Ranking jacuzzi dmuchanych ogrodowych 2024 – wraz z Opiniami

by

Ranking dmuchanych jacuzzi ogrodowych – dowiedz się jakie jacuzzi dmuchane wybrać w 2024 i czym kierować się podczas poszukiwań! 

Prywatne własne dmuchane spa to idealny moment na to, aby po długim czasie udać się na masaż i cieszyć z przyjemnego czasu spędzonego razem z najbliższymi w wodzie. Nie jest to wanna, która wymaga ciągłego uzupełniania ciepłej wody i dodatkowo nie jest w żadnym razie wygodna. Specjalne pompy pozwalają korzystać z jacuzzi przez długi czas, a temperatura wody jest ustawiona w idealny sposób, bo do naszej dyspozycji jest panel sterowania. A to przecież oznacza relaks i odpoczynek, jaki znaleźć moglibyśmy tylko w przypadku profesjonalnych kurortów czy salonów spa.

Dmuchane jacuzzi ogrodowe ma wiele innych zalet. Chociażby ogrzewanie można łatwo dostosować, bo do jego sterowania używamy panelu. Poza tym, istnieje też coś takiego jak funkcja automatycznego podgrzewania, która współpracuje z termostatem i zawsze dba, aby nasze jacuzzi spa oferowało jak najlepsze parametry. Dlatego jeśli nie planujemy nurkować i zastanawiamy się jaki basen ogrodowy wybrać, to ciekawą alternatywą wartą uwzględnienia będzie jacuzzi dmuchane, gdyż nie będziemy musieli martwić się też o przeglądanie innych zestawień jak, chociażby, rankingu pomp ciepła do basenu.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

Bestway 60005

9.9

Tania

Intex 28476

9.8

Droga


MSpa BERGEN

9.7

Tania


Bestway 60025

9.6

Droga

Uniprodo 10250468

9.5

Średnia

Aby jednak znaleźć idealny produkt i nie martwić się o inne kwestie, należy przede wszystkim określić nasze wymagania i oczekiwania. Dodatkowo powinniśmy też upewnić się, że wybierzemy rozwiązanie idealnie skrojone do naszych potrzeb. A to oznacza, że przede wszystkim powinniśmy określić czego oczekujemy od jacuzzi, a także jak wiele osób będzie z niego korzystać. Gdy już się tym zajmiemy, przyjdzie czas na sprawdzenie parametrów użytkowych, w tym litrażu, funkcji, atrakcyjności ze względu na inne atuty czy też akcesoria dostępne w zestawie.

Bestway 60005 669 l, czyli najlepsze jacuzzi dmuchane i basen ogrodowy w jednym z kilku powodów

jacuzzi dmuchane caloroczne

Tak jak w przypadku każdego innego rankingu, tak i tutaj musiała pojawić się opcja numer jeden. Nie chodzi tu bynajmniej o doskonałość produktu czy też gwarancję, że przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi. Nie ma czegoś takiego jak przedmiot idealny, lecz do ideału najbliżej opcji przygotowanej przez firmę Bestway. Szczególnie, jeśli nie zależy nam na ogromnym produkcie dla 6 lub więcej osób.

Model o oznaczeniu 60005 przygotowany został z 3 warstwowego materiału TriTech, który gwarantuje bardzo wysoką wytrzymałość. Sama maksymalna temperatura, jaką to SPA w postaci jacuzzi jest w stanie utrzymać, to 40 stopni Celsjusza. Oczywiście miejmy na uwadze fakt, że jest to przeciętny wynik, lecz nieprzeciętna jest szybkość nagrzewania – ta wynosi 2 stopnie Celsjusza na godzinę. 

Sprzęt wyposażony jest w 120 dysz, a wydajność pompy wynosi aż 1325 litrów na godzinę. Dla niewielkiego basenu dla 4 osób o pojemności 670 litrów to wystarczająco, aby sprawnie zadbać o bezpieczeństwo. Z uwagi na swoje niewielkie wymiary, produkt jest też dosyć tani, co w przypadku renomowanego producenta jest bez wątpienia dobrą wiadomością. 

