Najlepsza kosiarka elektryczna w 2024 roku – Nasze Opinie oraz Ranking

by

Kosiarki elektryczne ranking ofert na rok 2024 – wybierz ofertę najciekawszą i ciesz się ze sprawdzonego rozwiązania!

Podczas prac ogrodniczych najważniejszymi kwestiami z pewnością jest wydajność sprzętu i skuteczność pracy. Nie możemy też zapomnieć o tym, że właściwie dostosowane urządzenia charakteryzować się muszą odpowiednimi parametrami roboczymi. A to wszystko sprawia, że zakup idealnego urządzenia koszącego wymaga wiedzy i doświadczenia. A co jeśli dodatkowo pragniemy zadbać o ekologię? W takiej sytuacji rozwiązaniem idealnym wydają się tanie kosy spalinowe, kosiarki spalinowe lub kosiarki elektryczne.

Jak jednak wspomnieliśmy, wybór samego urządzenia jest już wymagający z uwagi na fakt, że musimy zadbać o ogromną liczbę parametrów czy aspektów. Co więcej, istotne jest też uwzględnienie kwestii związanych z zasilaniem z uwagi na to, że kosiarki elektryczne potrzebują stałego dostępu do prądu. A to oznacza dodatkowe kwestie techniczne, które będą istotne w przypadku kosiarek elektrycznych z silnikiem indukcyjnym, a które w przypadku wariantów spalinowych nie odbywałyby większego znaczenia. Tutaj znajdziesz ranking kosiarek spalinowych: https://majsterkujsam.pl/kosiarki-spalinowe-opinie-ranking/.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      
KOSIARKA ELEKTRYCZNA RIWALL 3310i SILNIK INDUKCJA 1

RIWALL 3310i

9.9

Tania

Allegro Logo
MOCNA POLSKA KOSIARKA ELEKTRYCZNA DO TRAWY 2000W 1

Kanwood 2000W

9.8

Tania

Allegro Logo
 
empik logo
MOCNA Kosiarka elektryczna NAC LE18 40 PB S 1800W 1

NAC LE18-40-PB-S

9.7

Średnia

Allegro Logo
 
empik logo
M MOCNA KOSIARKA ELEKTRYCZNA 2200W NOZ 32 CM LEKKA 1

MAGNUM 2200W

9.6

Tania

Allegro Logo
KOSIARKA ELEKTRYCZNA 32cm 1200W ROTAK ARM 32 BOSCH 1

BOSCH ROTAK ARM32

9.5

Droga

Allegro Logo
 
empik logo
KOSIARKA ELEKTRYCZNA MAKITA ELM3320 1200W 33CM 1

MAKITA ELM3320

9.4

Droga

Allegro Logo
 
empik logo
KOSIARKA ELEKTRYCZNA RYOBI RLM13E33S 1300W 1

RYOBI RLM13E33S

9.3

Średnia

Allegro Logo
 
empik logo

Aby więc zagwarantować wszystkim dostęp do najlepszych produktów na rynku w 2024 roku, postanowiliśmy dziś stworzyć poradnik zakupowy, a także omówić najciekawsze produkty dostępne na rynku i przedstawić analizę porównawczą z innymi modelami. Znalazła się tutaj zarówno kosiarka elektryczna Makita, a więc oferta od japońskiego, renomowanego producenta, jak i opcja z Polski czy Niemiec. Eksperci uwzględnia najistotniejsze kwestie przy poszukiwaniu idealnego sprzętu, mianowicie parametry robocze, funkcjonalność kosiarki do trawy elektrycznej, a także niezawodność pracy, jakość wykonania i wyposażenie akcesoryjne. 

KOSIARKA ELEKTRYCZNA RIWALL 3310i SILNIK INDUKCJA

dobra kosiarka elektryczna

Kosiarka marki Riwall, model 3310i to zdecydowany zwycięzca rankingu. Produkt ma najwyższą jakość i niezwykle atrakcyjną cenę. Kosiarkę wyposażono w niezawodny silnik indukcyjny o mocy 2000 Watów. Urządzenie jest zasilane za pomocą kabla sieciowego prądem o napięciu 230 Voltów. 

Produkt waży 9 kilogramów i posiada wygodne koła – tylne o średnicy 160 milimetrów i przednie o średnicy 130 milimetrów – które gwarantują wygodne operowanie sprzętem i umożliwiają dokonywanie precyzyjnych cięć.

