Najlepsza myjka ciśnieniowa do 1000 w 2024 – Nasze Opinie oraz Ranking

by


Jaka myjka ciśnieniowa do 1000 zł okaże się najlepsza? Sprawdź budżetowe propozycje i wybierz najciekawszą w 2024 roku!

Każdy z nas pragnie skutecznie i szybko zmywać mocno zabrudzone powierzchnie. Może to być, na przykład, podjazd przed domem, samochód czy po prostu rower. Choć mamy ogromne możliwości co do mycia pojazdów w przeznaczonych do tego miejscach, to i tak warto jest uwzględnić własne narzędzia, które równie skutecznie pozwolą nam utrzymać porządek i pielęgnować istotne dla nas akcesoria czy sprzęt. 

To właśnie dlatego warto jest podjąć decyzję odnośnie zakupu dobrej myjki ciśnieniowej spalinowej czy akumulatorowej. Niestety, wybór idealnego urządzenia na pierwszy raz nie jest tak prosty, jak mogłoby się wydawać. Większość z nas kieruje się wyłącznie popularnością marek czy opiniami. Choć obie kwestie są w pewnym stopniu ważne, to o wiele istotniejsze będą pozostałe parametry. Aby pomóc w ostatecznym wyborze, stworzyliśmy dzisiejszy ranking myjek ciśnieniowych do 1000 zł.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

RIWALL KOX

9.9

Droga

KARCHER K3

9.8

Tania


 

Lavor

9.7

Tania


 

BLACK DECKER

9.6

Średnia

Ta propozycja przygotowana została specjalnie dla tych osób, które pragną kupić tanio, a przy okazji cieszyć się zadowalającą skutecznością. Jeżeli jednak nasze propozycje nie trafiają do ciebie to zapraszamy do rankingu dobrych myjek ciśnieniowych bez względu na cenę. Wydajność sprzętu ma ogromne znaczenie dla każdego i dlatego powinniśmy zawsze sprawdzać parametry techniczne, cechy dodatkowe, a także właściwości i funkcjonalności tych opcji. Ponadto, każda myjka ciśnieniowa do 1000 zł powinna też charakteryzować się bogatym zestawem akcesoriów jak np. płyn do mycia elewacji.

MYJKA CIŚNIENIOWA L8 280BARew RIWALL KOX INDUKCJA

myjka ciśnieniowa do 1000 zł

Urządzenie marki Riwall jest produktem w bardzo przystępnej cenie (jak poszukujesz czegoś jeszcze tańszego to zapraszam do zestawienia najlepszych myjek ciśnieniowych do 500 złotych). Jest to urządzenie na wodę ciepłą ze specjalną pompą aluminiową, która pozwala dostarczyć wodę w temperaturze aż do 60C. Zasięg strumienia wody również jest imponujący i wynosi od 9 do 12 metrów. Dzięki wspomnianej pompie możemy pracować przy użyciu narzędzia aż do 60 minut. 

Warto również dodać, że pompa myjki ciśnieniowej ma specjalną funkcję ssąco-tłoczącą. Jest to niezwykle przydatna opcja, ponieważ myjka może być używana zarówno przy doprowadzaniu wody z wiadra jak i ze zbiornika na deszczówkę. 

Co więcej, jest to produkt z mocnym silnikiem o mocy 2800W oraz z maksymalnym ciśnieniem 280(ew)Bar. Ponadto, producent daje nam w zestawie dyszę rotacyjną oraz zbiornik na detergent. Sama dysza jest regulowana dzięki czemu możemy dostosować ciśnienie do mytej powierzchni.

Narzędzia możemy używać zarówno do prac domowych jak oczyszczania w garażu lub czyszczenia kostki brukowej na podjeździe. Nadaje się również do mycia tarasu, kostki brukowej, samochodu, rowerów oraz elewacji.