 • Wysoka moc grzewcza;

 • Cicha praca urządzenia;

 • Ochrona przed zamarzaniem systemu;

 • Długi okres gwarancyjny.

 • Bardzo mały rozmiar;

 • Wyłącznie dla 4 osób.

Nieco większe dmuchane jacuzzi ogrodowe przedstawia firma Intex, a dokładnie chodzi o model Intex 28476 795 l

dmuchane jacuzzi ogrodowe

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem będzie model od firmy Intex. Tutaj także mamy do czynienia z rozwiązaniem dosyć małym, bo dla 4 osób. Niemniej jednak pojemność na poziomie 795 litrów sprawia, że rozwiązanie to idealnie radzi sobie z osobami nieco większymi, które nie potrzebują produktu dla aż 6, 7 czy nawet i 8 osób. Wprost przeciwnie – 4-osobowa opcja o większej pojemności będzie znacznie mniej ciasna, a to przełoży się na większy komfort.

W związku z większą pojemnością producent musiał zastosować sprawniejsze komponenty. W ten sposób na wyposażeniu znalazła się pompa filtrująca o wydajności 1741 litrów na godzinę, a więc znacznie lepszy wariant niż u konkurencji. Co więcej, to dmuchane jacuzzi ogrodowe Intex oferuje też lepszą grzałkę, dzięki czemu wzrost temperatury wynosi od 1,5 do nawet i 2,5 stopnia Celsjusza na godzinę. 

MAmy tutaj, rzecz jasna, 120 dysz powietrznych, a więc tyle samo co u zwycięzcy rankingu. Niemniej jednak dodatkowe funkcje w postaci zmiękczacza wody, efektywnego masażera czy też sprawnego działania sprawia, że to opcja warta uwzględnienia. Szczególnie, jeśli cenimy sobie wytrzymałość, a ta dzięki nowoczesnej technologii Fiber-Tech jest na najwyższym poziomie. Ciekawym dodatkiem jest też pokrywa, dzięki czemu zabezpiecza jacuzzi przed utratą ciepła, a także chroni dzieci. 

 • Bardzo wysoka jakość wykonania;

 • Sporo przestrzeni jak na 4-osobowe jacuzzi;

 • Wysoka sprawność pompy filtrującej i grzałki;

 • Pokrywa i parę innych akcesoriów w cenie.

 • Dosyć wysoka cena jak na 4-osobowe jacuzzi;
 • Tylko 120 dysz jak w przypadku mniejszych, bardziej kompaktowych opcji.
 •  

Rzecz jasna ranking dmuchanych jacuzzi to nie tylko opcje kompaktowe, ale też te znacznie większe dla 6 osób, czyli MSpa BERGEN 1120 l

jacuzzi dmuchane ranking

Model przygotowany przez firmę MSpa przystosowany jest dla 6 osób, co będzie zdecydowanie ważną rzeczą podczas wybierania produktu idealnego. Sprzęt charakteryzuje się bardzo ciekawymi funkcjami dodatkowymi i atrybutami, których nie sposób znaleźć u konkurencji. Dodatkowo urządzenie jest znacznie bardziej pojemne, gwarantuje nam dużo miejsca do komfortowego pomieszczenia 6 osób. Oczywiście zalety te wiążą się z dużą ceną.

Sprzęt oferuje nam pojemność na poziomie 930 litrów, a więc znacznie więcej niż pozostałe konkurencyjne opcje. Z uwagi na to, że zastosowano tutaj większą pojemność i więcej miejsc, producent przygotował także więcej dysz powietrznych – jest ich 138, co jest wynikiem akceptowalnym dla 6-osobowych jacuzzi. Natomiast warto też zauważyć, że nagrzewnica i system filtrujące są nieco lepsze niż u poprzedników. Mamy tutaj urządzenie nagrzewające o mocy 2200 W, które jest w stanie dostarczyć nam wystarczająco dużo ciepła do podgrzewania basenu w szybkości wynoszącej od 1,5 do 2 stopni Celsjusza. A to ważne w przypadku zwiększającej się pojemności. Możesz też sprawdzić jakie są domowe sposoby na podgrzanie wody w basenie.