Model jest zalecany do powierzchni nie większych niż 400 metrów kwadratowych. Pojemny, 28-litrowy kosz na trawę pozwala na długie koszenie na jednym cyklu. Szerokość robocza kosiarki to 33 centymetry, a wysokość koszenia można regulować w trzystopniowej skali na 30, 45 i 60 milimetrów.

Żółtą obudowę wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego charakteryzującego się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zadrapania, uderzenia itp. Obudowa jest też szczelna i zapobiega przedostawaniu się pyłu i piachu do wewnątrz. Koła powstały ze wzmocnionego tworzywa o pofałdowanej powierzchni, dzięki czemu zapewniają one optymalną przyczepność.

ok
 • Atrakcyjna cena;

 • Dobre, mocne koła;

 • Wysoka moc silnika.

nook
 • Mały kosz.

MOCNA POLSKA KOSIARKA ELEKTRYCZNA DO TRAWY 2000W 

kosiarki elektryczne ranking

Kosiarka polskiej marki Kanwod to kolejny produkt wysokiej jakości, który sprawdzi się do koszenia trawy w ogrodzie lub na działce. Model Harvey 3200 wyposażono w nowoczesny silnik elektryczny o mocy 2000 Watów oraz 30-litrowy kosz na trawę. Urządzenie waży 8,5 kilograma i jest przeznaczone do powierzchni 1200 metrów kwadratowych. Maszyna cechuje się szerokością koszenia wynoszącą 32 centymetry i ma możliwość trzystopniowej regulacji wysokości koszenia: 20, 38 i 56 milimetrów.

Kosiarkę wyróżnia niski, ekonomiczny pobór prądu; urządzenie pobiera 1200 Watów przy zasilaniu 230 Voltów. W trakcie pracy produkt generuje hałas na poziomie 96 decybeli. Kosiarka jest ergonomiczna – wyposażono ją w wyprofilowany uchwyt z możliwością regulacji kąta nachylenia. Dzięki temu każdy użytkownik, bez względu na wzrost może ustawić uchwyt w taki sposób, aby nie nadwyrężać ramion i pleców.

Urządzenie posiada kilka nowoczesnych systemów, które wpływają pozytywnie na komfort pracy. Między innymi jest to wskaźnik napełnienia kosza, lekki start oraz system edge cutting; ten ostatni to program specjalnego cięcia, tak żeby trawa była idealnie równa na każdej powierzchni, nawet tej trudno dostępnej.

ok
 • Stosunkowo cicha praca;

 • Dobra do średnich i dużych powierzchni;

 • Ekonomiczna.

nook
 • Przed użyciem należy naostrzyć nóż.

MOCNA Kosiarka elektryczna NAC LE18-40-PB-S 1800W

elektryczna kosiarka do trawy opinie

Marka NAC od lat specjalizuje się w tworzeniu narzędzi ogrodowych i w jej ofercie nie mogło zabraknąć profesjonalnej kosiarki elektrycznej. W zestawie, oprócz kosiarki, znajduje się nóż tnący, kosz na trawę, akcesoria montażowe oraz obszerna instrukcja obsługi w języku polskim. Kabel sieciowy jest na stałe przytwierdzony do urządzenia.

Kosiarka waży 10,5 kilograma i posiada wysokiej jakości, niezwykle mocną obudowę w kolorze białym. Powstała ona z tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia mechaniczne, zmiany temperatur oraz światło UV. Model kosi z szerokością 40 centymetrów, czyli stosunkowo dużą i ma pięć stopni regulacji wysokości koszenia – 25, 38, 51, 65 i 75 milimetrów.

Kosz z wytrzymałej siatki mieści 30 litrów skoszonej trawy jednocześnie. Moc silnika elektrycznego wynosi 1800 Watów. Kosiarka posiada wyprofilowany uchwyt o optymalnej grubości; dzięki temu rura dobrze leży w dłoniach, a to gwarantuje przyjemną pracę. Urządzenie ma cztery koła ze specjalną powierzchnią zapewniającą dobrą przyczepność. Przednie koła są standardowo mniejsze od tylnych i umożliwiają one precyzyjną obsługę urządzenia.

ok
 • Bardzo mocna obudowa;

 • Pięć stopni regulacji wysokości koszenia;

 • Dobry silnik.

nook
 • Urządzenie jest ciężkie.

