zł, należy przede wszystkim pamiętać o tym, że w tej cenie bez większego problemu uda nam się znaleźć sprzęt o bardzo dobrych parametrach, z ponadprzeciętną wydajnością i wieloma innymi atrakcyjnymi udogodnieniami. 

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

NAC Concept

9.9

Tania


 

RYOBI R18DD2-220S

9.8

Droga


 

STANLEY FMC625D2

9.7

Tania


 

Bosch GSB 120-LI

9.6

Średnia


 

Aby jednak mieć gwarancję wyboru urządzenia właściwego, należy zapoznać się z pełną specyfikacją każdego modelu, który może być dla nas potencjalnym wyborem. A to oznacza przyjrzenie się danym technicznym, specyfikacji, wykonaniu, a także funkcjonalności i paru innym kwestiom – wraz z komfortem i elementami na niego wpływającymi. W tym celu przygotowaliśmy ranking wiertarko wkrętarek 2024 do 500 zł. 


NAC WIERTARKO-WKRĘTARKA akumulatorowa 20V +2 x 2Ah

dobra wiertarko wkrętarka

New Americna Concept to firma polska, która dostarcza nam szereg elektronarzędzi i maszyn ogrodowych. Są to propozycje zróżnicowane pod względem funkcjonalności i oferowanych atrybutów. Jednakże, model CDB2 charakteryzuje się ponadprzeciętnym wykonaniem i trwałością z uwagi na swoją cenę. Oferta wyposażona została w silnik szczotkowy, a na wyposażeniu znajdziemy nie tylko walizkę transportową, ale też i dwa akumulatory – oba o pojemności 2 Ah.

Sprzęt o napięciu 20V dostarcza nam twardy moment obrotowy na poziomie 35 Nm. Jest to wynik akceptowalny, aczkolwiek w tej cenie mamy możliwość znalezienia opcji nieco mocniejszych. To, co jednak zasługuje na uwagę, to bardzo bogate wyposażenie. Walizka razem z dwoma akumulatorami i ładowarką sprawiają, że możliwa jest ciągła praca urządzeniem przez bardzo długi czas. Pamiętajmy też, że decydując się na ten komplet otrzymujemy także bity i wiertła.

Jeśli chodzi o inne parametry, to warto też wspomnieć o prędkości obrotowej. Ta jest regulowana w 25 stopniach i wynosi na pierwszym biegu maksymalnie 400 RPM, a na drugim to 1400 RPM. Propozycja jest w stanie przygotować otwory o maksymalnej średnicy na poziomie 13 mm. Warto także odnotować, że czas ładowania baterii wynosi tylko 60 minut, a więc w momencie, kiedy jedna bateria zostanie rozładowana, będziemy mogli podłączyć drugą i w czasie ładowania tej pierwszej kontynuować pracę. 

 • Krótki czas ładowania akumulatora;

 • Stosunkowo niska cena;

 • Bogate wyposażenie;

 • Dosyć niska waga.

 • Przeciętny twardy moment obrotowy;
 • Możliwość wiercenia dosyć małych otworów.
 •  

RYOBI R18DD2-220S WIERTARKO-WKRĘTARKA 18V 2x2Ah

wiertarko wkrętarka do 500 zł

Propozycja od Ryobi to już nieco wyższa półka – zarówno pod względem wykonania jak i ceny. Choć ustalony budżet model R18DD2 nieco przekracza, to jest to z pewnością propozycja warta rozważenia z uwagi na częste promocje, ale też i wykonanie i szereg innych parametrów. W zestawie ponownie możemy liczyć na bardzo ciekawe akcesoria w postaci 2 akumulatorów, jak i ładowarki. Co prawda nie otrzymujemy tutaj walizki, ale w zamian za nią mamy do dyspozycji torbę narzędziową.