 • Atrakcyjna cena

 • Bardzo wysoka moc;

 • Wysokiej jakości dysza rotacyjna i zbiornik na detergent

 • Mało akcesoriów w zestawie

MYJKA CIŚNIENIOWA KARCHER K3 PIANOWNICA NOWY MODEL

jaka myjka ciśnieniowa do 1000 zł

Jeśli nadal nie wiemy jaka myjka ciśnieniowa do 1000 zł będzie ciekawa, to firma Karcher jest bez dwóch zdań marką na skalę światową. Co więcej, jest ona zdecydowanym liderem jeżeli chodzi o technologię czyszczenia. Myjka ciśnieniowa K3 to urządzenie o mocy 1600W oraz o ciśnieniu maksymalnym 120Bar. Zaletą narzędzia jest wydajność powierzchniowa, która sięga 25m2/h. 

Warto również wspomnieć, że kupując produkt otrzymujemy w zestawie nie tylko myjkę, ale także oryginalny pistolet wysokociśnieniowy, lancę Vario Power, węża wysokociśnieniowego o długości 6m oraz dyszę rotacyjną. Co więcej, producent daje nam wbudowany filtr wody. 

Pomimo iż sam zestaw jest bardzo bogaty, decydując się na tą myjkę ciśnieniową otrzymamy w prezencie płyn Karcher do mycia kamienia, gąbkę, profesjonalną pianownicę, a także akcesorium do czyszczenia płaskich powierzchni T-Racer. Specjalna funkcja szybkozłączy Quick Connect pozwala na niemalże natychmiastowe wpięcie węża do pistoletu i urządzenia.

Co więcej, jest to urządzenie niewielkich rozmiarów, co jest bardzo istotnym atutem w przypadku transportu lub przechowywania. Produkt może zostać wykorzystany zarówno do czyszczenia ogrodu, tarasu czy mebli ogrodowych jak i samochodów, rowerów i motorów. 

 • Kompaktowość i niska waga;

 • Bardzo bogaty zestaw;

 • Duża ilość pochlebnych opinii;

 • Wysokiej jakości wykonanie.

 • Stosunkowo niska moc w porównaniu do konkurencji.

Planując zakup myjki ciśnieniowej do 1000zł, rozważ MYJKA CIŚNIENIOWA LVR PLUS 270 ewBAR 2500W 180 BAR

myjka ciśnieniowa do 1000

Myjka ciśnieniowa marki Lavor może pochwalić się mocą 2500W oraz ciśnieniem roboczym 180bar, które jest jednym z najwyższych w tym zakresie cenowym. Głowica samej myjki została wykonana z aluminium. Jest to zdecydowana zaleta, ponieważ materiał ten jest trwały oraz odporny na skrajne temperatury. Warto również dodać, że właściwość ta pozwala nam na dłuższą pracę w użyciem myjki. 

Co więcej, urządzenie zawiera innowacyjny system A.S.S, czyli Automatyczny Total Stop. Funkcja ta zatrzymuje silnik myjki w momencie zwolnienia pistoletu. Zapobiega to przegrzaniu uszczelnień. 

Obudowa produktu została tak wykonana, aby wszystkie urządzenia dołączone do zestawu miały swoje stałe miejsce. Dlatego też mamy szereg uchwytów, między innymi na pistolet i patio oraz lancę pianową, a także sloty na dysze ciśnieniowe

Decydując się na zakup produktu otrzymamy węża o długości 8m, dyszę turbo i dyszę zasadniczą, szczotkę do felg, szczotkę do tarasów a także filtr wstępny. Co więcej, dostaniemy również węża do kanalizacji w gratisie. 

 • Wysoka moc urządzenia;

 • Innowacyjny system A.S.S.;

 • Bogaty zestaw.

 • Niska kultura pracy.

Alternatywą dla poprzedników jest MYJKA CIŚNIENIOWA BLACK DECKER 2 POMPY ALU 200BAR

ranking myjek ciśnieniowych do 1000 zł

Black & Decker to bardzo znana amerykańska firma produkująca sprzęt AGD oraz elektronarzędzia. Myjka ciśnieniowa tej właśnie marki to urządzenie o mocy 2500W i ciśnieniu maksymalnym 200Bar. Model ten posiada pompę ssąco – tłoczącą o wydajności aż do 810l/h. Warto dodać, że wspomniana pompa działa dwukierunkowo. Oznacza to, że pobiera ona wodę także z zewnętrznego zbiornika wody.

Pompy wykonane zostały z aluminium. Jest to zaletą, ponieważ jest to bardzo trwały materiał, który bardzo wolno się nagrzewa w porównaniu do alternatyw, co przedłuża naszą pracę. Myjka pozwala także na regulację ciśnienia. Jest to możliwe dzięki szybkiej zmianie dysz dołączonych do zestawu. 