MAGNUM MOCNA KOSIARKA ELEKTRYCZNA 2200W NÓŻ 32 CM LEKKA

kosiarka elektryczna z napędem ranking

Kosiarka marki Magnum ma dobrą jakość, ładny wygląd i atrakcyjną cenę. Obudowa urządzenia ma matowy, niebieski kolor wzbogacony pomarańczowymi (również matowymi) elementami. Przyrząd waży 8,5 kilograma i posiada cztery koła, wszystkie jednakowej wielkości. Jest to jedyny mankament, ponieważ brak większych kół z tyłu może utrudniać operowanie urządzeniem na nierównym terenie lub luźnej glebie.

Kosiarkę wyposażono w bezawaryjny silnik o wysokiej mocy 2200 Watów i 35-litrowy kosz z tworzywa sztucznego. Model kosi z szerokością 32 centymetrów i ma możliwość ustawienia trzech stopni wysokości koszenia, a dokładnie 25, 45 i 60 milimetrów. Tylny wyrzut pozwala na komfortowe koszenie również bez kosza; jest to dobre rozwiązanie, gdy potrzebne jest np. mulczowanie i odżywianie gleby i trawy.

Model posiada składany uchwyt, co jest przydatne podczas transportu i przechowywania. W rękojeści znajduje się praktyczny uchwyt na kabel, dzięki czemu nie trzeba go zaplątywać lub składać i spinać np. trytką. Sama rękojeść jest niezwykle poręczna i wygodna. Zaprojektowano ją w taki sposób, żeby użytkownik nie obciążał pleców i ramion podczas pracy.

ok
 • Ładne kolory obudowy;

 • Wygodny uchwyt;

 • Wysoka moc silnika.

nook
 • Małe koła.

KOSIARKA ELEKTRYCZNA 32cm 1200W ROTAK ARM 32 BOSCH

kosiarka elektryczna z napędem

Znana marka Bosh cieszy się wysoką renomą wśród klientów. Model z serii ARM 32 to dobry produkt wyposażony w silnik o mocy 1200 Watów oraz kosz na trawę o pojemności 31 litrów. Kosz powstał z tworzywa sztucznego i ma specjalne otwory, dzięki którym nawet wilgotna trawa w nim nie gnije.

Kosiarka waży równo osiem kilogramów, a jej szerokość koszenia wynosi 32 centymetry. Wysokość koszenia natomiast można regulować w systemie osiowym w przedziale od 20 do 60 milimetrów. Produkt wyposażono w nowoczesne grzebienie tnące – dwa boczne i dwa przednie, oraz w nóż tnący z hartowanej i oszlifowanej stali. Obudowa ma charakterystyczny dla marki zielony odcień.

Powstała ona z bardzo mocnego tworzywa odpornego na wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz atmosferyczne. Ponadto jej powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu. Uchwyt można odpiąć do transportu lub przechowywania. Na środku korpusu urządzenia zlokalizowano bardzo wygodny uchwyt, za który można złapać kosiarkę podczas przenoszenia jej. 

Sam uchwyt jest regulowany (można ustawić kąt nachylenia), ale nie posiada specjalnego wyprofilowania. Mimo tego praca przy użyciu tego modelu jest wydajna i komfortowa.

ok
 • Wygodna regulacja wysokości koszenia;

 • Odczepiany uchwyt;

 • Wieloletnia gwarancja;

 • Specjalny uchwyt transportowy.

nook
 • Brak wyprofilowanego uchwytu.
 •  

KOSIARKA ELEKTRYCZNA MAKITA ELM3320 1200W 33CM

kosiarka elektryczna z silnikiem indukcyjnym

Makita to kolejna popularna marka specjalizująca się w tworzeniu narzędzi i przyrządów ogrodowych. Model z serii ELM3320 ma wysoką cenę, ale jest także dobrym produktem, który sprawdzi się do koszenia małych i średnich powierzchni. Kosiarka jest przeznaczona do użytkowania na powierzchniach do 400 metrów kwadratowych i posiada 30-litrowy kosz z siatki powstałej z materiału syntetycznego.

Polipropylenowa obudowa ma ładny, niebieski kolor, jest łatwa w utrzymaniu, i co najważniejsze, niezwykle wytrzymała. Cechuje się ona wysokim stopniem odporności na wszelkie uderzenia i zadrapania oraz skrajne temperatury otoczenia i światło słoneczne. Ponadto obudowa jest bardzo szczelna, dlatego urządzeniu nie zagraża wilgoć, ani pył lub piach.