Ponadto, opcja ma wbudowany generator ozonu, a także pompę filtrującą dbającą o wysoką czystość wody. Przepustowość pompy filtrującej nie jest, co prawda, najlepsza, bo wynosi 1800 litrów na godzinę, a więc są to wartości podobne do 4-osobowych jacuzzi. Niemniej jednak daje to wystarczająco dużo, aby sprawnie eliminować zabrudzenia w tym modelu. Niezwykle ciekawym dodatkiem jest tutaj możliwość ustawienia jednego z 6 dostępnych kolorów. Oprócz tego, opcja ma wiele innych funkcjonalności, dzięki czemu jest to opcja warta rozważenia.

 • Wysoka sprawność nagrzewnicy;

 • Bardzo wiele funkcji poprawiających komfort i przyjemność z użytkowania;

 • Zdalne sterowanie pilotem niemal wszystkimi opcjami;

 • Bogaty zestaw elementów obligatoryjnych i akcesoryjnych.

 • Bardzo wysoka cena;

 • Przeciętna wydajność pompy filtrującej.

Kolejny basen z hydromasażem i innymi funkcjami, którego nie musimy dmuchać ręcznie tylko automatycznie, jest Bestway 60025 1123 l

Ranking jacuzzi dmuchanych ogrodowych

Nieważne czy będzie to ranking pomp do basenu czy samych basenów, zawsze litraż odgrywa bardzo ważną rolę, bo pozwala określić wiele cech urządzenia i to jak dany produkt działa. W przypadku spa i jacuzzi w jednym, pojemność i litry oferują wgląd w takie aspekty jak wygoda, ale nie tylko. Bestway 60025 jest w stanie zagwarantować ogromną pojemność, co przekłada się nie tylko na możliwość komfortowego rozmieszczenia aż 7 osób, ale też dba o to, aby sprawność i wydajność sprzętu była na najwyższym poziomie.

Potwierdzają to dane techniczne urządzenia. Pojemność wodna wynosi aż 1123 litry, a więc jest to najlepsza opcja dla osób, które potrzebują największego urządzenia w stosunkowo akceptowalnej cenie. Dodatkowo produkt wciąż oferuje nam podgrzewanie w zakresie od 1,5 do 2 stopni Celsjusza, a to dzięki wysoko wydajnej nagrzewnicy. 

Jedyną problematyczną kwestią wydaje się pompa wody. Ta filtruje wodę w basenie ze sprawnością na poziomie 1320 litrów na godzinę. Jak dobrze wiemy, wynik ten jest w porządku dla jacuzzi 4 osobowych, a nie opcji tak dużych. Niemniej jednak wysoka jakość wykonania, podwójne filtry, a także sama jakość wykonania i akcesoria dostępne w zestawie sprawiają, że model ten warto rozważyć.

 • Bardzo duża pojemność – powyżej 1000 litrów;

 • Bardzo duża sprawność nagrzewnicy – pomimo sporej wielkości utrzymuje grzanie do 2 stopni Celsjusza na godzinę;

 • Niezwykle wysoka jakość wykonania;

 • Atrakcyjne akcesoria w zestawie.

 • Mocno przeciętna prędkość filtracji;
 • Mało dodatkowych funkcjonalności.
 •  

Uniprodo 10250468 to także ciekawa alternatywa rankingu jacuzzi warta uwzględnienia 

jacuzzi dmuchane opinie

Dla wielu oferta przygotowana przez Uniprodo to odpowiedź dla popularniejszych marek zajmujących się produkcją tego typu sprzętu ogrodowego. Baseny i akcesoria dostarczane przez tę firmę są eleganckie, a dodatkowo są w stanie wytrzymać tak długo jak i bardziej renomowana konkurencja. Oferta jest przygotowana dla 6 osób, a pojemność zbiornika to 900 litrów. To więc idealne połączenie dla każdego, kto pragnie cieszyć się sprawnie działających urządzeniem. 