Pod względem parametrów, urządzenie charakteryzuje się napięciem 18V. Co więcej, maksymalny moment obrotowy urządzenia to 40 Nm, a więc jest on nieznacznie większy od konkurencyjnej wiertarko wkrętarki. Co ciekawe, zdolności wiercenia są tu znacznie większe, bo w drewnie możemy przygotowywać otwory o średnicy 32 mm. W przypadku stali, jest to 10 mm. 

Jedną z kluczowych zalet tej propozycji jest okres ochronny. Ryobi dostarcza nam aż 3 lata gwarancji, co jest nie tylko bardzo dobrą wiadomością dla osób, które obawiają się rychłego zniszczenia czy uszkodzenia wiertarko-wkrętarki. To także świetna informacja dla naszej świadomości z uwagi na to, że 3 lata gwarancji producenta oznacza, że jest on pewien produktu i bez najmniejszych problemów poradzi on sobie z każdym projektem. 

 • 3 lata gwarancji;

 • Bogate wyposażenie;

 • Trwałe wykonanie;

 • 2 akumulatory w zestawie;

 • Dosyć wysokie parametry robocze.

 • Wysoka cena;

 • Przeciętne możliwości regulacyjne.


STANLEY Wiertarko wkrętarka z udarem FMC625D2 18V

ranking wiertarko-wkrętarka do 500 zł

Opcja oferująca nam najlepsze parametry pod względem zarówno możliwości roboczych jak i danych technicznych samego urządzenia przygotowana została przez markę Stanley. Produkt znajduje się zaraz na granicy naszego budżetu, z czego należy pamiętać o tym, że na wyposażeniu standardowym znajdziemy ogromną liczbę dodatków i akcesoriów. Jedynie czego brakuje, to zestawu bitów lub wierteł.

Model FMC625D2 charakteryzuje się jednak wieloma zaletami, dzięki którym możliwe jest wykonywanie zadań, jakie nie byłyby możliwe do wykonania w przypadku żadnego innego sprzętu. To oznacza, na przykład, bardzo duży maksymalny moment obrotowy wynoszący aż 51 Nm czy też spore możliwości wiercenia – w drewnie maksymalna średnica wynosi 38 mm, natomiast w metalu to aż 13 mm.

Co więcej, produkt wyposażony został też w funkcję udaru. Ta natomiast gwarantuje możliwość wiercenia w materiałach twardych jak, chociażby, beton czy kamień. Co ciekawe, maksymalna liczba udarów jest bardzo wysoka. Sprzęt waży co prawda dosyć dużo, ale jest to bez wątpienia jedna z najbardziej skutecznych i wydajnych wiertarko wkrętarek w tym budżecie.

 • Funkcja udaru;

 • Bardzo duży maksymalny moment obrotowy;

 • Bogate wyposażenie dodatkowe;

 • Spore możliwości wiercenia.

 • Duża waga wiertarko wkrętarki.

Wiertarko-wkrętarka udarowa GSB 120-LI Bosch + Ako

wiertarko wkrętarka opinie

Jeśli zależy nam na popularnej marce, renomie, a także na kolejnej opcji z udarem, która jednak waży znacznie mniej niż konkurencja, to model 06019G8100 od Boscha będzie rozwiązaniem idealnym. To kolejne już urządzenie o napięciu 18 V i choć moment obrotowy nie jest najwyższy, to maksymalna liczba udarów jest fascynująca, a prędkość obrotowa bez obciążenia na drugim biegu większa niż u konkurencji.

Produkt charakteryzuje się przede wszystkim bardzo trwałym wykonaniem i bezawaryjnością. Dowodem tego jest trzyletnia gwarancja, jaką otrzymujemy przy zakupie sprzętu. Co więcej, jest to bardzo dobra wiertarko wkrętarka z uwagi na funkcję udaru, która dostarcza nawet do 22500 udarów na minutę. Jeszcze inną zaletą urządzenia jest waga – bez baterii wynosi ona niecały kilogram, co jest nadzwyczaj niskim ciężarem w porównaniu do konkurencji.