Co więcej, produkt posiada funkcję DTS, czyli Dual Tech System. Oznacza to, że możemy wybrać jeden z dwóch dostępnych programów. Jednym z nich jest Single Power Unit zapewniający standardowe mycie, natomiast drugi to Double Power Unit ze zwiększoną wydajnością mycia nawet o 50%.

Producent oferuje nam bardzo bogaty zestaw. Użytkownicy dostaną do swojej dyspozycji nie tylko myjkę ciśnieniową, ale także pistolet, pompy, dysze, zwijacz na wąż ciśnieniowy, a także koła transportowe, które zdadzą egzamin na każdej powierzchni. Niestety cena jest dość wysoka ale gdy uważasz że jest ona w twoim zasięgu to sprawdź też inne propozycję w rankingu profesjonalnych myjek ciśnieniowych do 2000 złotych.

 • Wysoka moc urządzenia;

 • System DTS;

 • Bardzo bogaty zestaw.

 • Cena przekraczająca budżet.

Artykuły

Jaka będzie najlepsza myjka ciśnieniowa do 1000 zł? Sprawdź dzisiejszy poradnik zakupowy  2024

Powyższy ranking myjek ciśnieniowych do 1000 zł uwzględnił aż cztery ciekawe propozycje i każda z nich na pewno znajdzie swoich sympatyków. Pojawiły się tam bardzo bogate zestawy, wysokie moce, a także funkcjonalności, które trudno znaleźć nawet w nieco droższych produktach. A to wszystko w stosunkowo niskim progu cenowym, jeśli chodzi o tego typu urządzenia.

Oczywiście nie każdy może być zadowolony z powyższych produktów, a z uwagi na nasze różne oczekiwania, możemy nawet uznać przedmioty za mało atrakcyjne. W takiej sytuacji najlepiej jest wykorzystać swoją własną wiedzę i na własną rękę znaleźć ten idealny produkt o zachwycającej mocy i świetnych atrybutach pozostałych.

Należy jednak zapoznać się z kompletnym poradnikiem, bo tylko wtedy będziemy mieć pewność, że wybrany produkt nie zawiedzie nas w żadnej sytuacji. Sprawdźmy zatem przede wszystkim moc urządzenia i jego ciśnienie robocze. Ponadto, uwzględnijmy również wydajność i wydatek wody. Komfort i użytkowość sprzętu odegra tak samo ważną rolę. Więcej informacji znajdziemy także w poniższym poradniku:

https://www.ekspertbudowlany.pl/artykul/technika-w-ogrodzie/178757,na-co-zwracac-uwage-przy-wyborze-myjki-cisnieniowej

myjka ciśnieniowa ranking

Wybierz jedną z myjek ciśnieniowych dostępnych w Lidlu.

Przede wszystkim istotna jest moc i ciśnienie

Nieważne jakie urządzenie elektryczne wybierzemy, jego moc będzie zawsze odgrywała kluczową rolę. Im większa moc, tym większe prawdopodobieństwo, że pozostałe parametry będą również ponadprzeciętne, a to oczywiście oznacza bezproblemowe i wysoce wydajne działanie.

Za dużą mocą bardzo często idzie też wysokie ciśnienie robocze, które wskazuje z jaką siłą strumień wody jest wypuszczany z lancy myjki. Im ta siła jest wyższa, tym oczywiście większa moc czyszcząca urządzenia. W przypadku konkretnych wartości w produktach niskobudżetowych, mówi się, że moc na poziomie 2000 W i ciśnieniu roboczym wynoszącym minimum 120-130 Bar otrzymamy wystarczająco skuteczną opcję.

MYJKA CIŚNIENIOWA LVR PLUS 270 ewBAR 2500W 180 BAR
myjka ciśnieniowa do 1000

MYJKA CIŚNIENIOWA BLACK DECKER 2 POMPY ALU 200BAR
ranking myjek ciśnieniowych do 1000 zł

Oprócz tego, uwzględnijmy pozostałe parametry użytkowe

Nie możemy też zapomnieć o pozostałych elementach znacznie usprawniających korzystanie ze sprzętu. Chodzi tutaj o zastosowaną technologię, która chwilowo może podnieść maksymalne ciśnienie dzięki opcjom Boost do nawet i 250 lub 300 Bar czy też wielu innych aspektach.