Warto zauważyć, że urządzenie nie odstaje od popularnych produktów firm Intex czy Bestway. Wręcz przeciwnie – element grzewczy o mocy 1800 W daje gwarancję, że temperatura wody będzie rosła w tempie od 1 do 2 stopni Celsjusza na godzinę. Co ciekawe, maksymalna temperatura wody wynosi aż 42 stopnie Celsjusza, co jest ciekawym sposobem na potwierdzenie wysokiej wytrzymałości jacuzzi ogrodowego.

Produkt wyposażony jest w 130 dysz i pompę powietrza, a sam system filtrujący radzi sobie wystarczająco sprawnie, aby gwarantować czystą wodę bez żadnych zabrudzeń- zobacz jak wyczyścić basen. Z uwagi na zastosowanie materiału PVC do przygotowania wielu elementów, wariant ten jest bardzo lekki. Niemniej jednak nie wpłynęło to znacznie na obniżenie odporności. Pamiętajmy jednak, że opcja nie gwarantuje nam wielu funkcji dodatkowych, a sam hydromasaż bąbelkami powietrza nie jest tak intensywny jak u konkurencji.

 • Duża pojemność;

 • Bardzo wysoka maksymalna temperatura wody;

 • Sprawne działanie systemu grzewczego;

 • Wysoka jakość wykonania.

 • Bardzo podstawowa funkcjonalność;

 • Przeciętna intensywność hydromasażu.

Artykuły

Dalej nie wiesz jaka opcja będzie najlepsza? Zanim zdecydujesz się dmuchać klasyczny basen, sprawdź opinie i szereg innych wytycznych wspierających użytkowników podczas wyboru

Każdy z nas doskonale wiem że jacuzzi do ogrodu to idealny sposób na komfortowy odpoczynek i, z biegiem czasu, spora oszczędność. Nie musimy przecież wybierać się do drogich salonów odnowy, bo jesteśmy wyposażenie w swoje własne nadmuchiwane jacuzzi pełniące taką właśnie rolę. Z powyższego rankingu łatwo dojść do wniosku, że produktów o ciekawych parametrach jest całkiem sporo. Dla jednego niewielka opcja będzie idealna, bo posłuży jako wanna z hydromasażem dla dwóch osób. Inny natomiast może uznać, że basen w jacuzzi, czyli opcje ośmioosobowe, będą idealne na wieczorowe spotkania ze znajomymi.

Jedno jest pewne – jacuzzi z hydromasażem w każdej odsłonie to niebywała atrakcja i komfort, a także relaks. Niemniej jednak z uwagi na to, że mamy takie modele jacuzzi jak pure spa, Lay-Z-SPA, Aurora czy też inne, wybór opcji idealnej to bez wątpienia całkiem spory problem. Niestety, nie każdy wie czym będzie się różnić jedno ogrodowe jacuzzi od drugiego, dlatego nawet powyższe ciekawe alternatywy mogą nie wystarczyć do rozpoczęcia własnych poszukiwań. 

Dlatego w poniższym poradniku omówiliśmy najistotniejsze kwestie jak, chociażby, maksymalna temperatura wody w jacuzzi, pojemność urządzenia, a także inne funkcje i atuty. Oczywiście warto też pamiętać akcesoriach i atrybutach dodatkowych czy też o tym, że najlepsze baseny ogrodowe typu jacuzzi spa muszą też być trwałe. Ciekawych informacji udziela też ten artykuł: https://www.expondo.pl/inspiracje/domowe-jacuzzi-ogrodowe-jakie-wybrac-poradnik/

jacuzi dmuchane ranking

Aby wybrać idealne jacuzzi dmuchane ogrodowe, musisz przede wszystkim zwrócić uwagę na litry

Tak jak w przypadku niemal wszystkich przedmiotów – począwszy od odkurzaczy do basenu, poprzez pompy filtrujące i skończywszy na całych basenach – parametry danego urządzenia są niezwykle kluczowe i zawsze musimy mieć na względzie kluczowe wartości. Dopiero wtedy będziemy mieć pewność, że wybór jacuzzi padnie na najlepszy produkt obecnie dostępny na rynku i tylko ten, który jest odpowiednio dostosowany do naszych preferencji. 