Kosiarka ma silnik elektryczny o mocy 1200 Watów. Szerokość robocza urządzenia wynosi 33 centymetry, a wysokość koszenia można regulować w zakresie od 20 do 55 milimetrów. Na uwagę zasługuje ergonomiczny, specjalnie profilowany uchwyt z antypoślizgową nakładką, która odprowadza wilgoć. Ponadto uchwyt ma regulowany kąt nachylenia. Wytrzymałe koła, duże z tyłu i małe z przodu, gwarantują łatwe manipulowanie kosiarką. Produkt może kosić trawę w odległości 15 milimetrów od muru lub płotu.

ok
 • Polipropylenowa obudowa;

 • Ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt;

 • Możliwość koszenia przy murach.

nook
 • Wysoka waga urządzenia.
 •  
 •  

KOSIARKA ELEKTRYCZNA RYOBI RLM13E33S 1300W

kosiarka do trawy elektryczna ranking

Ostatnia w rankingu kosiarka pochodzi z marki Ryobi i serii RLM13E33S. Model cechuje się szerokością koszenia równą 33 centymetry i regulacją wysokości koszenia w pięciostopniowej skali w przedziale od 2 do 6 centymetrów. Narzędzie waży 9 kilogramów i posiada kosz na trawę o pojemności 35 litrów stworzony z przewiewnej, wytrzymałej siatki.

Kosiarka jest przeznaczona do stosunkowo małych powierzchni, których wymiar nie przekracza 300 metrów kwadratowych. Moc silnika wynosi 1300 Watów przy napięciu 230 Voltów. Produkt jest zasilany sieciowo za pomocą kabla przytwierdzonego na stałe do urządzenia. Model wyposażono w specjalną funkcję Easy Edge pozwalającą na koszenie trawy przy samej krawędzi muru lub płotu.

Uchwyt ma regulowany kąt nachylenia i antypoślizgową powierzchnię z materiału, który skutecznie odprowadza wilgoć. Przyrząd ma cztery, stosunkowo duże koła zapewniające optymalną przyczepność i możliwość łatwego i precyzyjnego koszenia. Zielona obudowa jest odporna na uderzenia, zarysowania i światło ultrafioletowe. Sprzedawca proponuje dokupić przedłużacz do kabli oraz lep na muchy w zestawie, żeby uzyskać atrakcyjną zniżkę.

ok
 • Wyjątkowo mocne koła;

 • Zapewnia precyzyjne koszenie;

 • Dobra jakość wykonania.

nook
 • Do stosunkowo małych powierzchni. 

 •  
 •  

Szukasz tańszych urządzeń do ścinania trawnika. Sprawdź mocną podkaszarkę akumulatorową.

Artykuły

Kosiarka elektryczna Boscha, a może Makity? Jeśli dalej nie wiesz co wybrać, to zapoznaj się z poniższymi wskazówkami!

Przedstawiona wyżej propozycja aż siedmiu różniących się od siebie kosiarek do trawy elektrycznych potwierdza, że ostatecznie to od nas zależy czy wolimy opcję mocniejszą, ale droższą, oferującą lepsze parametry robocze, ale mniejszy komfort, czy właśnie kompaktowość i budżetowość, która ograniczy wydajność i możliwości wybranego sprzętu koszącego. 

Parametrów jest wiele. Oznacza to więc tyle, że przed podjęciem ostatecznej decyzji istotne jest przeanalizowanie każdego kryterium. Tylko wtedy będziemy mieć gwarancję, że wybrana przez nas oferta jest świetnie dostosowana do naszych oczekiwań. Czemu więc powinniśmy się przyjrzeć nie licząc, oczywiście, samej mocy kosiarki zasilanej prądem? 