Nie jest to jednak opcja bez wad. Chociażby sam moment obrotowy nie jest najwyższy, bo wynosi tylko 14 Nm przy wkręcaniu miękkim i 30 Nm przy wkręcaniu twardym. Co więcej, maksymalna średnica wiercenia w drewnie to tylko 20 mm, a w stali 10 mm. W murze jest jeszcze mniej, bo 8 mm. Jest to jednak opcja ciekawa z uwagi na wysoką maksymalną prędkość obrotową na drugim biegu – 1500 RPM. 

 • 3 lata gwarancji;

 • Bardzo trwałe wykonanie;

 • Funkcja udaru;

 • Wysoka prędkość obrotowa.

 • Przeciętny moment obrotowy;

 • Niskie parametry robocze. 

Artykuł powiązany: https://majsterkujsam.pl/ranking-wiertarko-wkretarka-do-300-zl/

Artykuły

Dalej nie wiesz która z dostępnych opcji będzie najlepsza? Czas zapoznać się z poniższymi wskazówkami, które przygotowaliśmy w poradniku zakupowym 2024!

Choć każda z przedstawionych powyżej wiertarko wkrętarek jest w stanie dostarczyć nam ogromną liczbę atrakcyjnych rozwiązań i funkcjonalności, to niestety żadna z propozycji nie jest pozbawiona wad. Niektóre są mniejsze, inne większe. Jednakże, co jeśli nie jesteśmy w stanie pójść na kompromis i wybrać żadnej z przedstawionych w powyższym zestawieniu produktów? Tak naprawdę to nic straconego! 

Poza opcjami przedstawionymi powyżej istnieje wiele innych produktów i każdy z nich, pod warunkiem, że spełnia niżej wymienione kryteria, będzie rozwiązaniem wystarczająco dobrym, aby poradzić sobie z większością przez nas ustalonych projektów czy też pojedynczych zadań. Co jednak powinniśmy uwzględnić w poszukiwaniach poza napięciem urządzenia?

Równie kluczowa kwestia to, między innymi, moment obrotowy sprzętu czy też parametry robocze w postaci maksymalnej średnicy wiercenia. Nie mniej istotną rolę odgrywa prędkość obrotowa. Także pojemność akumulatorów i kompatybilność czy też elementy wyposażenia dodatkowego mogą okazać się równie kluczowe. Rzecz jasna pamiętajmy także o tym, że opinie wiertarko wkrętarki okażą się bardzo przydatne w wielu sytuacjach. A więcej interesujących informacji udzieli nam poniższy artykuł:

http://www.lubnar.pl/na-co-zwrocic-uwage-przy-wyborze-wkretarki/

ranking wiertarko wkrętarka do 500 zł

Wiesz może jaki tani strug elektryczny wybrać? Jeśli nie to sprawdź nasz ranking.

Przede wszystkim sprawdź napięcie

Jednym z kluczowych elementów wyboru urządzenia idealnego jest napięcie. To nic innego jak wartość wpływająca na ostateczną moc, a więc i możliwości danego modelu. Wiertarko wkrętarki oferujące nam napięcie powyżej 18 V są nadzwyczaj mocne i przystosowane do większości zadań o większej intensywności. I choć mogą one mieć znacznie większe zużycie energii, to odpowiednia konstrukcja jest w stanie dostarczyć nam świetne możliwości pracy.

Rzecz jasna pamiętajmy też, że im napięcie wybranego modelu jest większe, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że urządzenie ulegnie uszkodzeniu przez przegrzanie. A w bardziej wysilonych jednostkach, które non stop pracują na maksymalnych obrotach i przy maksymalnym wysiłku, taka sytuacja jest wielce prawdopodobna.

RYOBI R18DD2-220S WIERTARKO-WKRĘTARKA 18V 2x2Ah
wiertarko wkrętarka do 500 zł

Wiertarko-wkrętarka udarowa GSB 120-LI Bosch + Ako
wiertarko wkrętarka opinie

Dalej, przyjrzyj się propozycji o trwałej konstrukcji

Kolejną kluczową kwestią podczas szukania opcji idealnej jest konstrukcja. Jak dobrze wiemy, im lepsze wykonanie, tym większe prawdopodobieństwo, że produkt poradzi sobie z upływem czasu i nawet po latach użytkowania dalej będzie sprawnie wiercił kolejne otwory czy wkręcał najróżniejsze bity i śruby. 