Z tego względu decydując się na konkretny model należy przede wszystkim wybrać opcję oferującą nam najbardziej dopasowany litraż do naszych potrzeb. Pojemność jacuzzi ogrodowego pozwala określać jego wielkość. To wpływa na ogromną liczbę parametrów i aspektów, dlatego dopasowanie wielkości jacuzzi do domu i do naszych potrzeb jest nadwymiar ważne.

Przede wszystkim musimy pamiętać o tym, że produkt idealny to taki, który sprosta naszym oczekiwaniom. Jeśli więc planujemy samotne spędzanie czasu w ogrodowym hydromasażu bądź będziemy robić to tylko z naszym partnerem bądź partnerką, to w takiej sytuacji najlepiej zdecydować się na wybór jacuzzi 3-4 osobowego. Mają one pojemność do 600-700 litrów i jest to wystarczające, do wygodnego spędzania tam czasu parą czy w pojedynkę. 

Im mniejszy litraż tym, rzecz jasna, mniej miejsca w środku. Niemniej jednak ma to też ogromny wpływ na koszty eksploatacyjne. Duże baseny wymagają bardzo mocnej nagrzewnicy (zazwyczaj powyżej 1500 W), a to oznacza większe zużycie prądu. Oprócz tego, potrzebują też znacznie wydajniejszej pompy. A to wpływa nie tylko na większą cenę samego basenu, ale też większe rachunki.

Uniprodo 10250468
jacuzzi dmuchane opinie

MSpa BERGEN 1120 l
jacuzzi dmuchane ranking

Idealne spa na 2024 rok to hydromasaż, sporo dysz i każda funkcja, którą sobie wymarzysz!

Kolejną bardzo ważną rzeczą podczas poszukiwania opcji idealnej jest ilość opcji, w jakie basen jest wyposażony. Otóż niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale im więcej możliwości poprawiających komfort użytkowania, tym lepiej dla nas i naszego przyszłego zadowolenia z basenu ogrodowego. Udogodnienia umożliwiające nam znacznie przyjemniejsze spędzanie czasu czy też nowinki uatrakcyjniające produkt są kluczowe.

Dlatego zawsze warto sprawdzić ilość dysz znajdujących się w jacuzzi, aby mieć gwarancję odpowiednio intensywnego i częstego hydromasażu. Oprócz tego, upewnijmy się, że sprzęt ma do dyspozycji termostat i szereg innych opcji gwarantujących utrzymanie atrakcyjnej dla nas temperatury czy też zadbanie o dodatkowe efekty wizualne. Tak, dokładnie – możemy wybrać sprzęt oferujący podświetlenie i to w kilku kolorach.

Te bardziej zaawansowane jacuzzi gwarantują też nam połączenie WiFi i bluetooth, dzięki czemu sprzęt zamieni się w stację multimedialną. A to oznacza słuchanie muzyki, zdalna zmiana ustawień czy inne tego typu rozwiązania.

Jacuzzi dmuchane intex, a może basen od Bestway lub innej firmy? Co nieco o renomie i cenach

Każdy pragnie kupić wysokiej jakości jacuzzi ogrodowe, prawda? Otóż najlepszym sposobem na gwarancję jakości i sprawności jest wybór renomowanego producenta. Aczkolwiek czy to jedyne wyjście, aby cieszyć się prawidłowym wyborem? Nie do końca. Za renomę przyjdzie nam bardzo często dopłacić, a to oznacza mniej ciekawych funkcji. Z tego względu jacuzzi wybrać powinniśmy patrząc nie tylko na firmę, ale też i wyżej opisane parametry.