Istotne okażą się parametry robocze, a także wydajność pracy sprzętu. Ponadto, każda dobra kosiarka elektryczna charakteryzować się będzie bardzo dobrą kulturą pracy. Nie możemy też zapomnieć o tym, że właściwie wybrane urządzenie będzie charakteryzować się świetnymi właściwościami i funkcjonalnościami, a także ciekawym dodatkowym sprzętem. Więcej informacji na temat kosiarek elektrycznych z napędem czy też bez napędu znajdziemy w poniższym poradniku czy też w tym artykule:

https://czasnawnetrze.pl/pasje/zielony-zakatek/50868-na-co-zwrocic-uwage-przy-zakupie-kosiarki

kosiarka elektryczna 1800w

Pierwszą kluczową kwestią będzie moc

Jeśli zastanawiamy się czy lepsza będzie kosiarka elektryczna Makity czy Boscha, to przede wszystkim musimy zmienić nasze podejście do zakupów. Czasy, kiedy to renoma marki była najważniejsza bezpowrotnie minęły. Idealnym tego przykładem była jakiś czas temu ofensywa smartfonów z Chin, które dziś dominują rynek telefoniczny. Nie inaczej ma się sprawa z kosiarkami elektrycznymi.

Choć rzeczywiście kosiarka elektryczna Bosch charakteryzować się będzie bardzo dobrym wykonaniem i długą gwarancją, tak nie tylko ta kwestia powinna nas zainteresować. Bardzo ważną rolę odgrywa także moc urządzenia, bo wpływa ona na skuteczność cięcia i pozwala oszacować czy intensywna i długa praca nie narazi maszyny na przeciążenie i przegrzanie.

Kosiarka elektryczna 1800w będzie wystarczająca do wydajnej pracy nawet przy średniej powierzchni ogrodu. Rekomendowana minimalna moc wynosi 1300-1400 W. Jeśli chodzi o maksymalne wartości, to rzecz jasna sprzęt o mocy 2200 W może okazać się skuteczniej pracujący. Pamiętajmy natomiast, że moc mocy nierówna, szczególnie jeśli porównujemy sprzęt sprzed kilku lat do modelu, który miał swoją premierę jeszcze w tym roku.

MAGNUM MOCNA KOSIARKA ELEKTRYCZNA 2200W
kosiarka elektryczna z napędem ranking

Kosiarka elektryczna NAC LE18-40-PB-S 1800W
elektryczna kosiarka do trawy opinie

Dalej, należy sprawdzić parametry robocze

Nawet jeśli wybierzemy kosiarkę elektryczną 1800w, 2000w czy nawet i opcję mocniejszą, to musimy dalej pamiętać o kolejnych aspektach decydujących o wydajnej pracy urządzenia, mianowicie parametrach roboczych. Mowa tutaj o szerokości i wysokości cięcia, a także o innych atrybutach bezpośrednio wpływających na możliwości danej kosiarki.

To czy lepiej sprawdzi się opcja o szerokości roboczej 32 cm czy 40 cm zależy przede wszystkim od tego czy mamy w planach pracować nad bardzo małą działką czy może nad trawnikiem o średniej wielkości. Powierzchnia, jak i ilość trudno dostępnych miejsc ma niebagatelny wpływ na ostateczny zakup.

Dotyczy to także możliwości ustawienia wysokości roboczej. Tę wartość można natomiast zmienić pod warunkiem, że wybrany przez nas sprzęt jest wyposażony w taką funkcję. Dlatego zachęcamy do sprawdzenia produktów pod względem ich funkcjonalności, o której opowiemy więcej poniżej.

Ponadto, istotna okaże się też funkcjonalność

Jak już wspomnieliśmy, możliwość regulacji wysokości cięcia będzie niezmiernie przydatna w przypadku każdego użytkownika. Jest to przede wszystkim sposób na ułatwienie pracy i wprowadzenie wielu udogodnień. To właśnie dzięki nim otrzymujemy możliwość poprawienia komfortu koszenia, a to przekłada się na przyjemniejsze doświadczenia i mniejsze zmęczenie.

Rzecz jasna z funkcjonalności najważniejsze będą te opcje, które umożliwiają odpowiednio rozbudowaną regulację wysokości roboczej czy też innych znaczących dla prawidłowego funkcjonowania produktu rozwiązań. Należy też pamiętać o tym, że powinniśmy szukać produktów z jak największą ilością trybów pracy. Dzięki temu oprócz samego koszenia, będzie też możliwość mulczowania czy też rozdrabnianie, dzięki czemu w koszu pomieści się więcej trawy.