Nie bez znaczenia będzie klasa bezpieczeństwa, która wskazać może wodoszczelność lub nawet i wodoodporność urządzenia czy też poziom mocy akustycznej, który po prostu wskazuje nam jaka jest kultura pracy sprzętu. Jeśli mowa o ekonomii, to warto też przyjrzeć się przepływowi wody na godzinę, który podawany jest w litrach. Pozwoli nam to mniej więcej określić zużycie. Innym kluczowym parametrem, który często znajduje się w specyfikacji, jest maksymalna temperatura wlotowa wody, która wskazuje czy produkt możemy uzupełnić ciepłą czy tylko zimną wodą.

Funkcjonalność i komfort

Niemniej istotnym aspektem podczas kupowania tej idealnej myjki ciśnieniowej do 1000 zł jest oczywiście kwestia komfortu. Na to wpływa przede wszystkim waga samego urządzenia i akcesoriów, ale też wykorzystanie zaawansowanych systemów i techniki. Tylko po to, aby jak najbardziej uprzyjemnić korzystanie z urządzenia. 

Sprzęt nieprzekraczający 15 kg w przypadku samego urządzenia lub 20 kg w przypadku kompletnego osprzętu uznawany jest za stosunkowo lekki, choć bez najmniejszych problemów znajdziemy na rynku jeszcze lżejsze i bardziej kompaktowe modele, które nie przekraczają nawet i 10 kg. 

Ponadto warto upewnić się, że koła zamontowane na myjce są duże, bo ułatwi to transport sprzętu z jednego miejsca na drugie. Innym kluczowym aspektem jest zastosowanie specjalnych systemów, w tym Twin nozzle, jak i skorzystanie z funkcji Auto-stop.

MYJKA CIŚNIENIOWA KARCHER K3 PIANOWNICA NOWY MODEL
jaka myjka ciśnieniowa do 1000 zł

Tania myjka ciśnieniowa – podsumowanie rankingu 2024

Spośród budżetowych myjek ciśnieniowych akumulatorowych nie tak łatwo jest wskazać te, które wyróżniają się na tle konkurencji świetnym wykonaniem. Jest to jednak możliwe, szczególnie kiedy zapoznamy się z poradnikiem zakupowym i wczytamy się we wszystkie niezbędne informacje. Nie powinno to więc nikogo dziwić, że wykorzystując zebrane informacje w dzisiejszym poradniku, możemy określić najciekawszą ofertę z dostępnego katalogu.

Zwycięzcą rankingu jest bez wątpienia MYJKA CIŚNIENIOWA L8 280BARew RIWALL KOX INDUKCJA, która oprócz niesamowicie wysokiej mocy i ciśnienia roboczego, oferuje też szereg innych usprawnień i udogodnień. A dodatkowo jest to opcja od dobrej i renomowanej marki, co potwierdza wykonanie i trwałość. 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Najlepsza myjka ciśnieniowa do 1000
Average rating:  
 5 reviews
 by tysiaaa

Ale obszerny artykuł. Jak jako zupłenie zielona w temacie, dużo się dowiedziałam. Myślę, że jak na pierwszy zakup myjki wezmę coś z niższej półki cenowej, ale widzę, że parametrowo będą ok.

 by piotr kolo

Spoko, że pokazaliście też sprzęt wykraczający poza tysiaka, aczkolwiek w jego miejsce mogliście dać coś co jednak mieści się w 1000 zł. Ja Balck Decker miałem i narzekać nie mogę.

 by krÓlll.89

Na filmiku widać, że Riwall ma moc, dobrze czyści i jest łatwy w obsłudze. Karcher jakoś do mnie nie przemawia, ale to moja opinia.

 by wioletta P.

Wybrałam Lavor ze względu na cenę i kompaktowy kształt, idealnie zmieści mi się w garażu.

 by BŁACCH

Na potrzeby domowe myjka do 1000 zł jest ok. Moim zdaniem wszystkie z zestawienia mają dobre parametry i dobre ceny.