Jeśli jacuzzi posiada świetną wydajność i gwarantuje docelową temperaturę bardzo prędko, to dobrze to świadczy o rozwiązaniu. Niemniej jednak przy okazji trzeba upewnić się, że produkt jest w stanie zagwarantować nam bardzo długi okres ochronny. Będzie to pewnego rodzaju zabezpieczenie i potwierdzenie, że pomimo mniej popularnego wyboru nasze jacuzzi zewnętrzne sprawdzi się równie dobrze co sprzęt od firmy sprawdzonej i znanej na naszym rynku.

Oczywiście jeśli cena nie jest dla nas tak ważna, to dopłacenie do renomowanego produktu będzie mieć same plusy. Lepsza dostępność części zamiennych i akcesoriów, więcej informacji na temat potencjalnych awarii, ciekawsze alternatywy, a czasami nawet i dłuższa ochrona.

Zanim wybierzesz idealny basen ogrodowy, sprawdź też opinie, a także akcesoria

Skoro wiemy, że dla dwojga warto wybrać dmuchane jacuzzi o pojemności do 600-700 litrów a dla użytkowników planujących spotkania 4-6 osobowe nawet opcje 900-1200 litrów, czas przyjrzeć się kolejnym sprawom ważnym. Bo nawet jeśli jacuzzi są wyposażone w ciekawe funkcje dodatkowe, to bez gadżetów i akcesoriów nawet kompaktowe jacuzzi może okazać się bardzo drogim rozwiązaniem.

Intex 28476 795 l
dmuchane jacuzzi ogrodowe

Otóż chemia do jacuzzi czy też akcesoria w postaci pokrywy, zagłówków czy też elementów zamiennych lub eksploatacyjnych mogą być całkiem drogie. A wiele osób zapomina o kosztach związanych z tymi dodatkami, przez co ostateczny wydatek się zwiększa, gdyż nie wystarczy wyłącznie kupić dmuchane jacuzzi i mieć problem z głowy. Jeśli nie zadbamy o prawidłową konserwację, to do domowego jacuzzi dostaną się zanieczyszczenia. Później doprowadzić to może do uszkodzenia pompy filtrującej czy też innego elementu.

Dlatego zawsze warto pamiętać o akcesoriach i patrzeć na to czy inni kupujący chwalą sobie zestaw. Natomiast nie tylko same dodatki powinny być chwalone, lecz i komplet. Zdjęcia przedstawiające jacuzzi w ogrodzie czy też pokazujące rzeczywistą wielkość mogą okazać się kluczowe podczas szukania opcji idealnej.

Idealnie byłoby mieć prysznic ogrodowy. Sprawdź jak go własnoręcznie wykonać: https://majsterkujsam.pl/jak-zrobic-prysznic-ogrodowy/

Ranking basenów 2024 przedstawił ciekawe propozycje, lecz to od ciebie zależy które jacuzzi ogrodowe zdecydujesz się wybrać! 

Wybranie opcji idealnej to zadanie bardzo trudne, dlatego w dzisiejszym rankingu postanowiliśmy poddać analizie różnorodne produkty dostępne na rynku. Z wielu powodów to Bestway 60005 669 l został naszym zwycięzcą. Warto wybrać jacuzzi tego producenta z uwagi na świetne wykonanie, bardzo dobre parametry, a także gwarancję, że jeśli chodzi o komfort i bezpieczeństwo, a także spokojną głowę, to najwięcej zyskasz używając jacuzzi tego producenta. 

Jeśli jednak potrzebujesz opcji, która jest przeznaczona dla 6 osób lub po prostu chcesz wybrać opcję inną, to sprawdź alternatywy dostępne w zestawieniu. Ewentualnie dobrym rozwiązaniem będzie wykorzystanie zebranych w poradniku informacji i rozpoczęcie własnych poszukiwań przeglądając to co jest dostępne na rynku w 2024 roku.

Artykuł powiązany: chlor do basenu w tabletkach. Sprawdź też ile chloru do basenu wrzucić.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Ranking jacuzzi dmuchanych ogrodowych
Average rating:  
 0 reviews