Najlepszym sposobem na określenie jakości sprzętu jest zweryfikowanie renomy producenta, a także uwzględnienie opinii wiertarko wkrętarki. Popularność sprzętu może znacząco pomóc z uwagi na to, że wielu kupujących bardzo często oznacza wiele wypowiedzi dotyczących wykonania i sprawności działania. To najlepsze wyjście, aby zweryfikować informacje podawane przez producenta.

Oprócz tego, warto też przyjrzeć się gwarancji. Okres ochronny jednoznacznie wskazuje czy mamy do czynienia z propozycją oferującą nam wysoką jakość i trwałość czy też nie. Standardowo okres gwarancyjny wynosi 24 miesiące. Aczkolwiek istnieje możliwość znalezienia opcji oferującej nam gwarancję nawet i 36 miesięcy lub dłużej.

Funkcjonalność i elementy dodatkowe

To jednak nie wszystko, jeśli chodzi o wybór odpowiedniej wiertarko wkrętarki. Otóż równie ważną kwestią jest przyjrzenie się funkcjom dodatkowym. To one, obok wagi i rozmiaru, odgrywają najważniejszą rolę w znalezieniu opcji najbardziej komfortowej. Dlatego warto sprawdzić czy produkt wyposażony został w specjalne oświetlenie LED włączające się za każdym razem, kiedy wciśniemy spust.

Oprócz tego, kluczową też rolę odegra regulacja obrotów. Ta powinna przebiegać płynnie lub też być na tyle rozbudowana, aby bez najmniejszych problemów pozwolić każdemu użytkownikowi na znalezienie opcji idealnej. A to oznacza, rzecz jasna, że należy sprawdzić dostępne prędkości obrotowe – na pierwszym i drugim biegu. 

NAC WIERTARKO-WKRĘTARKA akumulatorowa 20V +2 x 2Ah
dobra wiertarko wkrętarka

Oprócz tego, warto też poświęcić nieco uwagi na baterię. Akumulatorowe wiertarko-wkrętarki charakteryzują się bateriami o pojemności od 1 Ah do nawet i 5 Ah. Rzecz jasna te największe nie są polecane z uwagi na ich wielkość i ciężar. Najmniejsze natomiast nie są w stanie zapewnić długiej pracy na ładowaniu. Dlatego kompromis w postaci baterii 2Ah czy też 3 Ah będzie najlepszym rozwiązaniem.

Ranking wiertarko-wkrętarka do 500 zł – podsumowanie rankingu 2024

NAC WIERTARKO-WKRĘTARKA akumulatorowa 20V +2 x 2Ah to dzisiejszy zwycięzca rankingu i prawdopodobnie jedna z najciekawszych ofert obecnie dostępnych w Internecie. Świetne parametry, bardzo trwała konstrukcja, a także szereg funkcjonalności i udogodnień w połączeniu z nadzwyczaj bogatym wyposażeniem dodatkowym sprawia, że model od New American Concept to jedna z najlepszych propozycji obecnie dostępnych na rynku w budżecie do 500 złotych.

Rzecz jasna są też opcje mocniejsze albo i oferujące dłuższy okres ochronny. Oznacza to, że możemy do woli wybierać spośród ciekawych opcji dostępnych obecnie w rankingu czy też poza nim. Warto jednak pamiętać, że przed wybraniem sprzętu należy uwzględnić szereg parametrów i danych technicznych. Bo dopiero dokładne zapoznanie się ze specyfikacją pomoże nam w znalezieniu opcji najlepszej.

Zobacz również: https://majsterkujsam.pl/gwozdziarka-opinie-ranking/

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jaką wiertarko wkrętarkę do 500 zł kupić
Average rating:  
 0 reviews