KOSIARKA ELEKTRYCZNA DO TRAWY 2000W
kosiarki elektryczne ranking
KOSIARKA ELEKTRYCZNA 32cm 1200W ROTAK ARM 32 BOSCH
kosiarka elektryczna z napędem

Nie możemy zapomnieć o wykonaniu

Jeszcze innym bardzo istotnym dla atrakcyjności kosiarki elektrycznej elementem jest wykonanie. Trwałość może odnosić się do elementów zewnętrznych jak, na przykład, korpus, koła, czy też rączki. W większości przypadków zwracamy jednak uwagę na wykonanie komponentów. Z uwagi na to, że kosiarki elektryczne są mniej problematyczne od tych spalinowych i nie musimy poddawać ich obsłudze elementów eksploatacyjnym, z reguły to urządzenia o bardzo ograniczonej awaryjności.

Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo prosto może dojść do uszkodzenia przez kamień bądź konar drzewa, szczególnie jeśli mamy do czynienia z produktem, gdzie zastosowano bardzo słabej klasy tworzywo sztuczne czy też noże tnące o niesprawdzonej renomie. Dobrym sposobem na weryfikację jakości byłoby sprawdzenie gwarancji i okresu ochrony. Jeśli jest on dłuższy niż standardowe 2 lata, to może wskazywać to na pewność producenta jakości swojego produktu.

Właściwości i parametry dodatkowe

Każda dobra kosiarka elektryczna czy nawet kosiarka automatyczna do małego ogrodu musi charakteryzować się świetnymi dodatkami i cechami szczególnymi, bo to właśnie one mają niebagatelny wpływ na komfort użytkowania sprzętu. Rzecz jasna funkcjonalność będzie zdecydowanie ważniejsza, aczkolwiek przemyślane rozwiązania, które przypadną do gustu niejednemu użytkownikowi, z pewnością poprawią ocenę sprzętu.

Dlatego upewnijmy się, że producenci postanowili doposażyć swój sprzęt we wszelkie akcesoria i elementy wyposażenia, które niekoniecznie są stałym elementem każdego zestawu. Mowa tutaj, na przykład, o koszu do zbierania skoszonej trawy. Ponadto, bardzo istotną rolę odegra konstrukcja uchwytu, a także zastosowanie specjalnych miejsc – czy to na butelkę wody, czy to na klucze lub inne mniej istotne rzeczy.

KOSIARKA ELEKTRYCZNA MAKITA ELM3320 1200W
kosiarka elektryczna z silnikiem indukcyjnym

Kup również tani wertykulator elektryczny lub spalinowy (https://majsterkujsam.pl/wertykulator-spalinowy-opinie-ranking/)- sprawdź nasz wybór.

Kosiarka elektryczna – podsumowanie rankingu 2024

Choć trudno znaleźć idealne kosiarki elektryczne z napędem i mulczowaniem, ranking przygotowany powyżej przedstawił aż siedem ciekawych rozwiązań. Każda propozycja różni się od poprzedniej, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający użytkownicy będą w stanie znaleźć produkt idealny. Eksperci mieli na względzie wiele różnych aspektów, w tym moc sprzętu, parametry robocze, a także wiele innych aspektów.

Jeśli myślisz nad zakupem urządzenia idealnego, to rzeczywiście warto wziąć pod uwagę wszystkie wymienione powyżej aspekty. W przypadku kiedy zakup sprzętu nas przerośnie, warto zawsze kierować się rekomendacjami i, na przykład, wybrać jeden z polecanych dziś produktów. Szczególnie atrakcyjną opcją jest KOSIARKA ELEKTRYCZNA RIWALL 3310i SILNIK INDUKCJA czyli dzisiejszy zwycięzca rankingu. Głównie z uwagi na dużą moc, świetne wykonanie, a także jakościowe dodatki. 

Kosiarka akumulatorowa z akumulatorem i ładowarką czy traktorek kosiarka byłaby równie dobrym wyborem. Sprawdź inne rankingi.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Najlepsza kosiarka elektryczna
Average rating:  
 5 reviews
 by piniuu

Cały dom na prąd to i kosiarka ;D Zamówiłem już riwall, mam nadzieję że okaże się super.

 by REC

Ja sobie zamówie makite. Szeroki zakres regulacji przycinania i wysoka jakość wykonania - ogromne plusy.

 by arnold

Magnum dla mnie jest idealny. jest z nami już kilka lat i super chodzi.

 by saRa

Dwa lata tem myśłam, ze jak zainwestuje w coś drogiego to będzie super. Niestety.... kosiarka nie dziala i nie da się jej naprawić. Teraz zamówie coś tańszego z waszego zestawienia.

 by dosia7

Duży wybór, opisy w sumie zawierają wszystko. Dawno nie widzialam tak dokładnego rankingu ;D